Oldal: 8 / 26 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (257) összesen
  1. #71
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Kispagat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem beszélve arról, hogy a PTK 204 alapján a játékból eredő követeléseket bírói úton nem lehet érvényesíteni.

    Viszont a nagy, kopasz emberek gyorsabban odaérhetnek.
    mutass nekem olyan nagy kopasz embert aki 107.5$ miatt odamegy valahova.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  2. #72
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás

    lol, nem a $107 miatt kellenek a papírok, hanem az esetleges szép nagy nyeremény miatt

  3. #73
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet prims eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol, nem a $107 miatt kellenek a papírok, hanem az esetleges szép nagy nyeremény miatt
    jó. De akkor se megy vele semmire... Mi van ha valaki behúzza és olyan **** hogy nem akar fizetni? Mit csinál? Tudja ki az és hol lakik anyja neve személyi száma meg mikor született. Ettől még ha valaki nem akar fizetni nem lesz meg a pénze. Csak tudni fogja hogy ki baszta át.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #74
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 19.
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jó. De akkor se megy vele semmire... Mi van ha valaki behúzza és olyan **** hogy nem akar fizetni? Mit csinál? Tudja ki az és hol lakik anyja neve személyi száma meg mikor született. Ettől még ha valaki nem akar fizetni nem lesz meg a pénze. Csak tudni fogja hogy ki baszta át.
    Így igaz. Ott van Chino Reem esete.. aki nem pár száz ezer forinttal , hanem $ milliókkal tartozik a befektetőinek ( ott még egy két esetben szerződést is alá irattak vele ) és nem tudnak mit csinálni ellene .
    max kapunk egy hírt egyszer , hogy Las Vegas körül elásták vhol szegényt..

  5. #75
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    De ha most nincs bajotok azzal, hogy elkülditek a képeket(ahogy észrevettem),akkor nem tudom mit parádéztok itt?And ezt kérte és kész, ha el akarja mondani miért akkor elmondja..

    Amúgy sok sikert nektek és Andnek(ja és sry első hely az SM-n stipi-stopi )!

  6. #76
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet daPEPEhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ha most nincs bajotok azzal, hogy elkülditek a képeket(ahogy észrevettem),akkor nem tudom mit parádéztok itt?And ezt kérte és kész, ha el akarja mondani miért akkor elmondja..

    Amúgy sok sikert nektek és Andnek(ja és sry első hely az SM-n stipi-stopi )!
    Tiszta sor és világos hogy amit kér az szent. Csak semmire nem jó...

    tradelünk 1% ot?
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #77
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tradelünk 1% ot?
    Lehet róla szó..holnapig, max péntekig tudatom veled..(ha nem baj felveszlek skype-on és akkor ott megbeszéljük,láttam kiírtad ebben a topicban)

  8. #78
    Tag batkamano avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 01.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szívesen elküldöm neked, ezeket az adatokat, bár azt ugye tudod, hogy bárkinek az igazolványát le tudom fényképezni. Egy PS cashier screenshot-ot még kérnék mellé.. Így legalább tuti mindenki akinek utaltál a saját neve alatt játszik, és nem egy 15 éves kissrác.

    Kiét? Mutter? Vagy az enyémet esetleg?

    Hogy indítanál? "Hello szia! Csinálhatok egy képet a személyidről?"

  9. #79
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet daPEPEhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet róla szó..holnapig, max péntekig tudatom veled..(ha nem baj felveszlek skype-on és akkor ott megbeszéljük,láttam kiírtad ebben a topicban)
    Rendben! Holnap járom az országot de pénteken leszek! Minden jót!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  10. #80
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 19.
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Idézet daPEPEhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ha most nincs bajotok azzal, hogy elkülditek a képeket(ahogy észrevettem),akkor nem tudom mit parádéztok itt?And ezt kérte és kész, ha el akarja mondani miért akkor elmondja..

    Amúgy sok sikert nektek és Andnek(ja és sry első hely az SM-n stipi-stopi )!
    csak elmondtuk , hogy ha még ujjlenyomatot ill DNS mintát is mellékelnek a játékosok a képek mellé , akkor is ugyan ott fog tartani And , mintha semmit sem küldenének.. sehol .

    csak a bizalomra alapozhat .

Oldal: 8 / 26 ElsőElső ... 67891018 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •