Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 48 (48) összesen
  1. #41
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Mike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vicces, pont a napokban irtam az egyik aztalon, amikor 2342336. alkalommal adott meg egy spanyol flop A magassal, es vert meg a leglehetetlenebb modon, hogy ezeket is el kene kuloniteni sajat piacra mint az olaszokat. Ugy tunik nekem mar eljott a Karacsony.

    Versenyek szempontjabol ez mindenkeppen pozitivum, innentol kezdve kicsit racionalisabb jatekot lathatunk majd a Pokerstars asztalain es a spanyol idiotak okozta stressz sem fogja tovabb roviditeni az eletem.
    ROFL! Ezen az érvelésem még x év v után is képes vagyok mosolyogni.

  2. #42
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Tyllus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - Ha ez komolyan vett pénzügyi adminisztráció, akkor azt elég sokáig kötelező megőriznie a szolgáltatónak, különben brutál büntetést fizet (Mo.-n 5+1 év), szóval szerintem nem fog a terem törölni pénzügyi adatokat. Főleg a mostani terembotrányok után.
    A magyar szabályok jelenleg nem vonatkoznak még a starsra. Akár törölhetné is de nem fogja tuti.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #43
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Pl a BWin-es is van befizetési limit, különböző indőintervallumokra lebontva.
    A másik felvetésre pedig: PL a Starson sem ülhetsz be kedvedre akármelyik HS asztalhoz.

    Idézet Sziszko0313 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "A befizetési limit egy napra legfeljebb €600, illetve legfeljebb €1500 egy hétre és €3000 egy hónapra."
    "meg kell felelniük egy a hírek szerint nem túl nehéz teszten. Ezen azt vizsgálják, a játékos felkészült-e pszichológiailag a magas tétes játékhoz"

    Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de nehogy már megmondják nekem, hogy mennyit fizethetek be, és mennyit nem.... (mondjuk ha minden jól megy, akkor általában kifelé jön a pénz, és nem befele)

    És nekem az sem tetszik, hogy teszteltetnem kell magamat, hogy alkalmas vagyok-e a maga limitre.... wtf? Ha én 100K -kat akarok elbukni, akkor elbukok annyit. Semmi közük hozzá.


    Lehet, hogy az én felfogásommal van baj, de remélem MO-n nem lesz ilyen... :S

  4. #44
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet Alkaidani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pl a BWin-es is van befizetési limit, különböző indőintervallumokra lebontva.
    A másik felvetésre pedig: PL a Starson sem ülhetsz be kedvedre akármelyik HS asztalhoz.
    bwin nekem havi 30k€ befizetési limitet adott meg nem állitottam át semmit.
    úgyhogy erről ennyit ...
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder Tyllus avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 30.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    683

    Alapbeállítás

    Idézet TheStig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bwin nekem havi 30k€ befizetési limitet adott meg nem állitottam át semmit
    - talán elég lesz erre a hónapra . . . :-)

  6. #46
    Fáradhatatlan grinder Tyllus avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 30.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    683

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A magyar szabályok jelenleg nem vonatkoznak még a starsra. Akár törölhetné is de nem fogja tuti.
    - Ez pontosan így van. A magyar szabályozást csupán példának hoztam fel, biztos van valami hasonló szabályozásuk a pénzügyi tranzakciók egy bizonyos ideig való megőrzésére.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet Tyllus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - Ez pontosan így van. A magyar szabályozást csupán példának hoztam fel, biztos van valami hasonló szabályozásuk a pénzügyi tranzakciók egy bizonyos ideig való megőrzésére.
    Ha eddig nem is volt,most biztosan lesz majd a NAV miatt.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •