Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet bogika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amugy egeszen biztos, ha flopon cbetelek akkor is stackelodom
    Inkább stackelődjek jó játékal, mint rosszal. Ez nálam is két utcás bet lett volna.

    A kritikákat meg ne a szívedre vedd, hanem az eszedre. Bár tudom, ezt mondani könnyebb...
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 09. 02.
    Hely
    mosonmagyarovar
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    NT:valoban szepen vegigcalloltam,egyebkent szinte sose csinalok ilyet.
    ismeretlen volt az arc teljesen szamomra,szoval nem tudom mire kepes.
    szerintem ez 1 enyhen wet board csak,majdnem dry.a floss huzo talan ami szamit.egyebkent a ch/raise abszolut megfordult az agyamban,az lett volna a standard jatekom.de abszolut jobbnak gondoltam magam es ki akartam probalni valami kevesbe standard dolgot is.szoval bloffoltetem...
    ha a ch/raise-emre shove-ol,az nalam snapcall.mivel nem min ch/raiset alkalmaztam volna.a kemeny az az ha a ch/raise re a valasza a call.mivel oop voltam akkkor mit csinaltam volna?szinte tokmindegy,ismeretlen volt total,sose lattuk egymast,no history...blabla
    Coix:jaja nem veszem a szivemre abszolut.csak a hangnem baszott fel.regen vagy mondjuk a ps -n nalam is 2 utcas bet.
    Utoljára módosítva: bogika által: 2011. 11. 22. 17:02

  3. #13
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    "ha mindenki adja a cbetemet akkor turnon jo esellyel mar hatul vagyok(megha flopon estleg nem is),az mert jo?nincs nagyobb respectje button betjenek mint az en cbetemnek,de mertne nezhetnem meg mi tortenik?konnyeden dobok turnon ha ugy van hogy o is check-elt,majd turnon beindul az orulet.ember!1 parrol beszelunk 4 way."


    ha mindenki adja a cbetedet, akkor turnon majd check/foldolsz ha úgy van, vagy potkontrolt játszol, de miért adná mindenki? ez körübelül olyan, mintha azt mondanád, hogy nem tolom be pre KKval mert úgyis jön az ász.
    kiemelném a floppon essetleg nem is részt. a legjobb overpárral játszol egy olyan floppon, ami az ellenfelek calling range-ét egyáltalán nem találja el. a 3 szetten meg ritkán combodrawn kívül semmi nincs ami megver itt téged, viszont ezer lap lehet náluk, aminek 2.4 outja van ellened és nem fog dobni egy betre.
    azért ne nézd meg, hogy mi történik úgy, hogy check/callolsz mert elveszíted a kezdeményezést, a potméret alakításának lehetőségét, value-t veszítesz, ingyen lapokat adsz. ellenfeled, ha checkeli a turnt, akkor 3 utcát nézhetett volna meg 1 flop betért, ahelyett, hogy egy nagyobb flop és egy turn betet kellett volna ezért fizetnie. alapvetően a pókerben sokkal jobb emelni, mint megadni, sokkal kifizetődőbb agresszívan játszani a legtöbb esetben. a bet/fold játék az esetek nagy százalékában jobb lesz, mint a check/call.

  4. #14
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet bogika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    cbet alap,de nem itt,(ezen a siteon)nem 1 parral jav esely nelkul 4 way.ha hiszed ha nem.

    ha mindenki adja a cbetemet akkor turnon jo esellyel mar hatul vagyok(megha flopon estleg nem is),az mert jo?
    hova akarsz javulni a lapoddal? 238 a board, fd-vel, simán fizetnek minden szarral ha cbetelsz, és legalább 1-2 dobást is kapsz. a ch-el csak felkínálod a lehetőséget a javulásra, a 3 utcás ch/c-t pedig végképp nem értem, azzal csak ugyanúgy kifizeted a jobb lapokat mint a cbettel.

    egyébként pikk kivételével az összes turnon bet/f-od játszanék, akár 4 ember ellen is.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •