Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (40) összesen
  1. #21
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt az a kérdés, hogy 9e ft-ért képesek lesznek beperelni?
    És igen, azt hittem ha nem fizettem be a díjat,akkor a jelentkezésem érvénytelen aztán ennyi.
    És ha már itt valaki mekis példát hoz a mekibe se, először eszem meg a hamburgert és majd valamikor fizetek, hanem előre fizetek..
    itt ez nem kérdés. igénybe vettél valamit, amiért fizetni kell, a hambis példa pont jó erre. azért mert 3 éve valamiért befizetted az eljárási díjat/kezelési költséget, az nem jelenti azt, hogy nem kell majd. én is befizettem érettségi után, befizettem az msc jelentkezéskor, és be fogom fizetni a következő diplomámra való jelentkezéskor is. nem kell ehhez ügyvéd, teljesen világos, hogy rosszul gondolod.

    az meg, hogy 9k-ért meddig el nem mennek... gondolj bele, hogy milyen következményei lennének annak, ha az ekkora tartozásokat csak úgy elengednék...

    h anem fizeted be, majd szépen leemelik a számládról, és még fizetheted ennek a költségeit is. plusz magadról állítasz ki bizonyítványt, hogy egy ilyen egyszerű dolgot nem vagy képes megérteni. nemis tudom, hogy gondoltad ezt az egészet... ügyvéd? lol

    no offense, az lesz a legjobb, ha kedden elballagsz egy postára és befizeted a csekket.

    mod: látom már tárgytalan, de azért itthagyom a jövő generációinak okulására

  2. #22
    Őstag ThxLittleFish avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 12.
    Hely
    Honolulu
    Hozzászólások
    1.240

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ha már itt valaki mekis példát hoz a mekibe se, először eszem meg a hamburgert és majd valamikor fizetek, hanem előre fizetek..
    oké akkor nem mekibe mész hanem normális étterembe...
    ><()))°>winner, winner, chicken dinner <°((()><

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 31.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Egyre ütősebb emberek kerülnek be a felsőoktatásba

  4. #24
    Őstag ThxLittleFish avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 12.
    Hely
    Honolulu
    Hozzászólások
    1.240

    Alapbeállítás

    Idézet cuncimoki24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyre ütősebb emberek kerülnek be a felsőoktatásba
    Són Pól - A nyíregyi főiskola - YouTube
    ><()))°>winner, winner, chicken dinner <°((()><

  5. #25
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása
    valaki tudna valami épitő jellegűt szólni a dologhoz?
    nem.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ingyen volt az újra érettségim mert akkor még tanultam.
    Nem nekem támadni kell ! Nem azért nem vagyok képes befizetni ez a **** pénzt, mert ennyire szarul állok, hanem azért mert ennek a mocskos kormánynak egy ft-ot nem akarok befizetni !
    Amit művelnek az egy kibaszott vicc, felőlük éhen is dögölhet az ember!
    De nem hagyunk senkit az út szélén !
    Netbankból elutaltam, úgy hogy lehet offolni.
    De nagy ívben kapják BE!
    A tudatlanságom meg onnan fakad, hogy egyik ismerősömnél volt valami olyan szituáció, hogy nem fizette be a 9k-t és érvényteleníteni akarták a jelentkezését, ebből is azt gondoltam én naivan, hogy akkor enyém se lesz érvényes aztán puszi pá.
    ha ez segít egy picit megnyugtatni a lelkivilágodat, abból a 9K hufból semmit nem fog látni a kormány. menj, s fizesd be, még mielőtt komolyabban meg kell húznod a nadrágszíjat.

  7. #27
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    én is kaptam ilyen levelet
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #28
    Idegen Karak32 avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 05.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Túl azon, hogy mit gondolok a szituációról a következő ügymenet lehetséges:

    Ha és amennyiben nem fizetsz és a hivatal jogi útra tereli a dolgot akkor fogsz kapni egy fizetési meghagyást ami ellen ELLENTMONDÁSSAL élhetsz a kézhezvételtől számított 15 napon belül. Ekkor átkerül az ügy bíróságra ahol relatív gyorsan megítélik a hivatal javára a dolgot. Ha van fizetésed vagy más rendszeres jövedelmed abból kerül letiltásra, ha nincsen akkor végrehajtóhoz kerül az ügy aki foglalás útján érvényesíti a követelést.

    Ha megvárod a fizetési felszólítást akkor nyugodtan számold rá a közjegyző pár tízezer forintos díját.

    Ha megvárod a végrehajtást akkor az összeg további tízezrekkel dobódik meg.

    Akármit is gondolsz az ügyről, költséghatékonyabb bepengetni a 9 ezer forintot most mint 1-2 hónap múlva több tízezret. Az esetleges foglalással járó maceráról nem is beszélve.

    U.I: ezt az ügyet szvsz épkézláb ügyvéd nem vállalja fel, ha meg mégis akkor csak azért, hogy legomboljon rólad egy igen tetemes mennyiségű pénzt.

  9. #29
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ingyen volt az újra érettségim mert akkor még tanultam.
    Nem nekem támadni kell ! Nem azért nem vagyok képes befizetni ez a **** pénzt, mert ennyire szarul állok, hanem azért mert ennek a mocskos kormánynak egy ft-ot nem akarok befizetni !
    Amit művelnek az egy kibaszott vicc, felőlük éhen is dögölhet az ember!
    De nem hagyunk senkit az út szélén !
    Netbankból elutaltam, úgy hogy lehet offolni.
    De nagy ívben kapják BE!
    A tudatlanságom meg onnan fakad, hogy egyik ismerősömnél volt valami olyan szituáció, hogy nem fizette be a 9k-t és érvényteleníteni akarták a jelentkezését, ebből is azt gondoltam én naivan, hogy akkor enyém se lesz érvényes aztán puszi pá.
    Én még az előző kormány ideje alatt jelentkeztem, és akkor is ennyi volt(nekem nem, mert én csak egy helyet jelöltem meg). Én csak egyszerűen nem értem, hogy hogy nem lehet tisztában ezzel a dologgal egy olyasvalaki, aki egyetemre akar járni. És akkor mit várunk a többiektől? Nem téged szidlak(csak),hanem a többi tájékozatlan embert is, akik miatt itt tart ez az ország. Mert mindent meg lehet etetni velük, mert az emberek 90%-a a saját dolgaival nincs tisztában(lásd), nemhogy az ország dolgaival. És ez egy ***** nagy szégyen a mai fiatalságra nézve, személy szerint el is vagyok keseredve rendesen.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Itt nem az Oktatási Hivatal a FAIL.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •