Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (39) összesen
  1. #21
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Jezusom.. WTF?? Hat nagyon nem ehhez vagyok szokva
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A party amúgy megtörtént csupán nem teljesen így.

    A különbség annyi volt, hogy az úriember a partit kb 33.000-el kezdte én 50.000-el. A riveren 12-13k-ás potba hívott 6500-at. Én itt hibásan csak visszaemeltem 15.000-ig. (ha flushe van akkor az allinre se dob és így 12.000-el kevesebbet hozok ki az optimálisnál)

    Végül amúgy az lett, hogy ő allint jelentett a 27.000-el (csupán megadásra egy pillanatig nem gondolt), és büszkén mutatott egy 32 offot

    Kb fél órával később KK-val preflop 250 bb és effektív stackjét, brutál over 5bet allin raktam (remélve hogy steamingel vagy éppen úgy gondolja igazán jó lappal én ezt nem csinálom, hanem csak ha dobatni akarok) és insta callolt AJ offal
    Lemerném fogadni, hogy ez tegnap történt veled!(twitter)
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #23
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A party amúgy megtörtént csupán nem teljesen így.

    A különbség annyi volt, hogy az úriember a partit kb 33.000-el kezdte én 50.000-el. A riveren 12-13k-ás potba hívott 6500-at. Én itt hibásan csak visszaemeltem 15.000-ig. (ha flushe van akkor az allinre se dob és így 12.000-el kevesebbet hozok ki az optimálisnál)

    Végül amúgy az lett, hogy ő allint jelentett a 27.000-el (csupán megadásra egy pillanatig nem gondolt), és büszkén mutatott egy 32 offot

    Kb fél órával később KK-val preflop 250 bb és effektív stackjét, brutál over 5bet allin raktam (remélve hogy steamingel vagy éppen úgy gondolja igazán jó lappal én ezt nem csinálom, hanem csak ha dobatni akarok) és insta callolt AJ offal
    Az első partinál gondolom dobtál.
    A másodikban lemákolt?

    Én csak a call gombot nyomtam.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Igazhogy Újonc vok De sztem is totális baromság R/F-ni.. Ne gondoljuk már minden bokorba a pedofilt..

  5. #25
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ilyen deep-en tetszik a raise/fold, raise-ban biztos vagyok a fold már nehezebben jönne össze

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Az első info alapján egyértelműen jobb a raise all-in.

  7. #27
    Idegen johnybest avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    11

    Mosoly

    Én all int nyomtam, A vezetésű flush-ünk van, az ellen flop és turn movejai alapján úgy érzem max drill, netán flush....lesett neki riverre, a raise foldot azért nem értem, mert ha full housetól netán pokertől tartunk, akkor miért nem inkább csak call, és megnézzük mink van, ennyit beletettünk, de többször leszünk elől, mint hátul. Persze a readelés fontos lenne, nekem a feladványból " miszerint furcsa lineokat láttunk tőle" az jön le, hogy inkább fishféleség, szóval dupla adag erős fájdalomcsillapító kellene nekem, ha nem megyek allinre......
    gl, johnybest

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Raise-call 29-32Kig. AI tul nagy, és nem akarunk 3x+t dobatni, és még az esetleges 3bet AIje után is marad flöss a rangeben, uh meg lesz az oddsunk a callra (hozzáteszem ez akkor is igaz, hha 20Kig raiselünk, és 2 full, és 2 flöss kombinácio van a rangeben

  9. #29
    Lelkes újonc Gone.Fishing avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Tisztában vagyok azzal, hogy nem elegáns dolog a feladvány szövegét kritizálni, de komolyan érdekelne, hogy ebben a mondatban mi a releváns információ:

    "Róla annyit tudunk, hogy máskor már élő versenyen játszottál vele egy asztalon, és akkoriban is elég furcsa lineokat láttál tőle. "

    Abban egyetértek, hogy egy feladvány ne legyen novella, de ha már belekezdtek a színezésbe, akkor az ilyesmit mindenképp érdemes lenne valamennyire kifejteni.
    Így csak az összezavarásra jó, nyomtam is a default push helyett egy óvatos callt. A megoldásnak ítélt opció helyességéről meg egyáltalán nem vagyok meggyőzve.

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Ha én rakok ki egy partit, szinte mindig egyeztetek a megoldásról elismert profikkal. 1 éve már csak hobby szinten játszom, nem tartom magam olyan jó játékosnak, hogy csak úgy osszam az észt.

    MTT téren, heavenwalker, atish81, Lucsi és Szusza véleményét szoktam kikérdezni. Cash game téren pedig Epiman, BaLa, Pindrokk vagy aki épp fent van skypon.

    Ebben a partiban is így történt az indoklás megírása.
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •