Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (44) összesen
  1. #21
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet gászler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem nincs ebben semmi irigység,csak tény ha nem megfelelö a tudása,minek ül be ilyen versenyekre? Mikor köztudott ,h ilyen high rollereken szinte kizárólag Pro playak játszanak!
    Én sem értem, miért lovagolsz ezen. Azt csinál az ember a pénzével amit akar. Akkor is beülhet a legmagasabb nevezési díjú versenyekre, ha a szabályokat sem ismeri. Onnantól, hogy kifizette a BI -t "azt csinál amit akar az asztalnál". Ennyi. Valószínűleg sokkal inkább az élményre hajt, és nem a nyeremény motiválja.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #22
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 17.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez nem egész 25 milló ft, és a világ egyik leggazdagabb emberéről beszélünk
    Ha neked az egyik kb 1200.helyet jelent akkor igazad van!

    Nem irigylem,csak jobb lenne maga helyett valami esélyest stackelni sztem.

  3. #23
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Idézet kukiszabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erik Seidel top3-ba kerül sidebet?
    Ez ellen nagyon magas odds ot kell adnod !!!

    Az indulassal kapcsolatban csak annyit , hogy mi a seggünket verjük a földhöz ha látunk egy prot magyarban, ö ezt megteszi máshogy!
    A tanulast pedig a legjobbak ellen kezdi igy kihagy sok lépcsöt!
    Ha egyszer beüt egy score többet nyerne vissza , de mivel ugy nyilatkozik hogy az összes nyeremenyet elosztja igy elötte szorakozik egy kicsit!

    Ja , és játszott már vele valaki? Tudjátok hogy mit tud?
    Ami igaz hogy a movejai rohadt szarnak tünnek de mivel nem sokan pokerezünk ekora téten nem tudjuk mi a jó, lásd a tv ben is mivel megy 5 bet AI Ivey!
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  4. #24
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet murena72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha neked az egyik kb 1200.helyet jelent akkor igazad van!

    Nem irigylem,csak jobb lenne maga helyett valami esélyest stackelni sztem.
    köszi hogy utánanéztél, nálam azt jelenti
    bírom amikor olyasvalaki aki a stackelés meg a stakelés közti különbséget nem tudja, okoskodik
    No Time For Nuts

  5. #25
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Milyen fishy a mezőny Egyedül 2 nevet nem ismertem, de egy kis guglizással az is kiderült, hogy az is csak az én hibám Gogogo ike
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #26
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 19.
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Én csak egy vmit nem értek Demján Sándorral kapcsolatban.
    Aki ennyire szereti a pókert és ennyi pénze is van hozzá , miért nem segíti vmivel a Magyarországi pókeres közösséget ?

    ( pl : Gondolom Ő is hallott arról , hogy mennyi Poker Klub zárt be Magyarországon a szabályozás óta.. nem tudom miért nem vette a fáradtságot és nyitott mondjuk 4-5 db ,,Demján Poker Klub"-ot az ország egy-két nagyobb városában amivel át tudta volna segíteni a magyarországi élő pokert az akkori ,,válságon"... )

  7. #27
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Idézet murena72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha neked az egyik kb 1200.helyet jelent akkor igazad van!

    Nem irigylem,csak jobb lenne maga helyett valami esélyest stackelni sztem.
    szerinted 7milliárd emberből 1200.-nak lenni nem jelenti azt hogy az egyik? számold már ki hogy a felső hány %-ban van ezzel az eredménnyel? és úgy látom hogy nem csak a stackelés és a stakelés közti különbséget nem érted, hanem azt sem tudod felfogni, hogy nem a pénzért csinálja. szerinted érdekli az az 1-2millió dolláros első hely? ember, Demján nem csak forintban milliárdos, ő szórakozni akar, megmérkőzni a legjobbakkal, és legyőzni őket. szerintem ez becsülendő, mert ő is biztosan tisztában van vele, hogy ő a leggyengébb láncszem. ez a csávó okosabb mint bárki itt az akadémián, és a pénzhez is jobban ért, de persze rögtön jön pár géniusz, aki megmondaná neki hogy mit kéne csinálnia a pénzével. szánalom

  8. #28
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet drEamk3szy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak egy vmit nem értek Demján Sándorral kapcsolatban.
    Aki ennyire szereti a pókert és ennyi pénze is van hozzá , miért nem segíti vmivel a Magyarországi pókeres közösséget ?

    ( pl : Gondolom Ő is hallott arról , hogy mennyi Poker Klub zárt be Magyarországon a szabályozás óta.. nem tudom miért nem vette a fáradtságot és nyitott mondjuk 4-5 db ,,Demján Poker Klub"-ot az ország egy-két nagyobb városában amivel át tudta volna segíteni a magyarországi élő pokert az akkori ,,válságon"... )
    Ezt én is kicsit hiányolom töle.Ő az egyik legismertebb magyar pokeres(ha nem is a tudása miatt),és nagyon szimpatikus.
    Az is igaz,hogy szeret jótékonykodni,és talán Viktorunknak is szólhatna pár jó szót a poker érdekében.
    Mivel ez 1 hatalmas üzlet föleg online,nem lepödnék meg a Demjánpoker termen sem.Szépen kinyitnám a piacot az egész világ elött,jó bónuszok+RB.Azt dölne a lé

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 05. 26.
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt én is kicsit hiányolom töle.Ő az egyik legismertebb magyar pokeres(ha nem is a tudása miatt),és nagyon szimpatikus.
    Az is igaz,hogy szeret jótékonykodni,és talán Viktorunknak is szólhatna pár jó szót a poker érdekében.
    Mivel ez 1 hatalmas üzlet föleg online,nem lepödnék meg a Demjánpoker termen sem.Szépen kinyitnám a piacot az egész világ elött,jó bónuszok+RB.Azt dölne a lé
    Lehet egy kicsit nagyobb falatban gondolkodik az öreg, hiszem az egyik orosz lottót szervező cég 51 %-os tulajdonosa és nem tudni mi a helyzet online pókerügyileg az orosz piacon.

  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 07.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    184

    Alapbeállítás

    Látom sokan képben vannak Sanyibácsi pénzügyi és az "ezért vagy azért pókerezik" című fejtegetésben... Többször lenyilatkozta hogy igen is érdekli mit ér el ezeken a versenyeken de nem azért hogy több guba legyen neki hanem ha esetleg odaér az elejébe és nyer pénzt, azt az általa működtetett alapítványba pumpálja.
    Gondolom ezt Lovassy Tamás kuratóriumi elnök is megerősíti bárkinek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •