Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (82) összesen
  1. #41
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Egy párral legtöbbször minden utcán a bet/fold a jó játék, ha nincs más readed az ellenfélről. A minraise amúgy is gyanús, drawval szerintem csak callolna, és az Ax-ek közül se sok mindent versz..Sima dobás.

    2. 2 overrel, gutshottal + FD-vel SS ellen ez simán jó volt.

    3. Amikor JJ-vel callolod a 3betet, milyen flopot szeretnél látni? Ha setmineolsz és lejöt a seted nem igazán dobhatsz...Raise/call flopon.

    4. Teljesen jó volt így. Flopon turnon még sok drawval vagy gyengébb párral callolhat amiben van value. Riveren a checkback is jó sztem.
    Köszönöm a tanácsokat, megpróbálom alkalmazni őket.
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  2. #42
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás Te jó kenyér.

    NL2-n játszok. NL2-n, és ma (tegnap este, meg még most éjféltől) 2,3k hand -10 BI. Voltak hibáim, utólag rájöttem. Van pár kérdéses szitu is, a legtöbb sztem az én hibám volt, remélem valaki megerősít ebben. Mivel Karácsony van, anyázás helyett "Boldog Karácsony"-t kívántam, miután a KK-jaimat 47-el ízekre tépték a runner runner soraikkal

    Azért elég érdekes, hogy 26,9k után így állok. NL2-n merészebb álmaim voltak, ennyire szar vagyok? Tudtam h nem vagyok egy pro, de ennyire? Nyáron NL5 még ment. Nah mindegy, majd még ma játszok, érdekes lesz. Íme a handek:


    1. weaktight | Hand | JJ - $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    2. weaktight | Hand | AQo - $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    3. weaktight | Hand | 44 - $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    4. weaktight | Hand | KAs - $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    5. weaktight | Hand | AKo - $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    6. weaktight | Hand | QKo - $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    Csatolt képek Csatolt képek
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    1. Turn allinnek semmi értelme, rosszabb lapokat dobatod, jobbakat kifizeted, anélkül hogy readem lenne h ilyen szituban egy T-t nem dob nem tolnám rá. Én fájó szívvel dobnám, de a calldown se rossz blank riveren.
    2. AQval nem 3betelném UTGt hacsak nem elég laza. Flopon már énis bepakolnám ha így alakult.
    3. Riveren milyen rosszabb handtől vársz megadást? Bet/fold, ezzel értéket nyersz a gyengébb kezektől de ami ver az itt valszeg visszaemel úgyh raise után könnyű dobás.
    4. Ugyanígy játszottam volna kb.
    5. Pre 3betelnék, riverig ugyanígy, ott a push mellett még felmerül a check/fold is, ha nagyon passzív az ellen.
    6. Riveren mitől vársz megadást? Talán check/callolnék, ha aggro az ellenfél mert elég sok a busted draw.

    Remélem hasznosnak bizonyolunak a tanácsok

    Kellemes karácsonyt
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  4. #44
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Turn allinnek semmi értelme, rosszabb lapokat dobatod, jobbakat kifizeted, anélkül hogy readem lenne h ilyen szituban egy T-t nem dob nem tolnám rá. Én fájó szívvel dobnám, de a calldown se rossz blank riveren.
    2. AQval nem 3betelném UTGt hacsak nem elég laza. Flopon már énis bepakolnám ha így alakult.
    3. Riveren milyen rosszabb handtől vársz megadást? Bet/fold, ezzel értéket nyersz a gyengébb kezektől de ami ver az itt valszeg visszaemel úgyh raise után könnyű dobás.
    4. Ugyanígy játszottam volna kb.
    5. Pre 3betelnék, riverig ugyanígy, ott a push mellett még felmerül a check/fold is, ha nagyon passzív az ellen.
    6. Riveren mitől vársz megadást? Talán check/callolnék, ha aggro az ellenfél mert elég sok a busted draw.

    Remélem hasznosnak bizonyolunak a tanácsok

    Kellemes karácsonyt
    Mindig, minden tanács hasznos Rájöttem (az írásokból, és még több, kisebb handet átnézve), hogy a legfőbb hibám egyike a 3betelésben rejlik. Eddig simán 8 alatti volt, nem vitézkedtem. Mostanában gondoltam többet kéne, nem is ment rosszul, +EV lenne, csak legtöbbször UTG ellen megyek, és mind figyelmetlenségből, ez gond.

    Neked is Kellemes Karácsonyt!
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  5. #45
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 23.
    Hely
    Beloiannisz
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Szia! Én a weaktight-on írtam pár gondolatot olvasd el légyszi.
    A 3betre:Nem hiba többet 3betelni de ne AQo szerű lapokkal tedd mert azzal sokszor kerülhetsz kényes szituációba.Utg-t sc-kel vagy kis közepes párokkal 3beteld azt könnyen el lehet engedni nem lesz fordított implikált esély.Ha találsz vmi erőset simán kifizetnek mert ott vmi monster lesz amit nehezen dobnak.4betre pedig te tudsz könnyen dobni.

    GL!
    Utoljára módosítva: Turbinyek által: 2011. 12. 27. 08:53

  6. #46
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet Turbinyek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Én a weaktight-on írtam pár gondolatot olvasd el légyszi.
    A 3betre:Nem hiba többet 3betelni de ne AQo szerű lapokkal tedd mert azzal sokszor kerülhetsz kényes szituációba.Utg-t sc-kel vagy kis közepes párokkal 3beteld azt könnyen el lehet engedni nem lesz fordított implikált esély.Ha találsz vmi erőset simán kifizetnek mert ott vmi monster lesz amit nehezen dobnak.4betre pedig te tudsz könnyen dobni.

    GL!
    Elolvastam, megpróbálom megfogadni, mint ahogyan a többit is. Köszönöm, hogy írtál.
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  7. #47
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Mérges Szopás, szopás, szopás

    Nem az rngt szidom, nem kell sok ész, hogy rájöjjön az ember, én vagyok a rossz Rosszul esik, hogy szarrá szed az NL2. Megfogadtam, h nem sírok itt összevissza, mert lemákolgatnak. Nem is azt teszem. Ha nem tették vna meg akkor is 34k hand után ott vagyok a 0 körüli állapotnál. Strong Teddy barátommal toltuk együtt a sessionöket, eddig neki nem ment a cg, most erőltette, és olyan nyerő lett NL2-n, ami minden magamfajta álma.

    Nos én elég biztonságos játékot választottam magamnak, konkrétan a befizetésnél volt 85 beülőm NL2-re. Gondoltam nyomunk közös sessionöket a haverral azt elnevetgélünk a fisheken. Ő elnevetgélt, én el-el sírogattam. Először még jól indult, majd le majd fel, és megint le. Az utolsónál rájöttem, velem van a baj.

    Nekem is célom volt az Silverstar, de a 100%os bónuszom kijátszása nagyobb küldetés számomra. Nos ami azt illeti a bónusz miatt vagyok most 0-n... Tehát a helyzet nem is lehetne rosszabb. Azt hittem az NL5-öt verem, mert nyáron, ftp, ment a renszer, most meg NL2 és stars, és nem megy. Nem értem mi lett a más, pedig a nevem még mindig Tamás (néha kell egy kis szóvicc is, na).

    Nos tegnap megint lenyomtam 5k handet megint buktam, ma elkezdtem játszani -1BI-nél eszembe jutott, hogy csinálok videót, és feltöltöm ide, hátha valaki esetleg megnézi. Megcsináltam, 1 órán keresztül 4 asztalon, folyamatos magyarázással, végén statokkal lezárva. A végeredmény: nem tudta elmenteni a camstudio, mert gondolom frontérzékeny, és hnap front lesz.

    Végleg elvette a kedvem a játéktól, de gondoltam azért nyomok egy-két handet, mert így a silver szinte tuti nem lesz meg, de már kezdem is leshitelni. Berakok egy alltime grafot, meg berakom a tegnapi sessiont, illetve a mai "sessiont". Ezentúl nem fishezek le senkit, mert igazából csak magamba kéne nézzek...

    Elemzem a handeket, noteolgatok, videókat néztem, ryan fee-t olvastam, és ennyi. Ami a videóban elhangzott, és fontos kérdés számomra, mert nem tudom(MÁR nem tudom, MÁR nem vagyok benne biztos):
    1. Ha pre emelünk milyen floppokat érdemes meghívni?
    2. Ha pre emeltünk mennyit emeljünk flop cbetként?
    3. Ha csak magasunk van, emeltünk floppon, és jön egy semleges turn, mit tegyek? Hívjak még, ha igen, mennyit?
    4. Ha limpeltek (1 v 2 v több) és kezünkben egy pocket paar van, emeljek 3 BB+limpelők-nyit vagy ilyenkor mi a teendő? Ha emeltem egy vki adott, és jött egy két magasabb lappal rendelkező flop, meghívjam, ha igen, mennyit? És ha többen adták meg?
    5. Dealerből a kártyák hány %-val érdemes játszani?

    Leszedtem már indulókéz táblázatot is, hátha a preflop játékommal van a baj. Nem javult a helyzet. A statom azt mutatta, h befeszültem de vmi orbitálisan 11/9-re szóval igen.

    Ui.: Említettem Strong Teddy barátomat, akivel együtt grindeltünk. Ha ezt elolvastad és lenne kedved egy "NL2-es regulár" menetelését nyomon követni, legyél oly szíves, nézz be hozzá is. Neki nincs fórumtopikja, hanem blogja van, ez a legfrissebb (tegnapi) bejegyzés(előre is köszi):
    Pker blogok / Strong Teddy / vzrs + December | Online poker, Rakeback, Pker bnusz

    Ui2.:Következőleg lehet NL5ös trollkodásommal fogok jelentkezni, méghozzá hnap után.

    GL everybody!
    Csatolt képek Csatolt képek
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  8. #48
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    FR vagy SH?

  9. #49
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Mellékeltem statokat is, de PTR is utánam nézhetsz Predatorman6 a nick.

    És a válasz: SH.
    Csatolt képek Csatolt képek
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  10. #50
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    nem az lesz a probléma itt, hogy nagy a különbség vpip és pfr között "raiser" és "raiser+caller" esetén?

Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •