Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A PokerStars az asztalszám egyéni korlátozásának bevezetését fontolgatja


  2. #2
    Lelkes újonc WuzzapJack avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Kizárólag Nanonoko képes a 40 asztalozásra? És Boku? Meg még pár grinderállatka? Ugyan már, tud ez a srác de azért nem jár a vízen..

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet WuzzapJack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kizárólag Nanonoko képes a 40 asztalozásra? És Boku? Meg még pár grinderállatka? Ugyan már, tud ez a srác de azért nem jár a vízen..
    Ugyan ezt akartam írni én is. A Stars megint a legégetőbb problémával foglalkozik.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  4. #4
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    és így lesz belőle is rakebackpro...

  5. #5
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Nem látom értelmét ennek..sok volt a mail az 1-2 asztalos playáktól, hogy "jajj megint milyen lassan cselekszik ez a 'fish' "...nem jobb nekik az ha minél több asztalon játszanak?

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Szerintem óriási öngólt fog rúgni magának a PS ha ezt megvalósítják.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 21.
    Hely
    SATu-Mare
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    De nem ertem miert... ? es eszt mikortol akarjak bevezetni ?

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    Idézet WuzzapJack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kizárólag Nanonoko képes a 40 asztalozásra? És Boku? Meg még pár grinderállatka? Ugyan már, tud ez a srác de azért nem jár a vízen..
    MTT-nél meg tournynél nincs blokk 24 asztal nem ? Régebben láttam valami vidit és 100 asztal MTT vagy tourny volt.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet LifeNitz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MTT-nél meg tournynél nincs blokk 24 asztal nem ? Régebben láttam valami vidit és 100 asztal MTT vagy tourny volt.
    Ott nincs.

  10. #10
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Komolyan nem értelek néha titeket. Ha bevezetnék, hogy minden játékos kap egy tábla csokit naponta, akkor is lennének, akik sírnának. Mit fáj az, hogy lehet majd még több asztalon is játszani? Ha eddig nem tudtál csak 1-2-re figyelni, akkor nem érint a dolog. Ha nyerő vagy 24-en, akkor még több asztalon még többet nyerhetsz/termelhetsz rake-et. Ha pedig állandóan sitoutra kerültél, mert nem bírtál annyi asztallal, amennyit megnyitottál, akkor örülhetsz, hogy nem kell állandóan visszaülnöd. Szóval elmondhatná már valaki, hogy ez miért is olyan rossz dolog.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •