Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (49) összesen
  1. #11
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet TheStig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez az egyetlen járható úgy. aki szerint el kéne venni a nyereményt, gondolkozzon egy kicsit, hogy miért? csalás a szabályok szerint játszani?
    ezzel az erővel a river overbet allin is csalás, mert nekem nem tetszik!?
    nos ameddig tilos 1. handben allin menni december 31én HU sng-ben és így lepörgetni pár ezer vpp-t hogy meglegyen az sne, és tilos minden handben allin menni nlkevésen ahol 10x vpp szorzó van és így 100+% rb-re szert tenni sne-ként, addig erre ne mondja senki, hogy oké.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #12
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még gyors dobásokkal is nagyon minimális a nyerési esélyük, szerintem csak vihar ez egy pohár vízben.
    20K asztal ment akkor, amiben valószínűleg nem csak a real money cg van belezsámolva. ehhez vedd hozzá, hogy mindig instafoldolsz, akkor 1 osztás mondjuk 3 sec, amúgy meg átlag 60, azaz mondjuk 20x gyorsabban tudod pörgetni a handeket.

    ezeket figyelembe véve azért 0nál szignifikánsan jobbka voltak az esélyeik.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #13
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Sztem korrekt a döntés.

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 28.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    A Pokerstarson az IS tiltják az összejátszást.
    Ez nem az volt??

  5. #15
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Ezeknek úgy sem lehet elmagyarázni ezt. Szerintük aki azt mondja, hogy csaltak, az csak irigy, donk és mit is mondtak még ja igen igen jellemtelen genny lehet.

    Ps.: 3 éve nem toltam a Stars-on

  6. #16
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet ihaveadream eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezeknek úgy sem lehet elmagyarázni ezt. Szerintük aki azt mondja, hogy csaltak, az csak irigy, donk és mit is mondtak még ja igen igen jellemtelen genny lehet.

    Ps.: 3 éve nem toltam a Stars-on
    én sem tolnám starson csak sajnos ez a világ fosa terem van egyedül ahol normális feltételekkel lehet SnG-zni. ha kinyitna full tilt soha többet nem játszom itt, húzok vissza mint a villám!

  7. #17
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én sem tolnám starson csak sajnos ez a világ fosa terem van egyedül ahol normális feltételekkel lehet SnG-zni. ha kinyitna full tilt soha többet nem játszom itt, húzok vissza mint a villám!
    Már rég nem néztem a Stars-t, de mi annyira rossz benne?

  8. #18
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet ihaveadream eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már rég nem néztem a Stars-t, de mi annyira rossz benne?
    engem zavar hogy naponta látok 3-4 royalt meg az is hogy a sok ostoba összetolta a zsetonokat 6-os allinben és mindenkinek settje lett az utolsó baromnak meg így sora. pár napja meg egy csávó 3 egymást követő osztásban floppolt pókert és ezt nem találom túl természetesnek

  9. #19
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    engem zavar hogy naponta látok 3-4 royalt meg az is hogy a sok ostoba összetolta a zsetonokat 6-os allinben és mindenkinek settje lett az utolsó baromnak meg így sora. pár napja meg egy csávó 3 egymást követő osztásban floppolt pókert és ezt nem találom túl természetesnek
    Hasonló okokból hagytam ott. Plusz ez átlag grindernek, aki nem Supernova minimum hatalmas ráfizetés a PS-en tolni mert a rake-back az kb nincs. Supernova vagy afelett viszont nagyon megéri. Nem tudom Titcar vagy bármelyik SNE nyilatkozott-e erről, de sztem ők bőven 60%-ot visszakapnak. Nem beszélve a Milestone bónuszról, stb.

  10. #20
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    engem zavar hogy naponta látok 3-4 royalt meg az is hogy a sok ostoba összetolta a zsetonokat 6-os allinben és mindenkinek settje lett az utolsó baromnak meg így sora. pár napja meg egy csávó 3 egymást követő osztásban floppolt pókert és ezt nem találom túl természetesnek
    pontosan így érzek

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •