Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (43) összesen
  1. #31
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gratulálok Frici, aki tehetség, az tehetség! Igy tovább, sok sikert sngben is!
    + szvsz az az alázat amit hozzátesz az nagyon sokat számít.

    gl még1x

  2. #32
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    285

    Alapbeállítás

    Idézet JociBalboa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    + szvsz az az alázat amit hozzátesz az nagyon sokat számít.

    gl még1x
    Hmmmm, ezen én mindig megrökönyödök, amikor valaki a póker iránti ALÁZATOT hozza fel, mint a siker titkát. Valaki most már tényleg elmagyarázhatná, hogy mit is jelent ez. Én is és több fórumtársunk havi 200-300 órákat játszunk, folyamatosan olvassuk a cikkeket és videózunk, de másfél éve furulyázunk. Lehet ez azért van, mert nem lenne meg az alázatunk? Vagy mit is jelent az alázat?

  3. #33
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    ALÁZAT egyenlő SZERENCSE

  4. #34
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 01. 20.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet notilt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ALÁZAT egyenlő SZERENCSE
    looooooooool

  5. #35
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Mindenkinek nagyon köszönöm a hozzászólását! Sok sikert kívánok nektek!

  6. #36
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet Sunday Million eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmmm, ezen én mindig megrökönyödök, amikor valaki a póker iránti ALÁZATOT hozza fel, mint a siker titkát. Valaki most már tényleg elmagyarázhatná, hogy mit is jelent ez. Én is és több fórumtársunk havi 200-300 órákat játszunk, folyamatosan olvassuk a cikkeket és videózunk, de másfél éve furulyázunk. Lehet ez azért van, mert nem lenne meg az alázatunk? Vagy mit is jelent az alázat?
    +++++++1

  7. #37
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Sunday Million eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmmm, ezen én mindig megrökönyödök, amikor valaki a póker iránti ALÁZATOT hozza fel, mint a siker titkát. Valaki most már tényleg elmagyarázhatná, hogy mit is jelent ez. Én is és több fórumtársunk havi 200-300 órákat játszunk.Lehet ez azért van, mert nem lenne meg az alázatunk? Vagy mit is jelent az alázat?
    Eloszor is: Nem hiszem h 200-300 orakat jatszotok havonta.
    Masodszor:Sok jatekos elkoveti azt a hibat, hogy azt hiszik jol jatszanak es nem fejlesztik a jatekukat-->ok toporognak egy helyben.

    Nah es most jon a lenyeg szerintem:A poker iranti alazat nem feltetlen csak azt jelenti, hogy ki mennyi videot nezett meg vagy ki mennyit elemzett.Benne van pl az ellenfel tisztelese(nem olyan tiszteletnek vedd, hanem mondjuk sokan neha egobol hoznak meg kulcsfontossagu donteseket fish/reg ellen).Par jatekost ismerek, aki azert nem nyero jatekos mert tul nagy az egoja.

    Idézet Sunday Million eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olyamatosan olvassuk a cikkeket és videózunk, de másfél éve furulyázunk.
    Latod, a masik fontos dolog a turelem.Egy jo es alazatos jatekosnak nem szabad/nem is szabadna ra gondolnia/siettetnie akaratosan h miert jatszik csak nl10/nlx-en.Time will solve it, u know.

    Kovetkezo pelda az alazatra: Downswingek kezelese(sokan emlegetik h milyen szarul futnak, meg h ok soha nincsenek ev felett,ezt nem szabad kerni, jonni fog magatol)(megkell erteni a downswing miertjet es pozitivan allni a dolgokhoz) vagy emlithetnem a fishek makolasat. Sokan nem kepesek (jo jatekosok lennenek alapbol) elviselni, hogy egy fish nyerhet toluk penzt, mert tul nagy az egojuk vagy egyszeruen nem birjak elviselni magat a tudatot.Tudom sucks, de csak gyakorlas kerdese.

    En ezt igy latom, nem szabad lesarkitani a dolgokat es szuklatokorunek lenni!
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2012. 01. 26. 00:20

  8. #38
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Idézet Sunday Million eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmmm, ezen én mindig megrökönyödök, amikor valaki a póker iránti ALÁZATOT hozza fel, mint a siker titkát. Valaki most már tényleg elmagyarázhatná, hogy mit is jelent ez. Én is és több fórumtársunk havi 200-300 órákat játszunk, folyamatosan olvassuk a cikkeket és videózunk, de másfél éve furulyázunk. Lehet ez azért van, mert nem lenne meg az alázatunk? Vagy mit is jelent az alázat?
    "Semmi sem emel fel, csakis az alázat.

    Mit jelent pontosan az alázat fogalma, amit olyan fontosnak tartottak a bölcsnek tekintett és bölcsnek bizonyult emberek? A szerző úgy gondolja, hogy az alázatot pontosan definiálni nem lehet. A türelmes, mértéktartó, mások véleményét meghallgató, hibáját beismerő és kijavítani törekvő ember egyben alázatos is? Vagy az alázat nem más, mint a behódolás megszépítése? Ha a fogalom meghatározását homály is fedi, egy valami kijelenthető. A behódoló, saját jólétéért mindent feláldozó, hitét és elveit feladó ember a túlélésért vívott kétrét görnyedt harcában soha nem alázatosságáról tesz tanúbizonyosságot. Inkább gyávaságáról és kétszínűségéről."

    Forrás
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  9. #39
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    nice job
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #40
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Sunday Million eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg azért valamilyen szinten pofátlanságnak tartom. A helyében örülnék, hogy csövesként belemennek a dealbe a nagy stackek és még lehetőségem lesz extra pénzt is nyerne, ha utána megömlik a lap és én nyerem meg a versenyt, nem pedig elkezdek alkudozni a nyereményhez képest bagatell összegen, mint a piaci kofák.
    Idézet Sunday Million eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmmm, ezen én mindig megrökönyödök, amikor valaki a póker iránti ALÁZATOT hozza fel, mint a siker titkát. Valaki most már tényleg elmagyarázhatná, hogy mit is jelent ez. Én is és több fórumtársunk havi 200-300 órákat játszunk, folyamatosan olvassuk a cikkeket és videózunk, de másfél éve furulyázunk. Lehet ez azért van, mert nem lenne meg az alázatunk? Vagy mit is jelent az alázat?
    pl azt jelenti az alázat, hogy nem szarunk le 1.5K$-t csak mert kinéz egy 60K$ score...
    Utoljára módosítva: titcar által: 2012. 01. 26. 01:42
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •