Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (78) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Tilt, avagy hogyan kezeljük MTT-ék során ha kiesünk

  1. #31
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    de hogy egy mindennapos tiltről is beszámoljak, rengetegszer csináltam már hogy egy bedbít után azonnal kikapcsoltam a power gombbal a gépet.. ha már csak 1 asztalom mment akkor vissza se kapcsoltam, ha még volt versenyem akkor is csak pár perc múlva.

  2. #32
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rendes billentyűzetet kell venni, olyat ami strapabíró ^^
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet ZoliHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de hogy egy mindennapos tiltről is beszámoljak, rengetegszer csináltam már hogy egy bedbít után azonnal kikapcsoltam a power gombbal a gépet.. ha már csak 1 asztalom mment akkor vissza se kapcsoltam, ha még volt versenyem akkor is csak pár perc múlva.
    ez ***** jót tehetett a rendszernek.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 18.
    Hozzászólások
    48

    Beszélő

    "That's poker baby"

  5. #35
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Én ha sok helyen lemákolnak MTT-n, beülök nl2 cg-re rászánok vagy 8-10$-t és minden körben all in vagyok és néha mákolok én is . És úgy vagyok vele idegeskedjen más is.
    Gab0rG likes this.

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Nekem két egerem bánja eddig a 6 éves online poker "karrieremet". Üveglapú az asztalom, de érthetetlen módon még nem tört el soha, pedig nagyot szól, ha rávág vele az ember egérrel

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    én ha kiesek egy mtt-ről, mindig mondom hogy "jövőre újra megpróbálom".
    arabraB110 likes this.

  8. #38
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 06. 07.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    6almasak ezek a hozzászólások!
    Lassan beteszem a kedvencek közé, s ha tiltelek, akkor elolvasom, hogy jobb kedvem legyen.
    Én mindenek előtt ezért köszönöm a cikket!

  9. #39
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    285

    Alapbeállítás

    Én ha kiesek tűzközelben akkor általában először hatalmas dührohamban török ki, verem az asztalt, majd ha kicsit lehiggadtam akkor felhívom egyik legjobb pókeres cimborámat és beszámolok az újabb bad beatről hasonló stílusban, ahogy Matt Affleck kezelte a WSOP-ről való kiesését.

  10. #40
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Én egy nagy bukás után csendben felkelek,átsétálok az ágyamhoz és ököllel ütöm a matracot kb. mint egy idegbeteg őrült 10 másodpercig.Utána visszamegyek és megpróbálom kitörölni az emlékezetemből.Ez segíteni szokott.
    Régebben 2 kézzel szoktam rángatni a monitort,aztán erről leszoktam,amikor kb.15 tornáról estem ki 1 óra alatt,és már csak egy 5dolláros torna maradt,FT környéke előtt pusholtam AK val SB is BB is call AA/KK náluk.Olyan ideg elkapott,hogy rángatás közbe kicsúszott a kezemből a monitor és az asztalom mögé esett.Lakótársnőm bejött a zajokra,meglátta mi folyik itt,nevetőgörcsöt kapott.Összeszedtük a monitort a földről,nézem az asztalomat,még bent vagyok a versenyen,több zsetonnal,mint amit bepusholtam,visszanéztem HH-ban AA-al osztoztunk,kijött sorunk,a monitorom viszont 1hónap múlva megadta magát...
    arabraB110 likes this.

Oldal: 4 / 8 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •