Oldal: 6 / 26 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (257) összesen
  1. #51
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 10.
    Hely
    szarvaskő
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Szia!
    Megprópálnám a 10m sm -t úgy hogy 50% eladnék.Nem sok hozzászólásom van eddig az akadémián, de a % vásárlásoknál már többen találkozhattak velem. Ps nick Gömbiiiii várom válaszod.
    GöMBIIIII Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings

  2. #52
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 21.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás hello!

    én is eladnék 50%ot
    nick: djata
    ja és ha már itt vagyok freerollról kijutottam Pca main eventre,abból is adnék el ha érdekel vkit!

    nekem sem volt még hozzászólásom,új vagyok,nem is értem,h ez miért fontos.megbízhatóság miatt?

    (eddig 5ször jutottam be SM-re szatelitekről 3 ITM ,legjobb: 81. hely)

    DJATA – DJATA Poker Player Rankings on Poker Stars
    Utoljára módosítva: DJATA által: 2011. 12. 14. 12:12

  3. #53
    Fanatikus tag Banderas79 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    373

    Alapbeállítás

    Elvileg engem "kiválasztottál"!Érdekelne, hogy az nem probléma-e ha a saját részemből cserélek pár emberrel?

  4. #54
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    115

  5. #55
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    szia, én is eladnék 50%-ot, itt kevés, másik oldalon 3k+ hsz (abuabu1), minta kicsi, de +-os ABUABU1 Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings
    köszi, nick PS-en abuabu1
    GL!

  6. #56
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet Banderas79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg engem "kiválasztottál"!Érdekelne, hogy az nem probléma-e ha a saját részemből cserélek pár emberrel?
    Persze, amennyit csak akarsz. Nagyon jó ötletnek tartom , mert tegyük fel elad vki nekem 50-et, a másik 50-ből meg nagy részét elcseréli x emberrel, akkor elég nagy az esélye hogy nem fog veszíteni a dolgon.
    http://www.pokerakademia.com/vBullet...-csapat-6.html

  7. #57
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    csomagba nem akarsz beszállni?

  8. #58
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Elég sok számomra ismeretlen emberből veszek részesedést, ezért úgy döntöttem hogy szeretnék kérni egy képet a személyiről és lakcímkártyáról. Ezen felül még egy screen shotot is szeretnék kérni a ps cashier-ről.
    Természetesen ezeket azonnal törlöm amint nincs rá szükség,én leszek az utolsó ember a földön akik vissza fog élni ezekkel.
    Remélem megérthető az ok amiért kérem, óriási pénzekről is lehet szó, és igazából nem sok mindent tudok csinálni, ha valaki csak úgy eltűnik. EZ nem személyes dolog, valószínűleg a legtöbben megbízhatóak vagytok, csak jobban érzem magam, ha van vmiféle biztosíték.
    Ha valakinek ez nem felel meg, akkor sajnálom.
    Az email címet mindenkinek megírom privátban.
    Elnézést hogy így út közben változtatok a dolgokon, hirtelen ötlet volt az elején, aztán nem gondoltam végig a részleteket.
    Utoljára módosítva: and217 által: 2011. 12. 14. 13:34

  9. #59
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 12. 13.
    Hozzászólások
    69

    Alapbeállítás

    Idézet and217 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég sok számomra ismeretlen emberből veszek részesedést, ezért úgy döntöttem hogy szeretnék kérni egy képet a személyiről és lakcímkártyáról. Természetesen ezeket azonnal törlöm amint nincs rá szükség,én leszek az utolsó ember a földön akik vissza fog élni ezekkel.
    Remélem megérthető az ok amiért kérem, óriási pénzekről is lehet szó, és igazából nem sok mindent tudok csinálni, ha valaki csak úgy eltűnik. EZ nem személyes dolog, valószínűleg a legtöbben megbízhatóak vagytok, csak jobban érzem magam, ha van vmiféle biztosíték.
    Ha valakinek ez nem felel meg, akkor sajnálom.
    Az email címet mindenkinek megírom privátban.
    Elnézést hogy így út közben változtatok a dolgokon, hirtelen ötlet volt az elején, aztán nem gondoltam végig a részleteket.
    Ha belegondol az embert érthető a dolog,vadidegen emberekbe fektetsz pénzt és neked is kell valami ''biztosíték".

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet and217 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég sok számomra ismeretlen emberből veszek részesedést, ezért úgy döntöttem hogy szeretnék kérni egy képet a személyiről és lakcímkártyáról. Természetesen ezeket azonnal törlöm amint nincs rá szükség,én leszek az utolsó ember a földön akik vissza fog élni ezekkel.
    Remélem megérthető az ok amiért kérem, óriási pénzekről is lehet szó, és igazából nem sok mindent tudok csinálni, ha valaki csak úgy eltűnik. EZ nem személyes dolog, valószínűleg a legtöbben megbízhatóak vagytok, csak jobban érzem magam, ha van vmiféle biztosíték.
    Ha valakinek ez nem felel meg, akkor sajnálom.
    Az email címet mindenkinek megírom privátban.
    Elnézést hogy így út közben változtatok a dolgokon, hirtelen ötlet volt az elején, aztán nem gondoltam végig a részleteket.
    Szívesen elküldöm neked, ezeket az adatokat, bár azt ugye tudod, hogy bárkinek az igazolványát le tudom fényképezni. Egy PS cashier screenshot-ot még kérnék mellé.. Így legalább tuti mindenki akinek utaltál a saját neve alatt játszik, és nem egy 15 éves kissrác.
    Utoljára módosítva: Csoszogi33 által: 2011. 12. 14. 13:24

Oldal: 6 / 26 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •