Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 56 (56) összesen
  1. #51
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Kérjük a fórumszabályzat figyelmesebb betartását.

  2. #52
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    az OPR és a sharkscope szerint is szusza idén a PSen játszott:
    5k mtt, 100$ avg, 0 profit, 0% roi (év eleji 120kprofitról ment le nullára)
    5.8k 180fős sng, 14$ avg, 14k$ profit, 16%roi (az első 3.5k alatt közel pár % roi, majd az utóbbi 2k sng alatt 35% roi, khm szórás)
    partyn idén -16k$nál áll, kevés játék alatt
    azaz összesen idén 11k verseny alatt kb nullás. (rakebackből van 15-20k profit)
    szóval nincs valami infó hogy mi ez az elmúlt 2 hónap 180as sngje, mégiscsak lejátszott 6kt...

  3. #53
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az OPR és a sharkscope szerint is szusza idén a PSen játszott:
    5k mtt, 100$ avg, 0 profit, 0% roi (év eleji 120kprofitról ment le nullára)
    5.8k 180fős sng, 14$ avg, 14k$ profit, 16%roi (az első 3.5k alatt közel pár % roi, majd az utóbbi 2k sng alatt 35% roi, khm szórás)
    partyn idén -16k$nál áll, kevés játék alatt
    azaz összesen idén 11k verseny alatt kb nullás. (rakebackből van 15-20k profit)
    szóval nincs valami infó hogy mi ez az elmúlt 2 hónap 180as sngje, mégiscsak lejátszott 6kt...
    Úgy emlékszem, hogy nem rég írta valahová, hogy fogadtak valakivel, hogy valamennyit lejátszik(gondolom k*rva sokat) MTT-kből(MTSNGket is belevéve)+gondolom profitot is szerez, de ez nem 100%..én erre emlékszem.

  4. #54
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Idézet daPEPEhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy emlékszem, hogy nem rég írta valahová, hogy fogadtak valakivel, hogy valamennyit lejátszik(gondolom k*rva sokat) MTT-kből(MTSNGket is belevéve)+gondolom profitot is szerez, de ez nem 100%..én erre emlékszem.
    itt van: http://www.pokerakademia.com/vBullet...-mtt-se-2.html

  5. #55
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet balage78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az OPR és a sharkscope szerint is szusza idén a PSen játszott:
    5k mtt, 100$ avg, 0 profit, 0% roi (év eleji 120kprofitról ment le nullára)
    5.8k 180fős sng, 14$ avg, 14k$ profit, 16%roi (az első 3.5k alatt közel pár % roi, majd az utóbbi 2k sng alatt 35% roi, khm szórás)
    partyn idén -16k$nál áll, kevés játék alatt
    azaz összesen idén 11k verseny alatt kb nullás. (rakebackből van 15-20k profit)
    szóval nincs valami infó hogy mi ez az elmúlt 2 hónap 180as sngje, mégiscsak lejátszott 6kt...
    Itt valami nagyon nagy félreértés lehet. Véleményem szerint a playerscope, és a pokerprolabs is 95% feletti pontossággal trackel. Mindkettő szerint 5.xk MTT-t játszott idén, mindkettő szerint durván 120k profitja van, ami olyan 30% körüli ROI, és szusza is írja ebben a postban, hogy idén kb 25% lehet. Szusza84 a hét legeredményesebb MTT-se
    Ennyire hülyeségeket nem írhatnak ezek az oldalak, szóval nem értem hogy jön a sharkscope-ról $0 meg $2k profit nektek. Én nem tudom megnézni, nincs előfietve.
    Szuszától elnézést kérek, nem az ő anyagi helyzetét akarom boncolgatni, csak tisztázni, hogy akkor kinek van igaza. Én mindig is bíztam az említett oldalakban, nekem is 99% pontossággal mutatja a profitot többezer verseny után. De az is lehet, hogy fogalmam sincs miket írok és teljesen másról van szó. Elbizonytalanodtam.

  6. #56
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 10. 31.
    Hozzászólások
    252

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt valami nagyon nagy félreértés lehet. Véleményem szerint a playerscope, és a pokerprolabs is 95% feletti pontossággal trackel. Mindkettő szerint 5.xk MTT-t játszott idén, mindkettő szerint durván 120k profitja van, ami olyan 30% körüli ROI, és szusza is írja ebben a postban, hogy idén kb 25% lehet. Szusza84 a hét legeredményesebb MTT-se
    Ennyire hülyeségeket nem írhatnak ezek az oldalak, szóval nem értem hogy jön a sharkscope-ról $0 meg $2k profit nektek. Én nem tudom megnézni, nincs előfietve.
    Szuszától elnézést kérek, nem az ő anyagi helyzetét akarom boncolgatni, csak tisztázni, hogy akkor kinek van igaza. Én mindig is bíztam az említett oldalakban, nekem is 99% pontossággal mutatja a profitot többezer verseny után. De az is lehet, hogy fogalmam sincs miket írok és teljesen másról van szó. Elbizonytalanodtam.
    azt nem csodálom mert a pokerprolabs meg a playerscope oltári nagy baromságokat és eltéréséeket mutat nagyon sokszor. a sharkcope (nemhiába fizetös) a megbizható.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •