Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (52) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Joe Tehan sokkoló all-inje

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abszolut standart leosztás!
    A PS en gyakran megesik!
    10% esélye volt, de ha ezek után is igy játszik hamar leszedik!

  2. #12
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Tiszta kocsmai ces.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Vmi jobb játékos elmagyarázhatná miért is volt jó ez a tő
    AlcoholPro likes this.

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 31.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Tudta h Jaka range ellen megvan a potoddsa ha Vanessával dobat. Zseniális játékos.
    AlcoholPro likes this.

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 31.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    De amugy egy 99+ AQ+ rátoltam vna Vanessára , bar se a stackméreteket nem tudom , se h milyen styleba nyomja. De ha van fold equity akkor ez jo sztem

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Szegény Vanessa, pedig még a színt is dominálta!!!
    AlcoholPro likes this.

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Hely
    Perbál
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Szegény! Engem is dominálhatna...
    AlcoholPro likes this.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet MADriD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vmi jobb játékos elmagyarázhatná miért is volt jó ez a tő
    Miután kiszörnyülködtük magunkat, (igen, én is azt tettem), valóban érdemes egy kicsit ezt a kérdést is végiggondolni. Nyilván nem egy $2-os fish a játékos, biztosan volt valami oka, hogy így játszotta le a party-t.

    Szerintem kb. az alábbi lehetett a fejében:

    Az UTG allin 17 BB-s stack-ből ritkán lesz monster, superstrong hand-del vélhetően inkább megpróbálna action-t kapni. (Igen, tudom, Jaka így próbálta meg.)
    Tehan tudta, hogy Rousso felismerte, hogy Jaka range-dzse nem szupererős, ráadásul Rousso ráemelt az allin-re, amivel egyértelművé vált, hogy szeretné kettesben lejátszani a party-t Jaka-val. Ezek alapján Tehan joggal feltételezhette, hogy Rousso-nál olyan lap, amit hatalmas erő láttán el kell tudni engednie bubble-ban, nagyobb stack ellen. Tehan pedig nyilván hatalmas erőt reprezentált azzal, hogy egy allin-re és egy arra való ráemelésre harmadikként rátolta. Elég nagy "pechje volt" azzal, hogy Rousso-nál pont QQ volt. AA-val valószínűleg nem emel vissza Rousso, azt tehát ki lehett zárni, jó eséllyel KK-val sem (bár azzal talán igen), az összes többi szóba jöhető lap (JJ, TT, AK, esetleg AQ, ilyesmik) mind olyanok, hogy el kell tudni engednie Tehan allin-jére. És itt jön a lényeg: ha Rousso dob, akkor Tehan máris pénzénél van, hiszen side-pot-ot automatikusan viszi*, innentől kezdve pedig a main pot-ért freeroll-t játszik, arra meg tényleg jó az any two.

    Ez persze csak az én ötletem, és én nem vagyok MTT-s, sőt, évek óta nem játszottam olyan asztalnál, ahol 1 ellenfélnél több ült :-) . Ti mit gondoltok?

    *A cikk azt mondja, hogy Jaka 68.000-es allin-jére 120.000-ig emelt rá Rousso. Ha ez így lenne, akkor nem teljesen freeroll Tehan-nak a leosztás Rousso dobása esetén sem, hiszen a side pot-ból csak 52.000-et nyerne, míg a main pot-ba 68.000-t tenne bele, de jól sejtem, hogy nem lehettek így a számok? Egy 68.000-es allinnél (ami ugye 64.000-es ráemelés a 4.000-es vakra) nem 128.000 a minimum ráemelés? Szóval gondolom elírás a 120.000, és ha 130.000 vagy több volt Rousso raise-e, akkor már tényleg majdnem (vagy teljesen) freeroll Tehan-nak a hand Rousso dobása esetén.
    Utoljára módosítva: sawwee által: 2011. 12. 17. 14:10

  9. #19
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miután kiszörnyülködtük magunkat, (igen, én is azt tettem), valóban érdemes egy kicsit ezt a kérdést is végiggondolni. Nyilván nem egy $2-os fish a játékos, biztosan volt valami oka, hogy így játszotta le a party-t.
    [...]
    Szerintem csak nagyon Vanessába akarta tolni már, végülis érthető, ki ne akarná... ...

    Amúgy nem hiszem én sem, hogy biztosan hatalmas baromság volt, tutira megmagyarázható h miért volt értelmes döntés :P
    AlcoholPro likes this.

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 18.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Esett a fishnek a lap ennyi. Adná az isten hogy ilyen összeggel ilyen lazán tologassam az ollét.
    AlcoholPro likes this.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •