Oldal: 365 / 709 ElsőElső ... 265315355363364365366367375415465 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.641 - 3.650 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #3641
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Gatveder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    például ha elértem a limitet X összeg mert fel akakrok fizetni.. akkor 90 napot kell várni hogy újra utalhassak pélául barátnak vagy felfizetni pókerre vagy valami vagy esetleg rövidebb idő tartam?
    Ha jól tudom akkor van egy befizetési és kifizetési limit ami 90 naponta "újratöltődik".Limitet lehet emeltetni pl:regisztrálsz visa kártyát,bankszámlát,e-mail és lakcím hitelesítéssel is.

  2. #3642
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 03. 13.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    vagyis amikor hitelesítem a laskcímemet például akkor emelkedik ez a limit

  3. #3643
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Gatveder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vagyis amikor hitelesítem a laskcímemet például akkor emelkedik ez a limit
    Igen.

    How can I increase my limits?

    You can increase your limits by verifying one of the following things:
    1) Your bank account 2) Your address 3) Your credit/debit card

    Verification can be done by different options available. Please go to your Skrill (Moneybookers) account and click on “View limits” in order to see and increase your account limits.

  4. #3644
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 03. 13.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    köszi mindenkinek

  5. #3645
    Idegen popcorn avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 14.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás currency

    Sziasztok,

    én most csináltam csak MB accot és kicsit bizonytalan vagyok, hogy jól döntöttem-e mikor euro alapú számlát választottam. illetve nem tudom ennek mekkora jelentősége van. (lehet ez csak azt befolyásolja, hogy milyen valutában jelenik meg az egyenlegem; mert a Mastercard alapból euró alapú?)

    játszom eurós meg dollár alapú teremben is. és a kártyát elsősorban itthon használnám, ezzel fizetnék tescoban meg a saturnban. ha jól értelmezem, akkor így az éves díjon felül nem kell mást fizetnem.

    mikor dollárt utalok a MB számlámra akkor is felszámítja a konverziós költséget, vagy olyankor nem ?

    popcorn
    /The Micros Episode 5/

    Tom Dwan: "Play tight-83s or better"

    /egyik 'fanatikus tag' érdeklődése/

    ki barbaisthebomb?
    Elég fura,h 26án az összesítésben még a szinét sem lehetett látni aztán 4 nap alatt csinált egy 90eu raket.

  6. #3646
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    A pár hónappal ezelőtti bank transfer probléma óta nem használtam a moneybookerst. Azóta rendben (időben) mennek az utalások?

  7. #3647
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet popcorn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    én most csináltam csak MB accot és kicsit bizonytalan vagyok, hogy jól döntöttem-e mikor euro alapú számlát választottam. illetve nem tudom ennek mekkora jelentősége van. (lehet ez csak azt befolyásolja, hogy milyen valutában jelenik meg az egyenlegem; mert a Mastercard alapból euró alapú?)

    játszom eurós meg dollár alapú teremben is. és a kártyát elsősorban itthon használnám, ezzel fizetnék tescoban meg a saturnban. ha jól értelmezem, akkor így az éves díjon felül nem kell mást fizetnem.

    mikor dollárt utalok a MB számlámra akkor is felszámítja a konverziós költséget, vagy olyankor nem ?

    popcorn
    Nagyon sok jelentősége van. Főleg, ha dollár alapú számláról utalsz eurosra és fordítva. Olvasd vissza a topciot itt minden le van írva. A Mastercardod meg olyan alapú lesz, amilyet választasz. Ha euro akkor euro, de lehet éppen dollár is. Nem mindegy.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #3648
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 09. 22.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm, ha valakinek volt már historyja és kártyája is van és igazolta is már magát és most kért tokent, az vajon bezárathatja az MBjét és nyithat újat?

    pokerterem EUR - számla USD - kártyám EUR - pénzt HUF ban veszek le.

    szóval akkor most 2% átváltási díj a teremből kiutalva, majd összesen 4% ha leveszek pénzt? terem >2%> számla >2%> kártya >2%> HUF? + 1.80 EUR fee.


    javítsatok ha tévedek.
    VIP-k több pénznemet is tarthatnak a számlán, ezen a vonalon próbálkoznék előbb.

  9. #3649
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na ezt nem tudtam, ty. saját számlán váltogathatok egyikből a másikba ?

    ja és a VIP az 2k € /hó ha minden igaz.
    Ez a 2K€ nem a promóciós időszakra vonatkozott? Nekem annó 30K€/fél év feltétellel adtak VIP accot.

  10. #3650
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Barátnőmnek és nekem is van külön MB accountunk (ő a saját címére regelt, én az enyémre, stb.), de nemrég összeköltöztünk és azt szeretném kérdezni h lehet-e abból gondunk h mostmár ugye mindketten ugyanarról az ip-ről és gépről lépünk be az MB-re. Illetve szeretnénk majd egymást közt tranzakciót is végrehajtani, ez okozhat gondot? (most kezdi majd a pókerkarrierjét és én biztosítom neki a tőkét. ).

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •