Oldal: 712 / 888 ElsőElső ... 212612662702710711712713714722762812 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 7.111 - 7.120 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #7111
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 29.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meghalt a vinyóm 31.-én , most telepitettem uj rendszert.. és a hm installásnál nem megy fel a xxxx psql .. próbáltam már manuálisan sehogy se megy..
    win7 van fent mi a francot csinaljak?
    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem ez a key már bevolt regelve, csak újra raktam a rendszert..
    most meg cseszik müködni..
    Hali!

    A regisztárciós részhez nem nagyon tudok hozzá szólni, max annyi ha jól vettem ki HM1ed van, és akkor esetleg amiatt van gond hogy a HM2 is fent van és így okoz gondot a regisztrálás.

    A HM1 win7-re való telepítésénél ( sorry could not install postgreSQL) az szokott gondot okozni, ha a computer name vagy username ékezetes betűt vagy különleges karaktert tartalmaz, esetleg még a tűzfal vagy a vírusírtó okoz problémát.

    Nekem kb 1 éve volt ugyanez a gondom, akkor az alábbi oldalakat találtam, ami segített megoldani, de kb 3 napig szenvedtem :S
    Sorry, could not install PostgreSQL
    "sorry,could not install PostgreSQL" - Page 2
    Illetve itt a Holdem Manager fórumban a 488-492 oldalig találsz még hozzászólásokat ebben a témában.

    Remélem segített kicsit! GL!

  2. #7112
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 18.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Hali!

    Nekem HM1 van, és az is cseszekszik..
    Nem lehet hogy a promós kód miatt van gond?
    (Bwin-en kapta a kódot a párom)

    Valaki találkozott már ilyennel?

  3. #7113
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 19.
    Hozzászólások
    258

    Alapbeállítás

    nekem ugyanez van, új gép, felraktam HEM1-et és nem tudom regisztrálni. este kezdtem a levelezést, el kellett nekik küldeni a logot, elég gyorsan válaszolgatnak, érdemes.


    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felraktam a hm2-őt és utána az egyet igy már okés volt.
    Most azzal szivok, hogy nem fogadja el a kódóm, pedig ez van a honlapon is még le is reseteltem de alapból is csak egy géphez irja.. hihetetlen.
    név , kód , organisation.
    a kódhoz beirja már alapból amikor vágólapra rakom, a névnél meg nem jó az ami a honlapon van, se az email cim akkor mi a fy-t irjak oda..

    Ezt irja, hogy there were erros during registration, you can retry registering , if problems persist please contact customer service.

  4. #7114
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Én is a log küldésnél tartok, most azt kérdezik mikor és hol vettem a kódóm ehh..
    Még jó, hogy itt forumon vettem amikor volt az a nagy vadonatuj szoftvere x % kedvezménnyel dolog, ezt valahogy még se irom le nekik, szóval most még várom az eladó válaszát, hogy pontosan melyik honlapról szerezte.. Mielőtt bebukom a hm-em..
    ehh.
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  5. #7115
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    A HM képes mutatni a win, odds esélyeket? Ha igen akkor hol találom meg? Köszönöm előre is!

  6. #7116
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Omaha managert keresek, az 1-es verziót, de sajnos azt a hem már nem árulja. van vki akinek még van egy fel nem használt kódja hozzá? ha igen az szóljon pls, szívesen megvásárolnám.

    köszi

  7. #7117
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet probirs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Omaha managert keresek, az 1-es verziót, de sajnos azt a hem már nem árulja. van vki akinek még van egy fel nem használt kódja hozzá? ha igen az szóljon pls, szívesen megvásárolnám.

    köszi
    na persze, 25 komment és már vásárolgatnál. gyanús, jó lesz odafigyelni...
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  8. #7118
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    A HM az a contributed raket mutatja? Amit én egyedül fizettem meg ,vagy dealt raket mutat amit az asztalnál szedtek le? THX!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  9. #7119
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás HM support

    Sziasztok!

    Újratelepítés után szarakodik a HM, és nem fogadja el a régi kódot, a supportot meg 10 napja nem érem el. Tudja valaki mi van velük???

  10. #7120
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Újratelepítés után szarakodik a HM, és nem fogadja el a régi kódot, a supportot meg 10 napja nem érem el. Tudja valaki mi van velük???
    Hosszúra sikerült a karácsonyuk. Resetelted a HM et mielőtt újraraktad?
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •