Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (50) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Kifizetés okosan

  1. #31
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Szuper

    Mind1, majd a NIBEK előszed valami másért, és rád tolják az AI-t hogy miből éltél..akkor jön majd a hebegés-habogás..

  2. #32
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idén több százezer forintot (talán alulról karcolom a millát, ehhez pontosan ki kéne számolnom), utalgattam pokeres számlákról ki és be, MB -re is ugyanígy, bejelentett jövedelmem nincs, és eddig a kutya nem kérdezte, hogy ezt honnan - hogyan. Ez csak csepp a tengerben, nem tudnak minden ilyennel foglalkozni és nyilvánvalóan nem is érdekes nekik. Nem mozgattam többet egy összegben 100 - 200 000 Ft -nál egyszerre, szerintem ha valaki így csinálja, és nem meghatározott időnként, akkor nagy baj nem lehet, persze én csak laikus vagyok.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #33
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Nincs ezzel baj, amíg nem veszel olyan vagyontárgyat, ami nem látszik a "monitoron".

  4. #34
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Idén több százezer forintot (talán alulról karcolom a millát, ehhez pontosan ki kéne számolnom), utalgattam pokeres számlákról ki és be, MB -re is ugyanígy, bejelentett jövedelmem nincs, és eddig a kutya nem kérdezte, hogy ezt honnan - hogyan. Ez csak csepp a tengerben, nem tudnak minden ilyennel foglalkozni és nyilvánvalóan nem is érdekes nekik. Nem mozgattam többet egy összegben 100 - 200 000 Ft -nál egyszerre, szerintem ha valaki így csinálja, és nem meghatározott időnként, akkor nagy baj nem lehet, persze én csak laikus vagyok.
    Azért én ilyeneket nem írnék a neten...oké, hogy hivatkozhatsz arra, hogy ide bármit írhatsz, de ha nagyon unatkoznak egy ilyen jó kiindulópontja lehet egy kósza vizsgálatnak szerintem (bár nem értek hozzá, meg én csak pléjmániban tolom ), szóval azért biztos ami biztos, csak óvatosan
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #35
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    No igen.
    Ez már sok ember, sok hozzászólásával kapcsolatban megfogalmazódott bennem.

  6. #36
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 11.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Szerintem havi 1-2százezer forintig nem a banktól kell félni, hanem a jóakaróktól (volt barátnő, barát, haragos szomszéd), mert ha ők feljelentenek a NAV-nál, akkor (ha jól tudom 5 évre visszamenőleg) átvizsgálják a számláidat. Ekkor pedig lehet, hogy ávizsgálják a hozzád köthető ATM-es és bolti vásárlásos pénzmozgásokat is.
    A póker a türelem és a kitartás játéka. (Szilasi Viki)

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Én voltam ma a CIB be. Ott 250K van kiírva. Meg tegnap írtam bankos kollégának. Ő ezt írta vissza. Bemásolom.


    Szia! 3,6 millió felett tuti vizsgálják, de sok olyan bank van, ahol már 500 e Ft felett is. Az csak egy dolog, h a törvény ezt írja elő, de sok helyen ettől kevesebbet is vizsgálnak.

    Tehát a bankfiók saját maga dönt arról mennyit vizsgál.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  8. #38
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Kroki66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem havi 1-2százezer forintig nem a banktól kell félni, hanem a jóakaróktól (volt barátnő, barát, haragos szomszéd), mert ha ők feljelentenek a NAV-nál, akkor (ha jól tudom 5 évre visszamenőleg) átvizsgálják a számláidat. Ekkor pedig lehet, hogy ávizsgálják a hozzád köthető ATM-es és bolti vásárlásos pénzmozgásokat is.
    Nem azt írtam, hogy havonta, semmilyen rendszeresség nem volt benne. Ahhoz kis hal vagyok, hogy bármiféle eljárást indítsanak, részükről is időpocsékolás lenne ez az egyik dolog. A másik pedig, hogy ez csak idei évre szól, tavalyra és onnantól évekre visszamenőleg volt legális jövedelmem amit természetesen be is vallottam, idén is van mit ettől függetlenül bevallanom, amit jövőre meg is fogok tenni. Ezenkívül egy korábbi egészségügyi gond miatt van jelenleg is legális munkával kapcsolatos státuszom hivatalos szerveknél, tehát nem csak lógok a levegőben. Nevemen semmi nincs, pláne nem nagyértékű dolgok. (Bárcsak lenne.. ) Közvetlen környeztemből talán 5 -en tudják, hogy mivel foglalkozom, egyébként senki semmit, ilyen jellegű feljelentéstől így nem félek. Sajnos ha ellenem eljárás indulna, akkor kiderülne, hogy csóró vagyok, főleg sok próhoz képest, akik havi szinten 10x ennyit kaszálnak. Ilyen dolgokra mindig kínosan ügyelek. Egyébiránt ha mégis bármiféle gond adódna, szerencsére két ügyvéd is van a családban, biztos találnánk megoldást. 1 hónap múlva pedig ugye törvényi szabályozás alá esünk, szóval várhatóan megszűnnek majd az ilyenféle parák, mert figyelni fognak. Legalábbis remélem, hogy sikerül egy jó megoldást találni és nem tesznek tönkre teljesen.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 11. 30. 19:01
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #39
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért én ilyeneket nem írnék a neten...oké, hogy hivatkozhatsz arra, hogy ide bármit írhatsz, de ha nagyon unatkoznak egy ilyen jó kiindulópontja lehet egy kósza vizsgálatnak szerintem (bár nem értek hozzá, meg én csak pléjmániban tolom ), szóval azért biztos ami biztos, csak óvatosan
    á annyira lázasan dolgoznak ezen a frenetikus gazdaságpolitikán, ami ebben az országban folyik, hoyg nem érnek rá unatkozni a szervek
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #40
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 30.
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Nekem egyszer sikerült behúznom 18.200$ amiből levettem 15.000$-t de senki nem foglalkozott vele. Ez 5 éve volt gondolom már nem is fognak az elején kicsit paráráztam hogy mi lesz ha .... de nem lett gond.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •