Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (34) összesen
  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindjárt jön redoubtable, és kapsz olyan fejmosást hogy ihaj
    cool story
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  2. #22
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 21.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Csak azt mondom, ha stimulálni akarom az agyam, az utolsó dolog amire vágyom azok az ilyen aggresszív bunkók és az emésztőrendszerem terhelése. :-)
    Utoljára módosítva: SzaszaG által: 2012. 01. 20. 00:20

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Duhamel FTW!

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ajánljuk figyelmedbe a mai főhírt

    Vagy minden ingyen hozzáférhető stratégia cikket és oktató videót.

    Mind a bulvár mind a stratégia cikkek elférnek egy oldalon, továbbá az is elmondható, hogy mindkettő tartalom olvasott és igény van rá.
    Ne haragudj kedves admin még hogy igény van rá??? Tegyetek ki kérlek egy szavazást arról, hogy mi legyen mához egy hétre Duhamel részeg tevékenysége, vagy bármely pokerakadémia pro szakmai cikke.
    Az olvasottságról meg csak annyit, hogy olyan mint a barátok közt sorozat a tv-ben, fő műsoridőben van és az emberek mi mást nézzenek?
    Tudom ez kötekedő hangvételű, elhiszem, hogy nehéz minőségi pókeres hírt leközölni, és le a kalappal a teljesítményetek előtt, csak arra próbáltam volna rávilágítani, hogy egy szakmai cikk sokkal értékesebb, mint egy ma, holnap elfelejtett póker celeb botrány.
    Utoljára módosítva: mizse által: 2012. 01. 20. 04:01

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Krono!

    nézz be egyszer egy melegbárba, isznak!

  6. #26
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hozzászólások
    786

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sorry a vulgáris kifejezésért, de ez jutott eszembe:



    +1

  7. #27
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet mizse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... mint a barátok közt sorozat a tv-ben, fő műsoridőben van és az emberek mi mást nézzenek?
    Ma már nem egy csatorna van! Fel sem kell állni a fotelból, ott a távirányító, és átlehet kapcsolni máshová.

    Ezekből a fiúkból bátor oroszlánt csinált az alkohol.
    Egyébként a pénz és a doktorátus birtoklása, nem azt jelenti hogy intelligencia is párosul hozzá.

    ...ha kisfröccsöt ittak volna, biztos nem lett volna probléma!
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet mizse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj kedves admin még hogy igény van rá??? Tegyetek ki kérlek egy szavazást arról, hogy mi legyen mához egy hétre Duhamel részeg tevékenysége, vagy bármely pokerakadémia pro szakmai cikke.
    Az olvasottságról meg csak annyit, hogy olyan mint a barátok közt sorozat a tv-ben, fő műsoridőben van és az emberek mi mást nézzenek?
    Tudom ez kötekedő hangvételű, elhiszem, hogy nehéz minőségi pókeres hírt leközölni, és le a kalappal a teljesítményetek előtt, csak arra próbáltam volna rávilágítani, hogy egy szakmai cikk sokkal értékesebb, mint egy ma, holnap elfelejtett póker celeb botrány.
    Ez a cikk: 27 hozzászólás
    Utolsó stratégiai (stakeléses cikk): 8 hozzászólás

    Asszem van rá igény...

  9. #29
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a cikk: 27 hozzászólás
    Utolsó stratégiai (stakeléses cikk): 8 hozzászólás

    Asszem van rá igény...
    Hogy a nemzet zenésze, Ákos, klasszikusát idézzem:
    "Persze nem biztos, hogy jót tesz neked, ha kiszolgálják az ízlésedet"


    én szeretem az akadémiát, de ettől függetlenül zavar a sok bulvár hír.
    Persze elolvasom ezeket is, mert szeretem a pókert, és minden érdekel, meg persze melóban is el kell ütni valahogy az időt, de több szakmai cikkel, és kevesebb bulvárral én speciel még a mostaninál is boldogabb lennék

    és hozzáteszem azt is megértem, hogy nem könnyű nap mint nap bulvármentes, hasznos, szakmai tartalommal megtölteni az oldalt, és biztos vagyok abban is, hogy minden tőletek telhetőt megtesztek a minél magasabb színvonal érdekében, de egy ilyen méretű piacon, az oldal jelenlegi működési struktúrája mellett ennyit lehet... e felől kétségem sincs, de ettől a tények még tények maradnak, és senkinek nem kell se megsértődnie, se felháborodnia

  10. #30
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 12. 23.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sorry a vulgáris kifejezésért, de ez jutott eszembe:



    Jó Krono, nem hiszem, hogy Charlie Sheen-ről kéne példát venni. 5 év és koporsóban lesz. Az avatarodra utalok. Nyilván nem azért van kinn a kép mert az antialkoholisták szövetségének vagy az elnöke

    Az alkohol a legdurvább kábítószer, orvosi egyetem első óráján tanítják kb.

    1. mert legális.
    2. sokkal több családot tett tönkre, mint az összes drog együttvéve.
    3. csuma részegen legalább annyira nem tudsz magadról, mint bekábítószerezve
    4. hány ember halt meg az utakon azért mert be volt kápszerezve a másik, vagy azért mert be volt piálva?
    5. úgy cseszi szét a májadat, hogy nem is tudsz róla. Egyszer csak azt érzed, hogy valami nincs rendben és közlik veled, hogy szevasz tavasz. Van fél éved hogy várj arra, hogy meghal egy ember, akinek jó a mája neked. ****a érzés lehet.
    6. Ahogyan a ciginél, az alkoholnál sem félnek az emberek, mert nincs azonnali káros hatása a szervezetre, vagyis nincs jele annak, hogy lenne. De csak menj be egy kórház gége vagy belgyógyászatára. Ott fetrengenek fájdalmukban az előző 10-50 év remegő alkoholistái vagy füstölői.

    Természetesen nem a kéthetente-hetente előforduló bulikon iszogató és/vagy dohányzó emberek a veszélyeztetettek, gondolom ez egyértelmű
    Utoljára módosítva: rohogogorcs által: 2012. 01. 20. 11:27

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •