Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Nagyon köszönöm a válaszokat.

    Egy az egyben egyetértek azzal, amit Zoli írt, én is inkább csak a lapom erejét/gyengeségét kifogásolom. Szerintem a turn shove is jó, de valószínűleg a 3 utcás bet se rossz. Ilyen szitukban szerintem több opció is szóba jöhet.

    Macko1:
    Láttam Bigacsiga videóját, azóta is próbálom feldolgozni az ott látottakat, de egy ilyen agresszívan lopkodó ellennél szerintem belefér, hogy vakot védjünk egy ilyen lappal. Aztán lehet nincs igazam. Erről mondjuk érdekelne más emberek véleménye is. Én, ha vki ennyit lopja a vakomat nagyon sokszor bármilyen random szarral 3betelek, ami lehet óriási leak, nem tudom.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    Macko1:
    de egy ilyen agresszívan lopkodó ellennél szerintem belefér, hogy vakot védjünk egy ilyen lappal., ha vki ennyit lopja a vakomat nagyon sokszor bármilyen random szarral 3betelek, ami lehet óriási leak, nem tudom.[/QUOTE]

    lehet ezt a handet 3b elni SBből, csak nem ellene, nagyon minuszos ellene 3belni, dobni nem hinném hogy fog, annyira lazán játszik, 2. OOP fogunk nagyobb potot játszani

    sokkal jobb ötlet csak flattelni pre, és flop c/r vagy c/call és turn c/r, attól függ mennyire agressziv. + általában akiknek nagyon magas a btn stealje, simán fog lőni teljesen airrel flop turnon, főleg egy egy asztalos "durrrr vagyok" fish

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet Ninjah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem valueból 3beteltem, vakot próbáltam védeni, megállás nélkül lopkodott(62 steal). Egyszer már 3beteltem ugyanilyen szituban, akkor dobott.
    sztem meg ne a vakot védd, amikor amúgy is OOP vagy, hanem a buttont vagy a hátsó pozíciót
    ahogy látom, ezt elmondták már előttem
    "A győzelemért az embernek mindenek előtt tudni kell önmagát legyőznie..."

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •