Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 39 (39) összesen
  1. #31
    Idegen KeXiii avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    Piripócsfalva
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    A feladvány szövegéből nekem is az jött le, hogy inkább fish az illető, minthogy túl sok kreditet adnánk a játékának.
    Én is pusholtam, mert: JJ-t kivehetjük a range-éből elvileg, 66-tal se kell 2 utca hívás után számolni. 33-mal lehet nála poker, de ez egy lapkombináció. 88-cal legkésőbb a turn-ön el kéne már kezdenie potot építeni. De tegyük fel, hogy notórius slow playelővel állunk szemben, akkor meg a river hívásának mértéke túl kicsi, ha a megérkező flushre rak minket.
    Ergo, szerintem kevesebbszer vesztünk full/poker ellen, mint nyerünk 3-as és kisebb flush ellen. Az all-in kicsit nagynak tűnik, a Vasi által felvázolt visszaemelés szimpatikus, viszont ez a 20k-ig raise és fold nálam nem nyert hangszórót.

  2. #32
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    ez egy sima blockbet, itt száz/kétszázon allin kell mennünk. a JJ-t kiveszem a rangeből, így sima allin. azért mert ez a move hosszútávon ebben a mezőnyben 100% plusszos.

  3. #33
    Tag weeee7 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Élőben szerintem is value all in, online nyilván más lenne.

  4. #34
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Azért volt aki dobná
    Szerintem r/f, vagy raise allin (r/f-re nyomtam).

    Miért jobb a raise, mint a call? Minden színnel adnak itt élőben, minden 3x adja, és néha-néha Jx is adhat. Tehát valuet vesztünk a callal.
    Szerintem az allin kicsit sok lenne, viszont a r/c sem tetszik, mert nem fog rosszabb flusht/3x-et 3betelni riveren.
    Konkrét readekkel lehet raise 16,5K-call-t játszanám (de csak butaagró fish ellen). CS ellen r AI. Nagyon parázós, weak fish ellen just call (olyan, aki képes itt mid flushöket is dobni). Mindenki más ellen r/f szerintem. Mondjuk jobb lenne, ha olyan 90-100K lenne még az effektív stack...de még így is belefér.
    Ha szűkebbek a stackek kicsivel, akkor raise allin lenne a jó imo
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #35
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 23.
    Hely
    Beloiannisz
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    ver még minket egy jj is.Ez a line pedig elég szépen illik egy jj/88-ra amivel nem akarja megkockáztatni a nutsal a river mögé checkelést.Én inkább vesztenék egy kis értéket a call-al minthogy nehéz helyzetbe hozzam magam agy raise-el.

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Fullal többet hívna.
    Allin kell menni.Szinte ugyanazzal a range-el fogja megadni az allint,mint a visszaemelést.Nagyon ritkán lesz nála full,és hatalmas value-t vesztenénk,ha nem pusholunk.

  7. #37
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Turbinyek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ver még minket egy jj is.Ez a line pedig elég szépen illik egy jj/88-ra amivel nem akarja megkockáztatni a nutsal a river mögé checkelést.Én inkább vesztenék egy kis értéket a call-al minthogy nehéz helyzetbe hozzam magam agy raise-el.
    Lol. Pre megkockáztatom JJvel emel és nem limpcallol.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 01. 14. 09:34
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Nagyjából (szó szerint) azt írtam volna, mint Holdenper (+1)

    A r/fold a standard lépés. Bizonyos esetekben (több infóval felvértezve) r/all in, vagy ritkábban call. Indoklást lásd alant Holdenper Úrtól.

    Nincs bajom a feladvánnyal. Nálam sokszor előfordul, hogy így emlékezek egy korábbi játékosra: furcsa line-okat játszott. Ez általában halacskát jelent.

  9. #39
    Fanatikus tag ravasz avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 09.
    Hely
    iam not in hungary
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    olle
    NEVER GIVE UP!!!!
    Na mi van?Semmi?
    A semmi az van?
    Hat a semmi az nem van,hanem nincs!!!Hat mert hogyha semmi van,az pont,hogy nincs semmi.Na de ha meg a semmi nincs,az meg mar valami.Az meg mar nem semmi.!!!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •