Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 412131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (143) összesen
  1. #131
    Fanatikus tag tazpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    252

    Alapbeállítás

    Interpokeren hol tudom nyomon követni, hogy mennyi rake-t termeltem a hónapban? Úgy tudom, havi 100 Euro Rake fölött jár csak a RakeBack.

  2. #132
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet tazpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Interpokeren hol tudom nyomon követni, hogy mennyi rake-t termeltem a hónapban? Úgy tudom, havi 100 Euro Rake fölött jár csak a RakeBack.

    Rakerace.com oldalon tudod nyomon követni a raketermelésed (dollárban) a "My Account" menüben a "My poker room subscriptions" alatt az InterPoker-nél a "Rakeback statistics" linkre kattintva.

  3. #133
    Fanatikus tag tazpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    252

    Alapbeállítás

    Köszönöm, már látom.

  4. #134
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 01. 17.
    Hozzászólások
    1

    Levele!

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ......
    tiszta szégyen akár mit csinálok nem enged be a becenév is le van irva jelszó be van irva és nem enged be. Mi a francot csináljak??? Tiszta szégyen

  5. #135
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 02. 23.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás Partypoker

    Regisztráltam a PartyPokerre Barbcsi felhasználónévvel, de sajnos az e-mail címembe, amit itt az akadémián megadtam nem tudok már belépni jelszóhiba miatt.
    Tudnátok itt a fórumban válaszolni arra, hogy a regisztráció sikeres volt-e és rajtatok keresztül vagyok-e bekötve?

    Barbi

  6. #136
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 02. 23.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Idézet Barbcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Regisztráltam a PartyPokerre Barbcsi felhasználónévvel, de sajnos az e-mail címembe, amit itt az akadémián megadtam nem tudok már belépni jelszóhiba miatt.
    Tudnátok itt a fórumban válaszolni arra, hogy a regisztráció sikeres volt-e és rajtatok keresztül vagyok-e bekötve?

    Barbi
    Sziasztok!

    Van valami fejlemény?

  7. #137
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás admin

    Kedves Akadémia!

    Január 29.én regisztráltam az akadémián keresztül a Paradisepoker oldalra, a leírt módon elküldtem a felhasználó nevem ( MRspade) és az azonosítószámomat is. De a mai napig is pending áll a racerace oldalamon a Paradisepoker mellett és a first depo bónuszomat sem látom a kliensben.

    Előre is köszönöm a segítségeteket.

  8. #138
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet piero84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Akadémia!

    Január 29.én regisztráltam az akadémián keresztül a Paradisepoker oldalra, a leírt módon elküldtem a felhasználó nevem ( MRspade) és az azonosítószámomat is. De a mai napig is pending áll a racerace oldalamon a Paradisepoker mellett és a first depo bónuszomat sem látom a kliensben.

    Előre is köszönöm a segítségeteket.
    Szia!

    A rakerace.com-on jelenleg a Paradise Poker esetében ez a beküldési rendszer bugos, ezért megkérnénk, hogy a visszaigazolás kapcsán írj az infokukacpokerakademiapontcom címünkre. Itt 1-2 napon belül fogsz választ kapni.

  9. #139
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    A rakerace.com-on jelenleg a Paradise Poker esetében ez a beküldési rendszer bugos, ezért megkérnénk, hogy a visszaigazolás kapcsán írj az infokukacpokerakademiapontcom címünkre. Itt 1-2 napon belül fogsz választ kapni.
    Betfreddel ugyanez lehet a gond? Pár napja én is elküldtem már, és még mindig pending.

  10. #140
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    sziasztok!

    multhet csutortokon irtam a support e-mailetekre regisztracioval kapcsolatban, de egyelore nem kaptam valaszt, ugyhogy megkerdezem itt is:
    regisztraltam a betfairre akademias linken keresztul (user: skafula), de egyelore pendingen van a rakerace statusz. ha valaszolnatok itt, vagy PM-ben, esetleg e-mailben, megnyugtatnatok!

    elore is koszi,
    skafula

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •