Oldal: 25 / 32 ElsőElső ... 152324252627 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (314) összesen
Like Tree1Likes

Téma: LuckyAcePoker

  1. #241
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 31.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Ebbe a hálozatba le lehet fullra kicsinyiteni az asztalt pl olyanra mint a PS-en vagy akárhol,mert nekem csak olyan közepesre sikerül? ha igen akkor hogyan?és itt ugye tornákon van syncronised break ha jól látom?

  2. #242
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Megérkezett a 2k kifizetésem a netellerre. Írok a supportnak, hogy befizetnék 2k dolcsit ha adnak bónuszt.
    Mondja ha 2100-at fizetek be, akkor ad 100 dolcsi bónuszt (LOL, de hát ez van, legyen).
    Mivel csak 2038 van a számlán, kellett kölcsön kérni, amit hirtelen nem tudtam intézni, de a support jó fej volt, és azt mondta 2000-nél is odaadja a 100-ast.
    OK fizetek be, erre visszautasít a neteller. Próbáljam kevesebbel a fee-k miatt.
    Na itt már kezdett járni az agyam, hogy mi a fene. Végeredményben sikerült befizetnem 1980 dolcsit, amiért a neteller még pluszba lehúzott 50-et!
    Support meg mivel nem fizettem be eleget, 90 dolcsi bónuszt írt jóvá a számlán.
    Azaz az egész procedúra 40 dolcsiért ment, hogy a neteller keressen 50-et.
    Gratulálok a 888 networknek!

    Ha valakinek van valami ötlete ennek kikerülésére (eddigi termekben a fee-t a termek vállalták át...)?
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #243
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Ja, és nem ismeritek az elsőt storyt, amikor befizettem az ezer dolcsit.
    Átváltotta eurora, majd vissza dollárra, minden költség engem terhelt.
    Supportnak miután szóltam a turpisságról, külön kellett beallitania, hogy legközelebb dollárban érkezzen a pénz, ugyanis neked NEM LEHET EZT BEÁLLÍTANI! Csak ha külön szólsz a supportnak.
    De hát az egyszeri játékos honnan a francból tudja, hogy egy dolláros neteller számlárol ha befizetek egy dolláros terembe, ugyan ne váltsa már át kétszer a pénzt...

    Ezek a megállapítások nyugodtan mehetnek a terembemutatóhoz, mert szerintem fontosak... nem csak visszakeresve a fórumba kéne erről tudomást szerezni, vagy a tanulópénz befizetése után.
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2011. 10. 03. 13:51
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #244
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, és nem ismeritek az elsőt storyt, amikor befizettem az ezer dolcsit.
    Átváltotta eurora, majd vissza dollárra, minden költség engem terhelt.
    Supportnak miután szóltam a turpisságról, külön kellett beallitania, hogy legközelebb dollárban érkezzen a pénz, ugyanis neked NEM LEHET EZT BEÁLLÍTANI! Csak ha külön szólsz a supportnak.
    De hát az egyszeri játékos honnan a francból tudja, hogy egy dolláros neteller számlárol ha befizetek egy dolláros terembe, ugyan ne váltsa már át kétszer a pénzt...

    Ezek a megállapítások nyugodtan mehetnek a terembemutatóhoz, mert szerintem fontosak... nem csak visszakeresve a fórumba kéne erről tudomást szerezni, vagy a tanulópénz befizetése után.
    Ezeket a problémákat ismerve + a rakeback hiányát is figyelembe véve nem gondolkodtál el még azon, hogy másik terembe menj??
    Vagy annyira gyenge az állomány még mindig, hogy ezek a problémák ismeretében és a rb hiányában még mindig jobban +EV itt játszani a jobb bonusos termekben...???

  5. #245
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Tudja vki, hogy a kliensben (nem a HEM-ben!) hol lehet beállítani az állandó ülőhelyemet? A HEM FAQ szerint létezik ilyen opció, de én nem találom ott ahol lennie kéne.

  6. #246
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudja vki, hogy a kliensben (nem a HEM-ben!) hol lehet beállítani az állandó ülőhelyemet? A HEM FAQ szerint létezik ilyen opció, de én nem találom ott ahol lennie kéne.
    settings-table layout-game settings
    No Time For Nuts

  7. #247
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    settings-table layout-game settings
    igen, a HEM FAQ-ban is ez van, de nálam itt nincs ilyen opció.

  8. #248
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudja vki, hogy a kliensben (nem a HEM-ben!) hol lehet beállítani az állandó ülőhelyemet? A HEM FAQ szerint létezik ilyen opció, de én nem találom ott ahol lennie kéne.
    Töltsd le az angol nyelvű verziót és akkor előkerül az az opció.

  9. #249
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Töltsd le az angol nyelvű verziót és akkor előkerül az az opció.
    volt egy sejtésem, hogy ez lesz a probléma.
    próba.

  10. #250
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Hellosziacsá!
    Énis szeretném kipróbálni ezt a termet, csak tulajdonképpen alig rendelkezem a lucky aceről infóval... Szóval hozzájárulhatnátok néhány hasznos tanáccsal a Lucky Ace-s karrierem kezdetéhez! Jah meg aza kérdésem lenne h mi a külömbség a rackeback és a Lucky Ace-s chasback között?
    Előre is köszi mindenkinek GL!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •