Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
  1. #11
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyanaz a bajom a flop x/r-zel, mint a 3bettel. Ha ezután ő allin megy, akkor a JJ-m szart se ér, és csak blöffbe fordítottuk a lapunkat. Én más stílust játszok, egy párokkal nem szoktam stackért játszani.
    nem fognak minden c/r-edre allin menni, továbbá beteheti fd-vel is, kisebb overrel is akár ha épp olyan kedve van. szerintem ez itt nem blöff hanem vastagon value c/r, plusz van fe is, simán plusszos move. nem kell minden ellenfélnél setet látni, ne legyél ennyire weaktight, hogy mindig eldobálod a top2 párjaid meg overjeid.

  2. #12
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    1. hand: easy fold! Amúgy flopon miért nem volt cbet? Nekem az ott nagyon hiányzik combo drawval!

    2. hand: snap call! Flop cbet kicsit nagyobb legyen 1,10 dollár szerintem a 80cent túl kicsi.

    3. hand: info nélkül river fold szerintem!

    Mi ez az nl10 játék?
    Utoljára módosítva: Gabiru által: 2012. 01. 10. 12:32

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    1. hand: lényegtelen, hogy mim van. A 3bet nem jött össze, OOP callozta szal valszeg fishy (de ha nem fish, akkor erősebb a range-e, 77+ és AK/AQ), nem kell azonnal átmennem pénzégető üzemmódba. Nem volt cbet, mert azon a boardon semmit sem fog eldobni, ugyanakkor nem szeretnék x/r-t sem kapni.
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2012. 01. 10. 12:50

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem fognak minden c/r-edre allin menni, továbbá beteheti fd-vel is, kisebb overrel is akár ha épp olyan kedve van. szerintem ez itt nem blöff hanem vastagon value c/r, plusz van fe is, simán plusszos move. nem kell minden ellenfélnél setet látni, ne legyél ennyire weaktight, hogy mindig eldobálod a top2 párjaid meg overjeid.
    Eléggé ellentmondasz magadnak is, most a JJ-vel x/r az valueért megy vagy blöff? Mert csak akkor kell FE ha blöffölünk.
    Sztem ha bekerül a stack, akkor az ő range-ének az alja az vmi 8x amit verek vagy 99-TT, flushdraw+2over/kombódrawok ellen flipelek, overpárok és 2pár+-ok agyonvernek, de read nélkül nemtom, hogy egy szimpla 8x/99/TT-vel allin menne-e.
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2012. 01. 10. 12:52

  5. #15
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. hand: lényegtelen, hogy mim van. A 3bet nem jött össze, OOP callozta szal valszeg fishy (de ha nem fish, akkor erősebb a range-e, 77+ és AK/AQ), nem kell azonnal átmennem pénzégető üzemmódba. Nem volt cbet, mert azon a boardon semmit sem fog eldobni, ugyanakkor nem szeretnék x/r-t sem kapni.
    Az nálam easy cbet és akár be is rakom fish ellen! Szerintem abszolut nem pénzégetés a cbet fish ellen!

    Ha meg tudod hogy fish akkor minek 3 betelsz pre-flop ha ilyen tipusú asztalon meg szinte feladod a játékot?

    Nekem ez nem fér össze egymással!

    Kicsit weak volt akkor ez így és csak úgy bele 3 beteltél a nagyvilágba post-flop koncepció nélkül. Ilyen combo drawval én simán bepakolom fish ellen nl10-en!

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Idézet Gabiru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az nálam easy cbet és akár be is rakom fish ellen! Szerintem abszolut nem pénzégetés a cbet fish ellen!

    Ha meg tudod hogy fish akkor minek 3 betelsz pre-flop ha ilyen tipusú asztalon meg szinte feladod a játékot?

    Nekem ez nem fér össze egymással!

    Kicsit weak volt akkor ez így és csak úgy bele 3 beteltél a nagyvilágba post-flop koncepció nélkül. Ilyen combo drawval én simán bepakolom fish ellen nl10-en!
    Jó Gabiru, most erre csak azt tom mondani, hogy te nyugodtan bepakolgathatod a stacket a fish ellen. Én nem ezt játszom.
    27/27 valszeg nem fish, korábbi hsz-ben leírtam a 3bet okát.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    fold
    call
    fold

    az eslő handben ha 3betteltél miért nem ment cbet ? sztem eléggé eltalált a flop hogy valueért cbettelj

    JJvel meg 3belnék pre én is

  8. #18
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Idézet LifeNitz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fold
    call
    fold

    az eslő handben ha 3betteltél miért nem ment cbet ? sztem eléggé eltalált a flop hogy valueért cbettelj

    JJvel meg 3belnék pre én is
    Lifenitz +1

    Az első handet én sem értem, de jól megmagyarázta megint a bizonyítványát!
    Sokszor az az érzésem nála hogy feltesz handeket értékelésre és aztán senki véleményét nem fogadja el mert mindent kimagyarázz. Szerintem akkor kár posztolnod handeket!

    Fless túl magas lovon ülsz szerintem!

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első handnél a 3bet célja a dobatás volt (illetve, hogy dob-e 3betekre) egy olyan lappal, ami a dobó tartományom teteje (postflop könnyű vele játszani).


    56s-nek az az értelme, hogy ha 4betel, akkor simán dobok, nem érdekel, eleve annyi a cél vele, hogy az ellen dobjon a 3betre, de ha nem dob, akkor van benne postflop potenciál.
    Eddig 0/2 a 3bet foldja, kíváncsiságból nincs értelme 3betelni!!!! Ellene alapból nincs értelme mert nem tudjuk hogy dob-e. De ha dobatni akarsz arra olyan lapot válasz ami neked a fold ranged teteje és nem az alacsony suitedek felé eltolva hanem a magas brodway lapok felé(pl K9o,K8s vagy kinek mi). Ez 2 okból jobb, fogod a ranget amivel callol/4betel és a call range ellen is jobban állsz mint egy 65s-el. Az 56s az nagyon jól játszik egy emelt partiban IP, az hogy könnyű vele játszani, az nem feltétlen igaz 3bet potban, mint ahogy a példa is mutatja. Viszont sima emelt partiban lényeges könnyebb.

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Fold,call,fold.
    Az elsőben számomra is egyértelmű a cbet, viszont JJ-vel én se tartom szükségszerűnek a 3bet -et, pontosan az miatt, amit Fless is leírt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •