Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (33) összesen
  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Sztem jól beszél galfond

  2. #22
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Szerintem annyiban igaza van, hogy nem úgy kell tekinteni a javaslatait, mint ami a regek ellen szól, hanem keresi a megoldást minél több hobbi játékos, szórakozásból játszogató ember bevonására és "szórakoztatására".
    Aki csak az élményért játszik annak tényleg könnyen elmehet a kedve pár jelenségtől amit itt leírt. Innentől meg nem fog befizetni többet, mert azonnal elhiteti magával, hogy nem is emberek ellen játszik, csak egy szoftver ellen, ami ráadásul csal, hgy elvegye a pénzét. (lsd. fish elmegy, az asztal 2 perc alatt kiürül, ami PS-en rendszeres jelenség)
    Már leírtam máshol is, hogy ez az egész a szórakoztatóipar része, ahol a regek fizetést kapnak a többi játékostól a szórakozásukért cserébe. Mi lenne, ha a sportolók is kiválogatnák, hogy kivel hajlandóak játszani? OMG
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    szerintem itt sokan alapvetően félreértették a lényegét annak, hogy galfond mit szeretne. szerintem teljesen jó elképzelések.

  4. #24
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Szívesen játszanék én regekkel naphosszat a a fejlődés érdekében, ha nem lenne közben 8bb/100 a rake.

    Ja igen, erről jut eszembe. Az a 2bb/100 amit ír az baromira nem annyi. Ha te vagy a leggyengébb reg egy asztalnál és fish nincs is, akkor a rake nélkül fogsz minimum annyit bukni. Add hozzá a raket, az úgy -10bb/100, az azért már elég masszív. És hozzáteszem, hogy nem 2bb/100 lesz a legrosszabb reg bukója, annál azért nagyobb külöbségek vannak.

    A másik, ha 8 asztalon minden nap emiatt bukik valaki egyenkénet 3bb-t, az 1 év alatt 8*3*300(van pihenőnap) = 7200bb. 72BI. High stakes-en ez több, mint 1 millió dollár, de NL100-on is 2 millió forint! Ezek után kérdem én, miről beszél ez az ember?!

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Elhiszem, hogy a termeknek az kell, hogy sok leosztás legyen, de globálisan itt mégiscsak arról van szó, hogy a játékosok valamennyi pénzt hajlandóak pókerre szánni(fishek), illetve valamennyi hasznot elvárnak belőle(regek). Ez a pénz meg nem fog nőni attól, hogy pl a pokerstars elkezdi basztatni a regeket ilyen félórás kötelező játékokkal, meg eltünteti azokat a dolgokat, amik miatt az edge kialakulhat a játékosok között.

  6. #26
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Ezek tök jó felvetések, amennyiben a világon kb 4-5 olyan játékos van, akiken nincs edge-ed
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  7. #27
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Akinek munka az játsszon a gyárban a többi dolgozóval, akinek meg szórakozás az hadd játsszon a többi szórakozóval. Milyen lenne ha a magyar sokadosztályú boxoló a Klicskó tesókkal állna neki bunyózni?
    Mind1, vége lesz az onlinepókernek ha a tudás különbség lecsökken a rake alá.
    ameddig a föld kerek
    mindig lesznek coolerek

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet Feriboyslimshady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anonym asztalok=összejátszó botok úgyhogy ez az ötlet hülyeség
    a várólistát egyszerűen el lehetne törölni és kész, bwinen pl nincs és nem is hiányzik egyáltalán
    HU botot összejátszanak?

  9. #29
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És hozzáteszem, hogy nem 2bb/100 lesz a legrosszabb reg bukója, annál azért nagyobb külöbségek vannak.
    Nosebleedsen nem hiszem, hogy nagyobb...és ez a cikk alapvetően arról szól, szóval nem NL100, NL200-ról
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Igaza van. Legnagyobb ötlet az Anonymus asztalok bevezetése mindenhova és HM meg a többi szar tracker program betiltása. Legyen mindenki egyenlő! Az tényleg gáz hogy 50 asztalon csak egy ember van beülve, eddig nem értettem miért de most hirtelen lejött...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •