Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (32) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Hisz ebbe valaki ??????????:D

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Beszélő

    Idézet gyugel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello most regisztráltam az akadémián.
    Volna egy problémám! Játszom már egy pár éve online, és volt már egykét jó helyezésem MTT, Cash-en.
    Elég sokat olvastam a Texas hold-emel kapcsolatban, stratégiákat meg mindent ami kellhet a játékhoz.
    De egy pár hónapja vala hogy nem megy a játék. Nem birok oda figyelni, azokra a szabályokra amikre az előtt oda bírtam és nyertem velük.
    Szimplán nem tudok a játékra figyelni!
    Már sok mindent kipróbáltam: - egyszerre csak egy asztalnál játszatom
    - nem hallgattam zenét és nem netteztem közben
    - meg próbáltam kizárni a családot ( kisebb nagyobb sikerrel)
    Pár nem biztos hogy ezt ehhez a bloghoz kellet volna írnom de azért várom a segítségeteket előre is köszönöm!

    A családot engedd vissza elvégre karácsony van!
    Theci85 likes this.

  2. #22
    Tag Szun Cu avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A családot engedd vissza elvégre karácsony van!
    LOL

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 24.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    hát most hétvégén nem igen játszok, és ez csakis a akkora vonatkozik amikor játszom!
    De azért köszi!

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    Legalább mikor röpködnek a mínuszok, akkor kegyelmezz nekik
    Theci85 likes this.
    -Schoenberg nem a David Benyamine-nal járt/volt a felesége?
    -Volt, de már annyira nem az, hogy már Erik Lindgren felesége.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Ó már megint ez a rulett nyerő stratégia...Annyira betudják etetni a népet.Épp az a baj ezzel,hogy rövidtávon nagyon jól működhet,de a hosszútáv mindenképpen kijön.Haverom középsuliba NHL meccsekre fogadott,külön pénze volt erre fordítva.Úgy csinálta,hogy minden csapatot figyelt egyszerre,nagyon komolyan vette,amikor egy bizonyos csapat 12 meccsen nem döntetlenezett sorozatban akkor elkezdte felrakni döntetlenre.Kb 4es odds volt erre mindig,és ha nem x-elt a csapata akkor emelte a tétet,így sokkal hosszabb idő után jött ki a hosszútáv.Több mint 3 évig csinálta,de aztán asszem a Washington nem volt hajlandó döntetlent játszani.Utolsó körbe már 12000koronát(90k forint abban az időben) kellett feltennie,ami nagyon sok volt egy diáknak,persze nem lett döntetlen a meccs,teljes csődbe került.többet nem ment fogadóiroda közelébe se.
    Ez is hasonló eset mint a rulett tét duplázós story,hiába volt x körön keresztül piros,a követlező körben ugyanannyi esélyed lesz mint az előző körökben.
    Ez a módszer nemcsak,hogy nem működik,hanem a legveszélyesebb is,mert ha sokáig csinálod egyszer úgyis mindent elbuksz,nem csak amit az elején ráfordítottál,hanem akár többszörösét.
    Szerintem ez még akkor se működne,ha előnyöm lenne a házzal szemben,pl ha a nullával nem a ház,hanem én nyernék.Hiába lenne minden gurítás +EV,mivel nincs végtelen bankrollja senkinek,elérne egy olyan sorozat aminek a végén már nem tudnánk tétet rakni.
    Régebben énis próbálkoztam ilyen nyerő stratégiákkal online casinókban,vannak módszerek amikkel lehet nyerni ez tény,de ez a duplázós nem tartozik oda.

  6. #26
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    baromság

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet geryhun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én azt nem értem miért éri meg ezt reklámoznia ? Ha volna valami affil oldal a honlapon még talán érteném , de az sincs , hirdeti magát facebookon is, mit akar evvel szerencsétlen?
    Végig kellett volna olvasni!

    "Lépjen kapcsolatba velem:
    Ha szeretné megköszönni, hogy bemutattam az “Esélytelenek jóléti rendszerét”, kérem, e-mailt írjon azonnal üzenetküldés (IM) helyett, mert az emaileket időnként ajánlólevélként felhasználom (természetesen csak az ön engedélyével). A penzeinfo@gmail.com címre írhat nekem."

    “Esélytelenek jóléti rendszerét” : szerintem valamelyik nagyon pihent agyú barom szórakozott egy picit.

    Rutinosabb akadémiásoknak ez nem új, időről-időre felbukkan ez a híper-szuper nyerő rulett-stratégia itt a fórumon.

  8. #28
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Ugyanannyi értelme van, mint Szerencsevadász stratégiájának volt anno, a #19 postban minden le van írva, amit tudni érdemes.
    “I'd rather be lucky than good.”

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Az online póker "stratégiája" folyamatosan változik, sztem nézz körül akár itt az akadémián, nézz meg egy-két videót, v olvass cikkeket, fórumbejegyzéseket... Lehet csak elavult a játékod, viszont ha a koncentrációddal van a baj, akkor javaslom, hogy olyan időpontba told amikor még ébren vagy, de nyugodtság vesz körül, kajálj be, várj egy kicsit, majd nyomj egy-két fekvőt h felélénkülj és toljad... Amúgy lehet ez oltári nagy hülyeség amit írni fogok, de néha a multitablinggezés közben jobb döntéseket hozol meg, mint ha cs kevesebbre koncentrálsz, mert így jobban szelektálod a lapokat, legalábbis nálam ígyvan...

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    lehet nyerni rouletten sok pénzt, csak kaszinót kell venni
    Amúgy színduplázós nem jó, mert ha csak piros meg fekete lenne akkor 50% esélyed van, de mivel ott a 0 ami nem piros és nem is fekete így minuszos...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •