Oldal: 699 / 888 ElsőElső ... 199599649689697698699700701709749799 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.981 - 6.990 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #6981
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most láttam meg én is, hogy .06 is van már.
    Remek és elvileg az Everestes problémákat is megoldották

  2. #6982
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Valóban van újabb Mindenesetre a problémám ugyanaz ... :-/

  3. #6983
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valóban van újabb Mindenesetre a problémám ugyanaz ... :-/
    Érdekes mert ez a gond nekem sosem jelentkezett egyik verzióval sem. Passzolom.....

  4. #6984
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    A postgresql file-ok kozul melyik is az a mappa, amelyiknek a tartalmat ki lehet torolni anelkul, hogy a HM mukodeseben zavart okozna?

    a pg_log? mintha az lenne, de nem merek hozzanyulni, amig meg nem erositi valaki

  5. #6985
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet sariboxer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A postgresql file-ok kozul melyik is az a mappa, amelyiknek a tartalmat ki lehet torolni anelkul, hogy a HM mukodeseben zavart okozna?

    a pg_log? mintha az lenne, de nem merek hozzanyulni, amig meg nem erositi valaki
    Igen, az.

  6. #6986
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 07. 23.
    Hely
    Monte Carlo
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás hm

    hali
    egy kis segítséget kérnék!
    Újra telepítettem a gépet feltettem HM-et el akarom indítani és a következőt irja ki: "The following error occured when trying to open the database: FATAL: 3D000: database "holdemmanager" does not exist"
    Ezután meg behozza a Database control panelt ami nekem kínai...

  7. #6987
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 12.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás Party Poker HUD

    Sziasztok!

    Sajnos újra kellett raknom a winfost, így újra telepítettem a pókertermeket és a HM-et is. Pokerstarsal semmi gond nem volt, egyből vitte a HUD-ot amint a table finderben segítettem neki.

    Party-val más a helyzet: Első nap sikerült a 6asztalból 4-re behozni a HUD-ot, de a másik 2-re nem volt hajlandó, hiába table finder.
    Ma viszont 1 asztalra sem jött be a HUD, miközben jelzi az asztalokat + a table finderben is benne van.
    A HUDon kívül minden működik a HM-ben.

    MI lehet a gond? A vegyem meg a HM2-őt kivéve...Jelenleg nem is tudok így játszani:S

    Köszi a segítséget!

  8. #6988
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    HM & Ps problémám adódott. Úgy alakult, hogy sajnos PS-en kell játszanom egy ideig, ezért szerettem volna beüzemelni a TableScanner-t. Régen ment, azóta újat tettem fel, most nem ment. Honlapon regisztráltam a kóddal, a HM-ben is megpróbáltam újra regelni (törölni a régit). Ez lett belőle:

    you are being asked to reactive either because the hardware profile on your machine has changed significantly since you first installed the software on you have de-activated your licence for installation on a new machine. you will need to reactivate your licence in order to continue use.

    Megjegyzem semmi változás nem volt. Levél supportnak, jött is a legújabb verzió linkje, ezt letölt, install, PS-ben betűméret ellenőriz, majd scan: PokerStars: Could not detect PS Lobby. ****a. iPokeren működik. Újabb tipp: HM alul jobbra piros körben "f" szerűt inaktiválni. Ez már okozott is némi változást, ugyanis az egész gépen megváltozott a betűstílus, gyakorlatilag olvashatatlanná téve mindent. Ezt nagynehezen visszaállít, HM supportot édes jó anyuciba elküld, bajával ismét Hozzátok fordul...
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  9. #6989
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Használd a TableScan Turbo programot, szerintem jobb mint ami a hm-be van, ingyenes és nem változik meg a betűtípusod.

  10. #6990
    Fanatikus tag Magyarfiu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 09.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Ez mi akar lenni? :S Indításnál írja. Folytatásra lövök, de nem megy tovább. Eddig ilyet nem csinált.
    Csatolt képek Csatolt képek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •