Oldal: 5 / 37 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (369) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Alternatív befektetési lehetőségek pókereseknek (?)

  1. #41
    Tag weeee7 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Befektetési alapban 5 MM HUF alatt ne gondolkodj, mert ott van minimum vásárlási mennyiség, illetve a magas költségek miatt nem éri meg ilyen összeg alatt befektetni.

    Talán a pénzpiaci számla lenne a megfelelő számodra, ami bankonként változó, általában 6-8%-os éves kamatlábbal működik.

    Fontos lenne számodra egy pénzügyi terv. Azaz, mekkora összegeket szeretnél befektetni egy év alatt, mik az 5-10-15 éves terveid, reálisan mennyi pénzt fogsz keresni, illetve félretenni... Ezek függvényében lehet kialakítani egy hosszabb távú pénzügyi tervet, ami passzol a céljaidhoz.
    Ez mondjuk az alapok többségére Mo-n nem igaz, a nagyobb presztízsű alapkezelőknél szokott lenni csak minimális vásárlási mennyiség, és az is ált. 1M HUF (v. 5k usd). A költségeket tényleg meg kell nézni, és nem csak eladási/vételi jutalék van, hanem alapkezelői költség is.

    A többivel egyetértek, minden attól függ, mik a céljaid, és mekkora időtávban gondolkodsz. Ha nem tudod, mire kell a pénz, csak azt akarod, hogy hozzon valamit, tedd pénzpiaci alapba, ezek ált. fix vételi jutalékkal dolgoznak (pl. 100 HUF összegtől függetlenül).

  2. #42
    Fanatikus tag spiderbond avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 15.
    Hely
    Budepest
    Hozzászólások
    475

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem jelenleg 3 dologban van pénzem:


    - unit-linked biztosítás: erről sok mindent nem tudok mondani, gondolom legtöbben hallottak róla. Ha ilyet köt valaki, olyan havi (éves) díjat válasszon, amit akkor is fizetni tud, ha valami nagyon nagy gáz lenne. Ezek a termékek ugyanis 15 éven belül ritkán térülnek meg rendesen. Mai tudásommal már nem biztos, hogy kötnék ilyet, de ha valaki tényleg abszolút nem akar semminek utánajárni és minimális időt sem akar keresgélésre szánni, akkor neki megfelelhet.

    Szerintem nics olyan igény amire az UL a megoldás, ez egy korcs termék a piacon. Az összes u/l eladás miss-selling.

  3. #43
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mabohai a nickem, bocs Előbb a "b", aztán a "h"

    2. heti 1-3 órát rászánunk és képezzük magunkat a témában. Hátránya, hogy lusták vagyunk és nem szeretünk tanulni Ezen kívül pénzbe is kerül (könyvek, tanfolyamok).
    Tudnál esetleg ajánlani valamilyen könyvet/tanfolyamot? Már túl sok van a piacon, és a hülyeséget nem szívesen tanulnám.

  4. #44
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet törpapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnál esetleg ajánlani valamilyen könyvet/tanfolyamot? Már túl sok van a piacon, és a hülyeséget nem szívesen tanulnám.
    Közép-Európai Brókerképző Alapítvány Honlapja
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  5. #45
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Mobile80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem olyan rejtély ez a forex robot.

    Többen próbáltak rábeszélni, hogy ilyen tuti, meg olyan tuti, meg demó számla, meg lépjek be, meg 100% garantált nyerő, meg... stb...
    Mindenhol 10 meg 20 százalékos hozamokat ígérnek havonta.

    3 kérdésem lenne:

    -Mutassatok csak 1 embert aki berakott 1 milliót bárhova (és csak 10%-kal számolva) következő évben KEZÉBEN volt a 3 millió Forint! A KEZÉBEN!

    -MILLIÁRD Forintok állnak sorban, ÉVI (és nem havi) tízen X %-ok garantált befektetés miatt. Miért is nem ebbe fektetnek?

    -Őszintén ha lenne egy ilyen robotom basszus, akkor én nem embereket szerveznék be, hogy ők is használják, hanem pénzt szereznék hogy a havi 10%-os hozam nekem fialjon ne másnak.

    HITETLEN VAGYOK!
    azt még kihagytad, hogy honnan kerül a pénz a rendszerbe?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Mobile80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem olyan rejtély ez a forex robot.

    Többen próbáltak rábeszélni, hogy ilyen tuti, meg olyan tuti, meg demó számla, meg lépjek be, meg 100% garantált nyerő, meg... stb...
    Mindenhol 10 meg 20 százalékos hozamokat ígérnek havonta.

    3 kérdésem lenne:

    -Mutassatok csak 1 embert aki berakott 1 milliót bárhova (és csak 10%-kal számolva) következő évben KEZÉBEN volt a 3 millió Forint! A KEZÉBEN!

    -MILLIÁRD Forintok állnak sorban, ÉVI (és nem havi) tízen X %-ok garantált befektetés miatt. Miért is nem ebbe fektetnek?

    -Őszintén ha lenne egy ilyen robotom basszus, akkor én nem embereket szerveznék be, hogy ők is használják, hanem pénzt szereznék hogy a havi 10%-os hozam nekem fialjon ne másnak.

    HITETLEN VAGYOK!
    1 millióból 10% al hogy lesz 3 millió következő évre? Van amúgy sok jól működő forex robot de ennyire jól egy sem működik.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #47
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    redoubtable: A kérdésedre a válasz: kamatos kamat! 1.1^12 = 3.1384
    Vagyis 1 év múlva az 1 milliódból havi 10%-os kamattal számolva 3.1384 milliód lesz. Ebből (illetv a hozamból) 20%-ot meg elvileg kamatadóként be kell fizetned!

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet törpapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudnál esetleg ajánlani valamilyen könyvet/tanfolyamot? Már túl sok van a piacon, és a hülyeséget nem szívesen tanulnám.
    Robert Kiyosaki: Gazdag papa, szegény papa - ez az alapmű szerintem, az utána következő részekkel együtt (Cashflow négyszög, stb.)
    Michael Masterson: Automatikus gazdagság - 6 lépés az anyagi függetlenség felé - szintén nagyon jó, sok gyakorlati tanáccsal.
    Mike Summey - Roger Dawson: A hétvégi milliomos ingatlanbefektetési titkai / Hétvégi milliomos gondolkodásmód - előbbi gyakorlatilag kézikönyv, szóról szóra betartható tanácsokkal ingatlanbefektetéshez, utóbbinak a címe mindent elmond.

    Van még pár, amit olvastam, de kezdetnek ez biztosan elég lesz Ha mást nem is, Kiyosakit mindenképpen ajánlom, abból kiderül, mi is a "befektetés" és mi a célja az egésznek, hogy működik a pénz, stb.

    Tanfolyamra főleg akkor érdemes menni, amikor speciális célod van, pl tőzsdén/forexen kereskedést szeretnél tanulni, ingatlanbefektetést, motivációs tanfolyam, stb.

  9. #49
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Robert Kiyosaki: Gazdag papa, szegény papa - ez az alapmű szerintem, az utána következő részekkel együtt (Cashflow négyszög, stb.)
    Michael Masterson: Automatikus gazdagság - 6 lépés az anyagi függetlenség felé - szintén nagyon jó, sok gyakorlati tanáccsal.
    Mike Summey - Roger Dawson: A hétvégi milliomos ingatlanbefektetési titkai / Hétvégi milliomos gondolkodásmód - előbbi gyakorlatilag kézikönyv, szóról szóra betartható tanácsokkal ingatlanbefektetéshez, utóbbinak a címe mindent elmond.

    Van még pár, amit olvastam, de kezdetnek ez biztosan elég lesz Ha mást nem is, Kiyosakit mindenképpen ajánlom, abból kiderül, mi is a "befektetés" és mi a célja az egésznek, hogy működik a pénz, stb.

    Tanfolyamra főleg akkor érdemes menni, amikor speciális célod van, pl tőzsdén/forexen kereskedést szeretnél tanulni, ingatlanbefektetést, motivációs tanfolyam, stb.
    Ezek alapok. +1000
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  10. #50
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1 millióból 10% al hogy lesz 3 millió következő évre? Van amúgy sok jól működő forex robot de ennyire jól egy sem működik.
    Amit én tudok havi 10% ot hoz.Ha gondolod írj emailt elküldöm az élő kereskedő robtot tudod nézni és láthatod.ennyi

Oldal: 5 / 37 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •