Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Purple Lounge $4,000 rake race - december 1-31.


  2. #2
    Idegen popcorn avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás hogyan ?

    1, én akadémián keresztül regeltem ide, de rakerace oldalon nem látszik, hogy hozzá lenne-e rendelve; ez probléma-e ?

    2, kell-e a rakerace-re külön regelni ?

    3, meg lehet-e tudni, hogy az utóbbi hónapok átlagában kb mennyi volt a legkisebb rakerace fizető helyért a termelendõ rake ?

    válaszokat köszönöm,

    popcorn
    /The Micros Episode 5/

    Tom Dwan: "Play tight-83s or better"

    /egyik 'fanatikus tag' érdeklődése/

    ki barbaisthebomb?
    Elég fura,h 26án az összesítésben még a szinét sem lehetett látni aztán 4 nap alatt csinált egy 90eu raket.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet popcorn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1, én akadémián keresztül regeltem ide, de rakerace oldalon nem látszik, hogy hozzá lenne-e rendelve; ez probléma-e ?

    2, kell-e a rakerace-re külön regelni ?

    3, meg lehet-e tudni, hogy az utóbbi hónapok átlagában kb mennyi volt a legkisebb rakerace fizető helyért a termelendő rake ?

    válaszokat köszönöm,

    popcorn

    1. A rakerace oldalon való összekötés általában hetekig tart, nem fontos. Amennyiben biztos akarsz benne lennie, és azt szeretnéd hogy gyorsan megtudd, akkor írj egy e-mailt a nickneveddel az infos e-mail címünkre és utána nézünk.

    2. Nem.

    3. Eddig csak 8 helyezés volt, decemberben már 15 helyezett lesz. Tehát nincs viszonyítási alapunk.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •