Oldal: 26 / 28 ElsőElső ... 162425262728 UtolsóUtolsó
Eredmény: 251 - 260 (277) összesen
Like Tree1Likes

Téma: S&G stratégia

  1. #251
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    srácok,remélem jó helyre írom a kérdésem szóval érdeklődnék,hogy alacsony tétes (jelenleg 1,5$) nl holdem 6max turbó sng-knál mi a legjobb taktika a győzelem felé. jelenlegi játékom arról szól,hogy a játék elején lazán de mégis óvatosan játszom. suited connectorokat játszom,Axs-okat,A10+,kis párokat,és természetesen monstereket...allint csak nutsra,vagy aközelire tolok. ahogy kiesik 1-2 ember és nőnek a vakok,egyre többet lopok buttonról,CO-ról. 3főnél pedig már a közepes erősségű handekkel is. szerintetek jó ez a játék?hosszútávon nyereséges lehet?vagy az elején esetleg csak monstereket megjátszani,s így később a lopásaimnak is nagyobb hitelessége lenne? minden kritikát,ner stratégiát örömmel fogadnék

  2. #252
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    szerintem a jatekod eleg jo, csak az elejevel nem ertek egyet. Az elejen le jatszal lazzan mert megjarhatod. Az en tapasztalatom szerint a jatek eleje nem szabad egyaltan laza legyen

  3. #253
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 09. 22.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    Idézet ray91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    srácok,remélem jó helyre írom a kérdésem szóval érdeklődnék,hogy alacsony tétes (jelenleg 1,5$) nl holdem 6max turbó sng-knál mi a legjobb taktika a győzelem felé. jelenlegi játékom arról szól,hogy a játék elején lazán de mégis óvatosan játszom. suited connectorokat játszom,Axs-okat,A10+,kis párokat,és természetesen monstereket...allint csak nutsra,vagy aközelire tolok. ahogy kiesik 1-2 ember és nőnek a vakok,egyre többet lopok buttonról,CO-ról. 3főnél pedig már a közepes erősségű handekkel is. szerintetek jó ez a játék?hosszútávon nyereséges lehet?vagy az elején esetleg csak monstereket megjátszani,s így később a lopásaimnak is nagyobb hitelessége lenne? minden kritikát,ner stratégiát örömmel fogadnék
    hát ennél kicsit (jóval) több kell, hogy valaki nyerő legyen sng-ken, ha ilyen egyszerű lenne már rég kiszáradtak volna az asztalok

  4. #254
    Fanatikus tag k1cs1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 22.
    Hely
    Konstanz
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Véleményetek szerint hány Bi-nél érdemes limitet váltani?
    UGyanaz a 100Bi mint az MTT-knél?

  5. #255
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet k1cs1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Véleményetek szerint hány Bi-nél érdemes limitet váltani?
    UGyanaz a 100Bi mint az MTT-knél?
    Én most egy 40 BI-enes Downban vagyok, remélem lassan vége. EV szerint 0-ába kéne lennem. Szóval a 100 minimum ajánlott.

  6. #256
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás sit n'go-roi, mennyiség

    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mekkora várható roit lehet elérni 1 asztalos sit n' goknál?
    Egyenlőre kis tétre gondolok 3.50-7$ 6 max turbóknál.
    Ja és legalább havi mennyit kéne letolni h kijöjjön a hosszútáv?

  7. #257
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet cumizares eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mekkora várható roit lehet elérni 1 asztalos sit n' goknál?
    Egyenlőre kis tétre gondolok 3.50-7$ 6 max turbóknál.
    Ja és legalább havi mennyit kéne letolni h kijöjjön a hosszútáv?
    Szvsz microlimiten hozható 10%, low-n olyan 5-10 között, magasabb limiteken pedig az 5% már nagyon csúcs, inkább 2-3 a reális. A hosszútávot szerintem senki nem tudja megmondani, azt, hogy egyáltalán érdemes-e foglalkoznod vele, olyan 2k-s minta alapján már meg lehet becsülni, de érdemi minta 10k fölött. Szerintem(ez szigorúan az én véleményem és sokan lehet lehurrognak) magasabb limiteken már sokkal kisebb edge-re van lehetőség, nagyon megnő a szórás. Mindenképp tableselecting szükséges, és még így is nagy szerepe van a szerencsének. Feltűnően megnőtt a regek száma az elmúlt egy évben már low limiten is, akik ugyan sok hibával dolgoznak, de az alapokkal tisztában vannak, igazi limpcaller fisht már alig találni.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #258
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    1000 sng nem minta, 60%-ban tudod hozni a valos roidat es 30% esely van arra hogy be es minusz 5% kozeleben jarsz. 3000 sng alatt mar 80%-ban beall a valos roi es k 27-30k sng alatt all be teljesen a roi. Illetve allna de jo esely van arra hogy ennyi jatek alatt valtozik a te jatekod valamint a mezony jateka is. Valos roinak starson szerintem mar mikron sem hozhato 10% inkabb 6. Kozepes teten asztalvalogatas nelkul orulni kell a 4-nek, nagyon jo idopontokat es asztalokat valasztva valamint rengeteg tudast oszeszedve feltornazhato 6-ra. High stakes meg nem a roirol szol. Rb-rol, mennyisegrol, note-okrol. Kemeny penzeket nyersz ott csupan azzal ha jo a hozzaallasod es nem tiltelsz minden hulyesegen.
    Dinokaposvar likes this.

  9. #259
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat!

    gl srácok

  10. #260
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy csak most tűnt fel nekem, vagy valami változás történt, de
    9 fős turbó KO sng-k a következő szisztéma szerint alakulnak (díj+rake+bounty):

    7 USD:

    5.24+1.31.+0.45

    15 USD:

    11.28+2.82+0.9

    30 USD:

    22.52+5.63+1.85

    60 USD:

    45.12+11.28+3.6

    100 USD:

    75.32+18.83+5.85

    Ez elég elképesztőnek soknak tűnik. Vagy nem?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •