Oldal: 93 / 332 ElsőElső ... 43839192939495103143193 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 921 - 930 (3316) összesen
Like Tree840Likes

Téma: partypoker

  1. #921
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    megtaláltam végre köszi

  2. #922
    Újonc Prixifrixi avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 28.
    Hely
    Las Vegas
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás CPU 100%-on megy sajnos

    Sziasztok !

    A PartyPoker "Anywhere" verzióját használom. Be sem jelentkezek, csak megfigyelőként csatlakozom az egyik Fix Limit Holdem asztalhoz és nézem ahogy mások játszanak. Rövid időn a belül a CPU elkezd 100%-on pörögni és nem csökken a CPU használat. Megnéztem a folyamatokban a java alkalmazás pörgeti így a CPU-t. 100%-on tönkremehet, így nem lehet nyugodtam játszani.
    Mit lehet tenni hogy optimálisan működjön a CPU ?
    Másnak is van ilyen tapasztalata ?
    Esetleg más póker oldal hasonló alkalmazása - ahol a netről lehet játszani alkalmazás feltelepítése nélkül - jól működik ?

    2,8 GHz-es procit használok 2 GB RAM-mal szóval a géppel nem lehet probléma.

    Üdv !
    P.
    Az életben nyersz vagy vesztesz.

  3. #923
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Azokon az asztalokon ahol csak az újonnan befizetők játszhatnak, ott minden működik jól. A normál asztalokon is beolvassa a handeket viszont nincs HUD. Ez másnak is így van? Mit lehet vele csinálni?

  4. #924
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet _Roll_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azokon az asztalokon ahol csak az újonnan befizetők játszhatnak, ott minden működik jól. A normál asztalokon is beolvassa a handeket viszont nincs HUD. Ez másnak is így van? Mit lehet vele csinálni?
    Nálam az angolnyelvű verzió telepítése megoldott minden hud problémát.
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  5. #925
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam az angolnyelvű verzió telepítése megoldott minden hud problémát.
    Köszi, majd megpróbálom!

  6. #926
    Újonc Prixifrixi avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 28.
    Hely
    Las Vegas
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás Befizetéshez Uni Credites kártya jó-e ?

    Üdv !

    Próbáltam befizetni a Party Pokerre Uni-Credites Visa-ról és visszautasította, mi lehet a gond ?
    Nektek nem ilyen van ? Milyen bankkártyákat használtok milyen pénzintézetektől ?
    Köszi !

    Már megoldódott, én gépeltem el valamit.
    Utoljára módosítva: Prixifrixi által: 2012. 01. 11. 07:22
    Az életben nyersz vagy vesztesz.

  7. #927
    Újonc Prixifrixi avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 28.
    Hely
    Las Vegas
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás Nincsenek hangok a partypokeren ...

    ... pedig a "Basic Settingsen" belül a "Enable poker sounds" be van pipálva.
    Lehet hogy azért mert Ubuntut használok.
    Van másnak is ilyen problémája rajtam kívül ? Ha igen akkor milyen op. rendszernél jelentkezett ?
    Hogyan lehetne megoldani ?
    Az életben nyersz vagy vesztesz.

  8. #928
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    SNG-k végén néha bezárom az asztalt, mire kiírja, hogy ha most bezárom, akkor blabla.. persze már kiestem/megnyertem, úgyhogy hülyeség, amit ír. Viszont azt vettem észre, hogy HM kb 50 sng-t not finished-ként kezel, ami gondolom a túl korán bezárt asztalok miatt lehet. Ezekkel a HH-kal lehet kezdeni valamit, hogy látszódjanak HM-ben?

  9. #929
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SNG-k végén néha bezárom az asztalt, mire kiírja, hogy ha most bezárom, akkor blabla.. persze már kiestem/megnyertem, úgyhogy hülyeség, amit ír. Viszont azt vettem észre, hogy HM kb 50 sng-t not finished-ként kezel, ami gondolom a túl korán bezárt asztalok miatt lehet. Ezekkel a HH-kal lehet kezdeni valamit, hogy látszódjanak HM-ben?
    Le kell kérni a tournament historykat a teremtől, és utána kézzel beírogatni az eredményeket a HM -ben. Toruneys / Results / Data Wiew, ott a fekete színű versenyekre jobb klikk, és manuálisan írni a helyezést és a nyereményt. Cumi.

    Egyébként az lehet a gond, hogy azelőtt zártad az asztalt, mielőtt a torunament summaryk rendesen elkészítésre / mentésre kerültek volna, de ezek csak tippek. Nálam Ongamen volt hasonló.

    Illetve állítsd be azt is, hogy a HM mentse a Tournament Summaryket!
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 01. 12. 22:41
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #930
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    SNG-k végén néha bezárom az asztalt, mire kiírja, hogy ha most bezárom, akkor blabla.. persze már kiestem/megnyertem, úgyhogy hülyeség, amit ír. Viszont azt vettem észre, hogy HM kb 50 sng-t not finished-ként kezel, ami gondolom a túl korán bezárt asztalok miatt lehet. Ezekkel a HH-kal lehet kezdeni valamit, hogy látszódjanak HM-ben?
    ne zárd be csak tedd le az asztalra 1-2 osztás idejére még és utána bezárhatod vagy bezárja magától ha vége a játéknak. nálam ez megoldotta mert lusta voltam kézzel begépelni utólag mindent.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •