Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
  1. #21
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Las Vegasban a Ballys kaszinóban játszol. Egy félig részeg középkorú amerikai ül az asztalodnál. Már 800 dollárt bukott, de továbbra is vidám. Igazából jobban érdekli a tévéken látható NBA play off meccs, mert ő arra meccsre 1500 dollárt tett fel. A party előtt bejelenti, hogy ő bizony allin fog menni. Előtte mindenki dob, és ő valóban lapnézés nélkül CO pozícióból $180-al allint jelent. A következő játékosok is dobnak, Te következel. Mit teszel?
    Ez oké, úgy tűnik, félreértettük egymást. A leírást én is elolvastam, nekem is világos, hogy a feladványban szereplő ürge gambler. Azzal próbáltam poénkodni, hogy honnan tudod a hozzászólása alapján megítélni, hogy kistaska gambler. Mivel én őt idéztem, azt hittem, te is rá utalsz.

    Az én megjegyzésem arra vonatkozott, hogy "Ha már vesztet 1-2 kaszát így a 800ból akkor sima call." Ha a lapok megnézése nélkül betolja az allint, akkor tökmindegy, mi történt a korábbi játszmákban.

    Másrészt ha a lapok megnézése nélkül tolja be a stackjét, akkor mit számít az a háttérinfó, hogy részeg? Ha Phil Ivy teszi ugyanezt, ellene is ugyanakkora esélyem van, mint a részeg ellen.
    Utoljára módosítva: Coix által: 2012. 01. 23. 18:08
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  2. #22
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Coix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez oké.

    Az én megjegyzésem viszont arra vonatkozott, hogy "Ha már vesztet 1-2 kaszát így a 800ból akkor sima call." Ha a lapok megnézése nélkül betolja az allint, akkor tökmindegy, mi történt a korábbi játszmákban.

    Másrészt ha megnézés nélkül tolja be a lapját, akkor mit számít az a háttérinfó, hogy részeg? Ha Phil Ivy teszi ugyanezt, ellene is ugyanakkora esélyem van, mint a részeg ellen.
    ez igaz, de ennyi erővel akkor elég lett volna ez: körfold SB betolja vakon, mi BB-n call or fold? ez csak a leírás része, jelen esetben nem kell vele foglalkozni nyilván
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  3. #23
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ha átszaladt előttem egy fekete macska, vagy az előző nap kiborult a sótartó, esetleg egy létra alatt sétáltam el, vagy netán az asztal sarkán ülök, akkor biztos fold.
    Ha a jobb tenyerem bal oldalán lévő tyúkszem viszket, akkor ha láttam kéményseprőt az elmúlt három napban törött tükröt cipelni, akkor call...de azért megkérdezném előtte a dealert, hogy csal-e ma az rng, és bot-e a feladatban szereplő részeg úr.

    Amúgy lehetett volna nálunk legalább egy K5o...úgy is +EV a call, de legalább nem ennyire egyértelmű
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #24
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    A Ballysben 1-2-es asztalok voltak tavaly, es ez a ficko pont az en asztalomon ult

  5. #25
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Vajon mekkora pot felett lett volna ez fold, Érdekes póker partik - 2012. 01. 06. mintájára?
    “I'd rather be lucky than good.”

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vajon mekkora pot felett lett volna ez fold, Érdekes póker partik - 2012. 01. 06. mintájára?
    Én személy szerint max az összvagyonom kb 1/10-ért lennék hajlandó játszani egy 60/40-et

    Mondjuk ilyen helyzetbe nem kerülnék, mert nyilván nem ülnék be a vagyonom 1/10-vel játszani.

    De ha jönne Zigi, hogy figyi már alinnezünk egyet én szívesen indulok hátrányból, enyém a T8 tiéd az A7, akkor beáldoznám az összvagyonom 10%-át
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    attól függ, hogy 180 mennyire sok pénz nekem.

  8. #28
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet love eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    attól függ, hogy 180 mennyire sok pénz nekem.
    Ha sok, akkor ne játssz 1/3 dolláron
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #29
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha sok, akkor ne játssz 1/3 dolláron
    This
    “I'd rather be lucky than good.”

  10. #30
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ez olyan call hogy csak úgy zörög. easy

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •