Oldal: 122 / 336 ElsőElső ... 2272112120121122123124132172222 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.211 - 1.220 (3358) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Fifty50 SnG

  1. #1211
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    szépek ezek az elméletek, ja. cashout után engem is szivat az rng. meg nagyobb score után is kőkeményen. de ez benne van. fiftyben hetek óta baromi rosszul futok, 9maxon viszont jó az EV-m és még light fölötte is vagyok. szinte el se hiszem azt kell tolni ami megy.

    Maxxxi: ne tiltelj, láttad donnál és phase-nél is milyen hosszú downok voltak... ha be tudod osztani az időd a maradék SN-re akkor downos időszakban játsz kevesebbet inkább...

    rioka: ezt már kitárgyaltuk donnal, nem éri meg neki kevesebb asztalon játszani, rakebackel többet keres.

  2. #1212
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Meanmachine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Maxxxi: ne tiltelj, láttad donnál és phase-nél is milyen hosszú downok voltak... ha be tudod osztani az időd a maradék SN-re akkor downos időszakban játsz kevesebbet inkább...
    Még 1300 db kell az SN-hez, meg még +1000 kb a 4k bónuszhoz, most már nem állok le
    Úgy gondolom, ez az év már végig szopás lesz, mindenki most akarja a bónuszát meg a vip levelt megcsinálni. Esetleg december második fele lesz jó, akkor talán jön pár hal az ünepek miatt.

  3. #1213
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még 1300 db kell az SN-hez, meg még +1000 kb a 4k bónuszhoz, most már nem állok le
    Úgy gondolom, ez az év már végig szopás lesz, mindenki most akarja a bónuszát meg a vip levelt megcsinálni. Esetleg december második fele lesz jó, akkor talán jön pár hal az ünepek miatt.
    30-ra felnézegetsz néha? hátha ott más a mezőny meg az rng is

  4. #1214
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Meanmachine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    30-ra felnézegetsz néha? hátha ott más a mezőny meg az rng is
    Csak 15 még, ez így is marad, amíg legalább az EV-m nem emelkedik.

  5. #1215
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet rioka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Horvy nem baszogatásból írom!!!! Ha kevesebb asztalon tolnád hidd el jobb lenne a ROI-d, 30-40 asztalon tuti kihagysz nagyon sok +EV-t és az nem a Te hibád. Mármint a Te hibád hogy sok asztalon tolod egyszerre, de hidd el 12-15 asztal mellett odafigyeléssel sztem high is +os lenne a játékod és nem nullszaldó mondjuk. Ez tényleg nem baszogatás, ezt tapasztalat alapján írom! Nem azért vagy ezért highstacks fifty kigrindoltad az sne-t millió asztal mellett, tuti csökkentett asztalszámmal +olnál sztem (ez egy maánvélemény ami vonatkozik minden olyan highs. játékosra aki millió asztalon játszik)
    Ezt az válasz néhány napja írtam Meanmachine hasonló kérdésere:

    "Ezen a sok asztal dolgon sokat vizsgálódtam. Tudom, hogy nem lépek meg minden +EV-s lépést, hagyok ki helyzeteket, követek el hibákat.
    Viszont az érdekes, hogy mikor elkezdek egy sessiont, akkor rendre azzal szembesülök, hogy a prémium lapjaim képtelenek nyerni. Pl. tegnap előtt:
    Ezt HM-ből nézem, nem hasra ütéses adatok:
    Első 5db AA-val 3-szor kiestem, egyszer BB voltam, és dobtak nekem, 1szer dupláztam.
    Első 7 KK: 3 kiesés, és 4szer elnyertem a vakokat, nem dupláztam.

    Nem akarok bad beat sztorikat mesélni, de az ilyen kezdés nálam általános. És itt nehezen okolható a sok asztal, vagy bármi más. Meg kell tanulnom preflop allint nyerni AA-val. "

    Én az alapproblémát fiftynél abban látom (ha elvonatkoztatok a bad beatektől, coolerektől), hogy nincs/nagyon kicsi a FE. Ezt már mondtam párszor. Ez a játék inkább CG és SNG ötvözete, ahol folyamatos harc megy minden kasszáért, és nem lehet tudni meddig fog tartani egy játék. Ha pusholsz, túl nagy eséllyel fog valaki, vagy akár több ellenfél is megadni. A lopások alig működnek. Most turbóról beszélek, normálon valamivel másabb lehet a helyzet. Ott mindenkinek több területe van a játékra.

    Néhány napja fiftyztem 1 asztalon, majd végül 7-re emeltem a számot. Ami a legszembetűnőbb volt, hogy nagyon lassú a játék, sokat kell várni az ellenfelekre. Ez annak köszönhető, hogy mindenki sok asztalon játszik. Így nagyon kevés leosztás alatt emelkedtek a vakok. Sokszor előfordult, hogy még 10-en ültünk átlag zsetonnal, 150/300-as vakoknál. Innentől meg szerencsejáték az egész.

    A napokban azt tervezem, hogy lejátszok $15 téten 1000db turbót, és 1000db normál játékot. Tableselect nélkül, egyszerre minél több asztalon.

    Azt az eredményt várom, hogy a sok asztal miatt a turbókon fogok jobban teljesíteni, ami kevés asztal mellett fordítva lenne.

  6. #1216
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    A kifizetés-befizetés dolgot felejtsük már el, semmit nem határoz meg.
    Amikor kifizetsz, az van, hogy sokkal jobban figyeled a következő eseményeket, és reménykedsz, hogy felfelé fogsz megindulni. Ha nem, akkor biztosan azért, mert csalnak. Egyébként mikor szoktatok kifizetést kérni? Gondolom nyerő széria után. Várható, hogy véget ér egyszer, és van, hogy ez pont egybeesik a kifizetéssel, és így emlékezetes marad, hogy kifizettem, utána meg buktam.

  7. #1217
    Fáradhatatlan grinder panamaa avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Hely
    Oroszlány
    Hozzászólások
    595

    Alapbeállítás

    SNG Wizard eladó, pm vagy skype-on megtalálsz. skype: wildliba
    Semmi bajom az önkielégítéssel, ez szex valakivel, akit szeretek.

  8. #1218
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bepipultam ugye az eredmény miatt, és 2 napja 25-30 asztalon játszok, ha eredmény nincs, legalább mennyiség legyen. Na ez már normálon is durva és tényleg klikk-klikk-klikk-klikk félmásodpercenként.
    Már 25 asztalnál kimaradt néhány elem a játékomból, bele sem merek gondolni 40-nél mi lenne. Arról nem is beszélve, hogy 25 asztal felett kicsit már röcög a gépem. Mondjuk ezen csodálkozok, mert elég erős vasat raktam össze pókerhez.
    HM miatt röcög, valszeg a vinyó írási/olvasási sebessége nem elég gyors.
    Itt foglalkoznak a témával:
    FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: Holdem Manager Performance & Speed Tweaks

    Hajrá az SN-hez, már nincs sok hátra!

  9. #1219
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Első 5db AA-val 3-szor kiestem, egyszer BB voltam, és dobtak nekem, 1szer dupláztam.
    Első 7 KK: 3 kiesés, és 4szer elnyertem a vakokat, nem dupláztam.


    tipic

  10. #1220
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Első 5db AA-val 3-szor kiestem, egyszer BB voltam, és dobtak nekem, 1szer dupláztam.
    Első 7 KK: 3 kiesés, és 4szer elnyertem a vakokat, nem dupláztam.


    tipic
    Csak nem adtad fel.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •