Oldal: 25 / 29 ElsőElső ... 152324252627 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (281) összesen

Téma: Jokerclick

  1. #241
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Ez az az terem aminek a nulláról sikerült mínuszra "fejlődnie", majd mostanra abszolút nullára...bár ennél is lehet lejjebb itt

  2. #242
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet super eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez az az terem aminek a nulláról sikerült mínuszra "fejlődnie", majd mostanra abszolút nullára...bár ennél is lehet lejjebb itt
    Ha ilyen kommentet írsz, akkor legalább indoklást is írj, hogy legyen értelme a hsz-ednek. Mert amit írtál, abból nem lettem okosabb.

  3. #243
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet tomy123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ilyen kommentet írsz, akkor legalább indoklást is írj, hogy legyen értelme a hsz-ednek. Mert amit írtál, abból nem lettem okosabb.
    A 2,5k free miatt regisztem, nem indult, ok, np, lett egy másik helyette, az megállt... np, be lett promózva még egy 2,5, az a lobbyban sem jelent meg, np, freek...(de nem igazán arra gondol az ember ezek után hogy komolyan gondolják) A 10k garra gondoltam befizetek, indult 10+1 freezout-al, majd toltak a kezdés időpontján, és lett 20-as rebuy...itt kérdeztem mennyi lesz a min induló létszám, 200 fő! esély nem volt hogy elinduljon...ma(azaz tegnap) kaptam egy levelet hogy lesz 500€-os free, valami ticketel lehet nevezni, amit az oldalon kell kérni, nyilván nem sikerült. Be-be nézegettem, de 1-2 ember ült még hétvégén is 1c/2c-en, érdemi játék nem folyik még. Számomra ami promó itt elindult mind csalódás lett, és több hete feltett kérdésekre valamiért nem érkezik válasz ide a supportol, aki előtte oly aktív és lelkes volt.

  4. #244
    Idegen Jokerclick Marketing Manager avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás Jokerclick Megújulása

    Üdv Játékosok,

    Kezdeném azzal,hogy a Jokerclick Poker immáron már megújult stábbal vág neki a jövőnek ami egy gyorsabb rugalmasabb és lendületesebb csapatot jelent.
    A múltban sajnos sok probléma merült fel ami minket is meglepetésként ért de örömmel jelentjük be,hogy a technikai problémák mára már megoldottá váltak.

    Nagy szeretettel várunk minden kedves játékost megújult verseny naptárunkkal, friss promóciókkal, és még több izgalommal.

    Üdvözlettel:
    Jokerclick Marketing Manager

  5. #245
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Az ügyfélszolgálat villámgyors volt, és segítőkész, de a szoftver szokás szerint behalt a vasárnap esti free előtt...

  6. #246
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 09.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    nem lehet bejelentkezni, pedig a verseny már 10 perce megy...

  7. #247
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Szerintem az összes mai verseny stornó.

  8. #248
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 03. 13.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Szégyen ez a terem....

  9. #249
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Technikailag egyáltalán nincsenek ott a szeren, ha 500-nál többen akarnak bejelentkezni behal a szoftver.
    Utoljára módosítva: kredenc által: 2011. 12. 11. 20:26

  10. #250
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 09.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    végülis egyszerűen megoldják, hogy ne kelljen kifizetni az 1000 eur-t a versenyért

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •