Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (42) összesen
  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Tényleg, kit érdekel, hogy a 80 éves manci néni szerint a póker csúnya dolog?
    70 feletti IQ-val rendelkező ember úgyis tudja hogy csak hangulatkeltés.

  2. #32
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet M3ntalV1olence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként meg mindenki készítse be a xanaxot, mert előbb-utóbb elő fog jönni a téma a Tvrtko féle naplóban is, akkor pedig ki fog derülni, hogy a pókeresek 90%-a gyilkos, többségük természetesen az anyjával kezdte, amikor nem kapott a játékra pénzt. Az élesebb szeműeknek majd feltűnhet, hogy ezt egy anya fogja elmesélni, akit megöltek, de túlélte.
    Ezt nem bírtam figyelmen kívül hagyni, hatalmas pusztulat, nagyon jó!!!

  3. #33
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás before (poker) party

    Tényleg a legfontosabb infó,hogy előtte pókerezett.Meg nem erősített hírek szerint egy Tesco hipermarketben vásárolt.A szóvivő megerősítette,hogy vizsgálják van-e ok okozati összefüggés.A szgk-ban az aznapi Népszabadság egy példányát találták .Az újság eladása nagyban csökkent,ezzel egy időben a BUX index meredeken zuhanni kezdett.

    Kb. ennyi az összefüggés,hogy előtte pókerezett.....

  4. #34
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az értelmes emberek nem is néznek TV-t nagyon.
    Nézd meg a nézettségi mutatókat... az ország jelentős %-a nem értelmes (mondjuk ez nem újdonság)

  5. #35
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Idézet muntib eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Belehetne ezt az egészet fejezni!
    Túl könnyen ítéltek. Soha nem tudhatjuk hova sodor minket az élet.
    Engem nem fog ittasan elkövetett 4 ember halálát okozó közúti balesetbe sodorni. Tudod miért? Mert nem vezetek részegen.

  6. #36
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Poker általános megítélése? Miért érdekel titeket? Az a lényeg, hogy legyen legális a játék, normális keretek között és kész...engem aztán rohadtul nem érdekel, hogy mit gondol a szomszéd arról, hogy én pokerből élek.

  7. #37
    Idegen KeXiii avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    Piripócsfalva
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Én épp hazafelé jöttem Kecskemétről, amikor a tragédia történt. A helyszínelés és mentés még tartott, nagyon szomorú ami történt.
    Én is félegyházi vagyok, de nem ismerem az illetőt. Ettől függetlenül nekem akármelyik ismerősöm okozta volna a balesetet, nem őt sajnálnám, hanem azt a srácot, aki az egész családját elvesztette. Lehet hogy kegyetlenül hangzik, de én úgy érzem hogy így rosszabb, mintha az egész család életét vesztette volna. Én tuti ezt érezném, ha az én szüleim és 2 tesóm járna így.
    A vétkest igenis büntessék meg példásan. Soha nem ülnék volán mögé egy pohár ital után se és nem azért mert szar sofőr vagyok, hanem mert felelősségteljes felnőtt embernek gondolom magam. Ha meg a kocsmából részegen vezet haza, akkor legalább a bokrok alatt tegye, remegő kézzel, csöndben. Hova ment ittasan kifele a városból? Részegen miért száguldozik? Én ezek után nem tudom sajnálni.

    A médiára rátérve. Nem nézek TV-t évek óta, csak ha 1-1 fontosabb sportesemény van, meg nyaranta ismeretterjesztő csatornákat, ha nagyon nincs mit csinálnom (Discovery, Animal Planet, Spectrum). Szánalom ami abból a dobozból folyik a kereskedelmi csatornákkal az élen.
    Aki RTL híradót néz, az meg is érdemli. Az kb. egy olyan hiteles és hírértékű műsor, mint az Aktív vagy a Sztártalálkozások...
    A pokert mindig negatív színben tüntetik fel, ezt már megszokhattuk. Néha kiragadnak (pl. Negreanu-s riport) 1-1 nagy számot, szépen átváltják az adózatlan nyereményt forintra és megy a parasztvakítás. Mert mind tudjuk, a pokerhez csupán szerencse kell, nagyanyám is benevezhet a következő WSOP ME-re 10k buyinnel, jó eséllyel ő lesz a következő milliomos.

  8. #38
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet KeXiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én épp hazafelé jöttem Kecskemétről, amikor a tragédia történt. A helyszínelés és mentés még tartott, nagyon szomorú ami történt.
    Én is félegyházi vagyok, de nem ismerem az illetőt. Ettől függetlenül nekem akármelyik ismerősöm okozta volna a balesetet, nem őt sajnálnám, hanem azt a srácot, aki az egész családját elvesztette. Lehet hogy kegyetlenül hangzik, de én úgy érzem hogy így rosszabb, mintha az egész család életét vesztette volna. Én tuti ezt érezném, ha az én szüleim és 2 tesóm járna így.
    A vétkest igenis büntessék meg példásan. Soha nem ülnék volán mögé egy pohár ital után se és nem azért mert szar sofőr vagyok, hanem mert felelősségteljes felnőtt embernek gondolom magam. Ha meg a kocsmából részegen vezet haza, akkor legalább a bokrok alatt tegye, remegő kézzel, csöndben. Hova ment ittasan kifele a városból? Részegen miért száguldozik? Én ezek után nem tudom sajnálni.

    A médiára rátérve. Nem nézek TV-t évek óta, csak ha 1-1 fontosabb sportesemény van, meg nyaranta ismeretterjesztő csatornákat, ha nagyon nincs mit csinálnom (Discovery, Animal Planet, Spectrum). Szánalom ami abból a dobozból folyik a kereskedelmi csatornákkal az élen.
    Aki RTL híradót néz, az meg is érdemli. Az kb. egy olyan hiteles és hírértékű műsor, mint az Aktív vagy a Sztártalálkozások...
    A pokert mindig negatív színben tüntetik fel, ezt már megszokhattuk. Néha kiragadnak (pl. Negreanu-s riport) 1-1 nagy számot, szépen átváltják az adózatlan nyereményt forintra és megy a parasztvakítás. Mert mind tudjuk, a pokerhez csupán szerencse kell, nagyanyám is benevezhet a következő WSOP ME-re 10k buyinnel, jó eséllyel ő lesz a következő milliomos.
    Maximálisan egyetértek Veled!Felnőtt emberként néha megiszom a sörömet.Sajnos nekem eddig nem adatott meg eddig a saját gyerek,de a sógornőmnek van 3.Ha egy kortyot iszom,nem megyek a közelükbe.Ha bármi történne-akár olyan,ami józanul is bekövetkezhet- soha nem bocsájtanám meg magamnak----

  9. #39
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elvesztette a házat bevert egy fél liter töményet és öngyilkos akart lenni. Nem sikerült neki. Pech.
    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gigalol. megnézted feljebb hogy egy 4tagú család meghalt? esélytelen hogy öngyilkos akart lenni...
    ezt nem tudtam hogy meg is haltak miatta mások.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  10. #40
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt nem tudtam hogy meg is haltak miatta mások.
    sajnos meg

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •