Oldal: 190 / 282 ElsőElső ... 90140180188189190191192200240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.891 - 1.900 (2811) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Ongame

  1. #1891
    Tag boci23 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 17.
    Hely
    No-HOmE Jerome
    Hozzászólások
    198

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 30 fős turbó sngnél a HM jegyzi az sngt, de mindegyiket úgy h nem nyertem rajtuk, lehet valamit csinálni vele, h kiírja rendesen?
    persze!! Beírod kézzel

    HM1-nél már nem is lesz jó... viszont jeleztem a HM2 supportnak, mivel ott se volt jó és a következő frissítésnél ki is javították és működik is!

  2. #1892
    Fanatikus tag borg1r avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    November elején fizettem be egy terembe a 100% bónuszért. Most állok 50%-on de az új pontrendszer miatt kb buktam is. Ez így teljesen normális, nem lehet semmit sem csinálni? Amíg nem érem el a 100%-ot addig nem hajlandóak fizetni. De ez így elég érdekes, hogy menet közben csak úgy átállnak, és kb ellehetetlenítik az esélyeim.
    Semmitsem lehet tenni?
    "K3 offal nem adsz 10$-t a 100$ os kasszába?!?! Még arra is meg van az odds, hogy sort flopolj!"

  3. #1893
    Tag boci23 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 17.
    Hely
    No-HOmE Jerome
    Hozzászólások
    198

    Alapbeállítás

    Idézet borg1r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    November elején fizettem be egy terembe a 100% bónuszért. Most állok 50%-on de az új pontrendszer miatt kb buktam is. Ez így teljesen normális, nem lehet semmit sem csinálni? Amíg nem érem el a 100%-ot addig nem hajlandóak fizetni. De ez így elég érdekes, hogy menet közben csak úgy átállnak, és kb ellehetetlenítik az esélyeim.
    Semmitsem lehet tenni?
    50%on kifizetik a felét nem? kérdezd meg, nekem úgy van...

  4. #1894
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Befejeztem a sessiont és 50 dodóval kevesebb az egyenleg mint kéne(HM szerint is).
    Irtam a supportnak.Visszaadják ilyenkor?Vagy mivel kéne bizonyitanom,hogy eltünt 50 dodóm.

  5. #1895
    Tag Lajos87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 21.
    Hely
    Seholse
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Üdv! Ha otp-s online bankszámláról akarok befizetni a bwinre banki átutalással akkor külföldi forint alapú vagy belföldi forint alapú átutalás kell választani? előre is köszönöm a választ!

  6. #1896
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Befejeztem a sessiont és 50 dodóval kevesebb az egyenleg mint kéne(HM szerint is).
    Irtam a supportnak.Visszaadják ilyenkor?Vagy mivel kéne bizonyitanom,hogy eltünt 50 dodóm.
    Varj egy kicsit. Neha csak kesobb realizalodik naluk, hogy kiultel az asztaltol. Tegnap eleve volt valami kis programhiba. Nekem pl $300-m tunt el (szakadt a session valamiert, majd ujra belepve nem talaltam az asztalon hagyott penzeket), 2 ora mulva visszajott $200 az egyenlegre, reggelre meg teljesen jovairodott minden.

  7. #1897
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet Lajos87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv! Ha otp-s online bankszámláról akarok befizetni a bwinre banki átutalással akkor külföldi forint alapú vagy belföldi forint alapú átutalás kell választani? előre is köszönöm a választ!
    Ugy latom, hogy egy becsi (osztrak) bankba kell akkor utalni, tehat kulfoldi atutalast kell kezdemenyezned a AT145800015272784156 bankszamlara.

    A penz lehet, hogy csak 7 nap mulva jelenik meg a poker szamlan. Ha van muanyag bankkartyad, akkor inkabb ezt valasd (VISA Electron is jo, tehat nem kell dombornyomottnak lenni). Ekkor azonnal megjelenik a penz.

  8. #1898
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet borg1r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    November elején fizettem be egy terembe a 100% bónuszért. Most állok 50%-on de az új pontrendszer miatt kb buktam is. Ez így teljesen normális, nem lehet semmit sem csinálni? Amíg nem érem el a 100%-ot addig nem hajlandóak fizetni. De ez így elég érdekes, hogy menet közben csak úgy átállnak, és kb ellehetetlenítik az esélyeim.
    Semmitsem lehet tenni?
    Hogy valtozott a pontrendszer? Hol lehet olvasni rola. En is bonuszt hajtok ki, de a regi rendszerrel is eleg munkas (kb 25% RB-nek felel meg)...
    viszont a jatekosallomany meg NL50-en is jovedelmezo

  9. #1899
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Varj egy kicsit. Neha csak kesobb realizalodik naluk, hogy kiultel az asztaltol. Tegnap eleve volt valami kis programhiba. Nekem pl $300-m tunt el (szakadt a session valamiert, majd ujra belepve nem talaltam az asztalon hagyott penzeket), 2 ora mulva visszajott $200 az egyenlegre, reggelre meg teljesen jovairodott minden.
    Ok,köszi,reggel 10kor fejeztem be,azóta semmi,várok.

  10. #1900
    Tag Lajos87 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 21.
    Hely
    Seholse
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugy latom, hogy egy becsi (osztrak) bankba kell akkor utalni, tehat kulfoldi atutalast kell kezdemenyezned a AT145800015272784156 bankszamlara.

    A penz lehet, hogy csak 7 nap mulva jelenik meg a poker szamlan. Ha van muanyag bankkartyad, akkor inkabb ezt valasd (VISA Electron is jo, tehat nem kell dombornyomottnak lenni). Ekkor azonnal megjelenik a penz.
    köszönöm a választ.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •