Oldal: 348 / 709 ElsőElső ... 248298338346347348349350358398448 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.471 - 3.480 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #3471
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Mb-ről utaltam Visa-ra, 6 munkanap telt el, még nem érkezett meg, eddig max. 3nap alatt megjött a pénz. Valaki tapasztalt mostanában ilyen csúszást?

  2. #3472
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet katkar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mb-ről utaltam Visa-ra, 6 munkanap telt el, még nem érkezett meg, eddig max. 3nap alatt megjött a pénz. Valaki tapasztalt mostanában ilyen csúszást?
    visa-ra utalás nekem is nagyon sok idő volt. Több mint 1 hét

  3. #3473
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet katkar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mb-ről utaltam Visa-ra, 6 munkanap telt el, még nem érkezett meg, eddig max. 3nap alatt megjött a pénz. Valaki tapasztalt mostanában ilyen csúszást?
    Igen, én is nyolc napja várok rá. Ebből volt két nap hétvége. Márt írtam is nekik ez ügyben, de még nem válaszoltak. Éppen azért néztem be a fórumba, hogy ezt a kérdést feltegyem, vagy hogy egy korrektebb levél fordítását kérjem valakitől, amit elküldhetek nekik

    Egy éve utalgatok ki MB -ről VISA -ra, de eddig még 4 - 7 napnál többet sosem vártam a pénzemre.

    Mennyi az általuk vállalt maximum kifizetési határidő? Hány nap? Mert erről nem találtam infót.

    Mindenesetre várni kell hétfőig, mást nem lehet tenni, de ha akkor sem érne ide az már 10 nap, elég durva lenne..
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #3474
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Ale10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez baromság. Ha ennyire be vagy szarva ettől, akkor inkább tartsd a pénzt otthon a párna alatt.
    Szerintem is. Ennyiből egyik bankba sem szabadna pénzt befizetni.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #3475
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet kamillageza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha kifizetést szeretnék kérni bankszámlaszámra és nem akarom ( tudom ) megadni az enyémet,mert pl. nincs nekem még bankszámlaszám akkor más számla számra ( pl. az egyik legjobb barátoméra ) ki tudom utaltatni a pénzt? Ha jól látom a menüben ezt nem " verifikálja" le az MB ( hacsak nem limitnövelés miatt el nem küldöm a papírokat ) Ha pl. a barátom számlaszámát írom be és elindítom az utalást akkor célt fog-e érni? Értem ezalatt,hogy ahova utalom annak a számlához tartozó személy nevét nem fogja látni az MB ,hogy nem ugyanaz ,mint az enyém?
    Idézet kamillageza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valaki plzzz..
    Ennél egyszerűbb és tisztább, ha a haverod, akinek a számlájára ki akarsz utalni, létrehoz egy MB számlát. Arra te átutalod a lét, és ő meg a saját MB-jéről, saját bankszámlájára kiutalja.

    Idézet lordvico eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, kaptam MBtől mailt, hogy verifikáljak okmánnyal, különben megszüntetik a fiókom. Arra gondoltam jogsit küldök nekik, de le szeretném takarni az aláírásom róla. Visszadobják a képet? Pont ma is volt egy nagy bankkártyaadat lopásos hír, igencsak tartok attól hogy párezer okmány adatait lenyúlják egy nap az MBtől.
    Én a személyimet küldtem el, kitakarva a szem.ig.számom, de nem fogadták el. Ezeket a cégeket amúgy nagyon keményen ellenőrzik, és az MB is egy olyan világméretű cég, hogy nem kell félteni az adataidat tőlük. Inkább a noname termektől féltsd az adataidat és intézz mindent MB-n keresztül.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  6. #3476
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem minek kell szórakozni visával, igényeljetek MB kártyát?!
    Igényeltem, csak friss kártyával pin kód nélkül nem jutok KP -hoz.. A Pin ma jött meg, közben meg már a pénzem úton, szóval most már megvárom, nem tudok mit csinálni.

    Egyébként én "vész" esetére kértem a kártyát, ritkán szorulok úgy meg, hogy ne tudjak akár egy hetet is várni, mire megjön a pénzem VISA -ra. Most is egy élőverseny jött közbe, különben nem lenne annyira érdekes.. na mindegy hosszú, de a 8 nap várakozás akkor is sok szerintem!
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #3477
    Tag lordvico avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    190

    Alapbeállítás

    Mindenkinek aki válaszolt: jogsit küldtem, blur effekt fotó egy részén és az aláírásomon, elfogadták. Ez a rugalmasság szimpatikus!

  8. #3478
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    Idézet lordvico eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenkinek aki válaszolt: jogsit küldtem, blur effekt fotó egy részén és az aláírásomon, elfogadták. Ez a rugalmasság szimpatikus!
    küldtem PM-et Neked!

  9. #3479
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Az lehetséges, hogy szerdán vettem fel pénzt mb kártyával, és szombaton lett ez feltüntetve készpénz felvétként a historyban?

    Mert ugye a balance felvételkor marad a régi, csak az avalaible balance változik.

    Nem tudom érthető-e a kérdés

  10. #3480
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom érthető-e a kérdés
    nem az:P

    annyit vontak le amennyit felvettél? akkor a 3 nap csúszás szerintem nem akkora gond, de dobj rájuk egy mailt, hamar válaszolnak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •