Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (62) összesen
  1. #51
    Fanatikus tag burinho avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 17.
    Hely
    Redditch
    Hozzászólások
    428

    Alapbeállítás

    ment a LIKE!!!
    Boldog Karácsonyt
    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  2. #52
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Ment a like! Sajnálom, hogy valaki tisztességtelen módszerekkel előz meg titeket!

  3. #53
    Fanatikus tag borg1r avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet Mobile80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vannak "lájkoló csapatok"
    Kimondottan arra szakosodtak, hogy ilyen versenyeket, promóciókat megnyerjenek.
    Lehet, hogy pont egy ilyen ellen álltok szemben.
    like maffia
    "K3 offal nem adsz 10$-t a 100$ os kasszába?!?! Még arra is meg van az odds, hogy sort flopolj!"

  4. #54
    Lelkes újonc ChEaTeR avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    58

    Alapbeállítás

    Az "ellenfél" képe alá írtam egy gyors kommentet mire valaki gyorsan berakta ezt a linket és még 1 hasonlót: http://nonstopuzlet.hu/like-csere-ko...-20110905.html
    aztán pár perc múlva törölték...

    szerencsére pont időben nyomtam print screent, így letudtam menteni a képet, miután vissza raktam egy másik ember valami webfejlesztő kirúgását hozta szóba

    mindenesetre írtam a szerevezőknek.

    persze konkrét bizonyíték nincs és nem is lesz, de ha nem vakok, akkor szerintem ők is látják, hogy itt valami nem tiszta... kevesebb mint 1 nap alatt 2613 like, 1 megosztással

  5. #55
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Remélem elfogadják ezt az érvelést és megnyeritek. De az én véleményem szerint ezt nem fogják csalásnak minősíteni.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  6. #56
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Likeeeeeeeee

  7. #57
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet ChEaTeR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az "ellenfél" képe alá írtam egy gyors kommentet mire valaki gyorsan berakta ezt a linket és még 1 hasonlót: http://nonstopuzlet.hu/like-csere-ko...-20110905.html
    aztán pár perc múlva törölték...

    szerencsére pont időben nyomtam print screent, így letudtam menteni a képet, miután vissza raktam egy másik ember valami webfejlesztő kirúgását hozta szóba

    mindenesetre írtam a szerevezőknek.

    persze konkrét bizonyíték nincs és nem is lesz, de ha nem vakok, akkor szerintem ők is látják, hogy itt valami nem tiszta... kevesebb mint 1 nap alatt 2613 like, 1 megosztással
    undorító ez az egész, hogy mindent elcsalnak....

  8. #58
    Lelkes újonc ChEaTeR avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    58

    Alapbeállítás

    Idő közben a verseny vége 30.-a éjfélre módosult.
    Írtunk 2 e-mailt is a szervezőknek, egyikre se jött válasz, így teljesen letettünk a játékról. Közben egy 3. játékos szorgosan gyűjtögetett és átvette az első helyet, de fura módon "barátaink" újabb 1000like-ot gyűjtöttek alig pár perc alatt, így a verseny végén mi a 3. helyig csúsztunk vissza

    Ma jött a válasz:
    Az első helyezettet nem zárták ki, de a sok kérdéses körülmény miatt levontak tőlük 1700 like-ot.
    A második helyezett mivel nem kézműves termékeket árult, hanem focimezeket ezért a tulajdonossal egyeztetve arra jutottak, hogy ők nem nyerhetnek...
    Tehát a riverre behúztuk az outjainkat, és mi nyertünk!

    Nagyon köszönöm még egyszer mindenki segítségét!

  9. #59
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet ChEaTeR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Idő közben a verseny vége 30.-a éjfélre módosult.
    Írtunk 2 e-mailt is a szervezőknek, egyikre se jött válasz, így teljesen letettünk a játékról. Közben egy 3. játékos szorgosan gyűjtögetett és átvette az első helyet, de fura módon "barátaink" újabb 1000like-ot gyűjtöttek alig pár perc alatt, így a verseny végén mi a 3. helyig csúsztunk vissza

    Ma jött a válasz:
    Az első helyezettet nem zárták ki, de a sok kérdéses körülmény miatt levontak tőlük 1700 like-ot.
    A második helyezett mivel nem kézműves termékeket árult, hanem focimezeket ezért a tulajdonossal egyeztetve arra jutottak, hogy ők nem nyerhetnek...
    Tehát a riverre behúztuk az outjainkat, és mi nyertünk!

    Nagyon köszönöm még egyszer mindenki segítségét!
    Grat!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  10. #60
    Lelkes újonc ChEaTeR avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    58

    Alapbeállítás

    Csináltam egy gyors sorsolást, és amennyiben daPEPEhu igényt tart rá, nyert 1-2 ajándékot anyum munkái közül

    (daPEPEhu, írtam pü-t)

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •