Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Carabinieer avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    247

    Kérdés Nl30 AQo 3bet potban IP

    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném az alábbi turn és a river játékban.
    Mit csinálnátok máshogy, mit csináltam rosszul, kérlek indokoljátok.

    Turnon azért nem ment a secbarrel mert úgy éreztem, hogy egy értelmesebb ellenfél esetében nincs 3 utca value a calling range ellen. Úgy gondolkodtam, hogy az A magas boardot sokan cbetelik így még a 77+ al is megadnak egy callt mert nem teszik a cbetelőt feltétlen Ax-re. Ha tovább hívom a turnt beszükítem a rangemet, ami miatt a PP-k jelentős részét dobhatja, ezektől riveren még valuet szedhetek ki a turn X utan, igaz még egy szín agyonveri a további játékomat de ezzel számoltam.
    Gondolkodtam azon, hogy beteljem a szín miatt a turnt feltételezve, hogy azokkal a pp-kel ami tatalmaz szint callol meg egyet, de ebben se vagyok biztos a pot oddsa nem feltétlen lenne meg mert nálam lehet magasabb kickerű lap színnel.
    A riveren a legjobb lap jött nekem, teljesen hitelesen tudtam emelni, mert az ellen szemszögéből mivel lejött még egy A ezért kisebb eséllyel lehet nálam is Ax, így egy valuebetet lőttem el (lehet nagyra sikerült a méretezése) amire kaptam egy X/R PUSHT.

    Mit tennétek? 30% a pot oddsunk a callhoz, leszünk elégszer elől ellene, hogy megérje a call?

    Enemy:MPből 25/24, 4bet range:3,7, fold to 3bet:23%
    Fold to cbet 3 betpotban: 40%
    agg:2,3/2,3/2,5
    agg freq:31/27/27
    X/R riveren. 25%
    WTSD:28
    1K hands
    NOTE nincs és közös history sem

    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Trronxx ($28.80)
    UTG+1 NaNervah42 ($30.49)
    CO Carabinieer ($32.64)
    BTN bihaimo1 ($50.35)
    SB --Martina-- ($29.70)
    BB hoellers36 ($84.49)

    Pre-Flop: ($0.45, 6 players) Carabinieer is CO
    1 fold, NaNervah42 raises to $0.90, Carabinieer raises to $2.70, 3 folds, NaNervah42 calls $1.80

    Flop: ($5.85, 2 players)
    NaNervah42 checks, Carabinieer bets $3.30, NaNervah42 calls $3.30

    Turn: ($12.45, 2 players)
    NaNervah42 checks, Carabinieer checks

    River: ($12.45, 2 players)
    NaNervah42 checks, Carabinieer bets $6.30, NaNervah42 goes all-in $24.49, Carabinieer ?
    Az RNG adta, az RNG elvette!

  2. #2
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    nehéz kérdés, elsőre sima foldot mondtam volna, de elég trükkösnek néz ki, és itt vbetelhetsz JJ+-al mindenképp, és talán ezt megpróbálhatja eldobatni, de inkább a fold mellett teszem le a voksom, a X/R elég sok, de nem tudjuk, mivel szokott így játszani, mivel oop van, már turnön megjöhetett a lapja, és látva a jó rivert, nem donkolt, hanem ch/r-elt, mert így A-okat stackelhet, és betelni is fogsz elégszer QQ szerű lapokkal, én a fold felé hajlok history nélkül
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  3. #3
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    én pre nem 3betelném, így szerintem megadnám, eléggé alulreppeltük a lapunkat.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én pre nem 3betelném, így szerintem megadnám, eléggé alulreppeltük a lapunkat.
    én is így gondolom.

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    23%os fold to 3bet ellen nálam jó a 3bet, gyengébb Axek, pp-k is bent maradnak. persze fontos lehet megnézni, h ebből mennyi az oop call.
    turn játékon gondolkozom, oop én se hiszem h különösebb history nélkül callozna egy TTvel, bár azért a szín miatt lehet jobb lenne, TTs már sokkal inkább callolhat.
    river necces, nem rossz a fold, mert gyengébbet nem fog így valuebetelni, (Axel inkább előröl hívna szerintem) és nem tűnik túl agrónak sem. bár nem mind1, hogy ez a river c/r mennyiből jött ki..

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Én is benne vagyok a partyban :-)
    Weak vagyok inkább dobnám, de nehéz döntés!

    GL!
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Én azt gondolom h pontosan azt adod elő ami nálad van.(bár igazad van abban h gondolhatja h kisebb eséllyel lesz nálad Ax, viszont nem tűnik rossz játékosnak és elég nagy mintátok van egymásról, ezért azt is beláthatja h ezen a boardon nem túl jó bluff lap az a river A)Ennél fogva sztm riveren nem próbál meg eldobatni egy A-t, viszont azt joggal gondolhatja h nem fogsz dobni A-t és így próbálja kiszedni a max valuet egy színből.

    Nálam ez fold.De elég nehéz kérdés...kiváncsi vagyok mi lett a vége.

  8. #8
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Jó a 3bet sztem ilyen fold to3bet mutató ellen viszont én turnon is betelném tovább.a turnon callol akk riveren foldolnék ha beledonkol am lecheckelném még ilyen rivernél is szerintem.ha a turn hívásra rr-el akk dobni kell.sztem jobban képbe tudsz lenni ha turnon is tovább hívod.de ez csak az én véleményem.

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 08.
    Hely
    kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Szerintem ez standard bet/fold szitu a river!Én az gondolom hogy "soha" nem fog itt rosszabbal visszatolni legalább is annyiszor nem hogy érdemes legyen callolni !

  10. #10
    Fanatikus tag Carabinieer avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    247

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én pre nem 3betelném, így szerintem megadnám, eléggé alulreppeltük a lapunkat.
    Mi az oka annak h kihagynad a 3 betet?
    Én a statja alapján ha 4 betelne rá is Pusholnam
    Rosszul olvasom a statjat?
    Az RNG adta, az RNG elvette!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •