Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (49) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Koenigskebap megtarthatja nyereményét


  2. #2
    Újonc becike avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 10.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Vicc, hogy 4 éve ugyanezért minket a boss bannolt.
    Pedig ott is csak a promóció kitalálója, pontosabban a pontos TC megalkotója volt bal****.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    WP pokerstars. profi hozzáállás!

  4. #4
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    jó döntés wp stars, as always!

  5. #5
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Még gyors dobásokkal is nagyon minimális a nyerési esélyük, szerintem csak vihar ez egy pohár vízben.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  6. #6
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Na azt hiszem a két fél aranyba foglalhatja a PS nevét. Mert csaltak, ezt a PS is egyértelműen kimondta csak finomítottan fogalmaztak, viszont a döntéssel így is egyet lehet érteni. Az meg ugyancsak tökéletes döntés, hogy módosítják a szabályzatot

    Azt tudja valaki, hogy mi lett annak a szegény lengyel srácnak a pénzével (kb 500.000$), akiről kiderült, hogy még nem múlt el 18 és elvették a jubileum SM döntőasztalán szerzett nyereményét?

  7. #7
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Idézet ihaveadream eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na azt hiszem a két fél aranyba foglalhatja a PS nevét. Mert csaltak, ezt a PS is egyértelműen kimondta csak finomítottan fogalmaztak, viszont a döntéssel így is egyet lehet érteni. Az meg ugyancsak tökéletes döntés, hogy módosítják a szabályzatot

    Azt tudja valaki, hogy mi lett annak a szegény lengyel srácnak a pénzével (kb 500.000$), akiről kiderült, hogy még nem múlt el 18 és elvették a jubileum SM döntőasztalán szerzett nyereményét?
    Holland volt szerintem..amúgy ha jól tudom "jótékony" célra fordították(a pénz azokhoz került elvileg akik az ellen küzdenek, hogy fiatalkorúak ne próbálják ki a szerencsejátékot..)


    Másrészt én nem mondanám csalásnak..most miért lenne az csalás, hogy dobálgatták a lapjaikat???Nem volt le írva, hogy ezt nem szabad és szépen ki is használták..

  8. #8
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Egyáltalán nem volt csalás, 60Mkőnél megfogadtam hogy én is ezt fogom csinálni, mikor az asztalomnál a legközelebb jártunk a kőhöz s az első beszélő megadta a nagyvakot, majd mindenki dobot (az osztó azért kicsit gondolkozott) s a nagyvak meg lecsekkolt. S flop csekcsek után turn csekrézcallt játszottak... azt hittem eldobom az agyam, nem mintha nagy esélyem lett volna, de azért mégis... OMG! Sajnos a mostani promóról lecsúsztam. Biztos vagyok, hogy egy hasonló donk hívhatta fel a figyelmet a starsnak a győztesre! A PSnek meg csak azért gond ez, mert ez a promó is egy megemelkedett rake termelésről szól, s a srácok, meg pont a 0 rake termeléssel értek el győzelmet, ami a 80Mnél rengeteg követőt idézne, ha nem tesznek valamit. Tehát, nem jófejek, hanem ...pénzből élnek...

  9. #9
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    ez az egyetlen járható úgy. aki szerint el kéne venni a nyereményt, gondolkozzon egy kicsit, hogy miért? csalás a szabályok szerint játszani?
    ezzel az erővel a river overbet allin is csalás, mert nekem nem tetszik!?
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 06. 01.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    hmm sok ember még mindig nem fogja fel hogy az összejátszás csalás de nem csodálom...

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •