Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 26 (26) összesen

Téma: Nl20 Ak

  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 19.
    Hozzászólások
    258

    Alapbeállítás

    kb. ismeretlen ellen soha nem dobnám el, főleg mert akkor én is ismeretlen vagyok számára, és így ha reg, KQ-KJ-vel kötelezően vbetelne, ha meg fish, akkor úgyis csak összevissza klikelget az egérrel --> még inkább call.

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 19.
    Hozzászólások
    258

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne csak a saját lapodat nézd, ne csak azt hogy az ellenfélnél milyen lap lehet, próbáld azt látni hogy az ellenfél mit gondol a te lapjaidról! Mert enné a handnél erre lenne szükséged hogy jól tudj dönteni.
    ok, de ha ezt enemy felméri, akkor remek blöffspotot talált magának

  3. #23
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet nevergreen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ok, de ha ezt enemy felméri, akkor remek blöffspotot talált magának
    Ez is igaz. Sok nit tudja magáról, hogy az és 3 utcás betjét nem igen fogják callolni még tptk-el sem. Felhasználja a table image-ét. De ahhoz, hogy ezt jól tudja alkalmazni kell egy közös history heroval.

  4. #24
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Munenori eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ps Nl10-en is többször tapasztalom, hogy az ilyen nit arcok végiglőnek 3 utcát. Legutóbb JJ vel Q magas boardon, de van, hogy AK-val száraz boardon a semmivel. Persze lehet, hogy békésebb, ha az ember különösebb infó nélkül eldobja a TPTK, de szerintem nem feltétlenül baj a call sem.
    A "turn call akkor river is call" természetesen nem minden esetben értendő, pont az miatt, amit leírtál, de az ilyen jellegű játékosoknál bele kell kalkulálni már a turn döntésünknél, hogy nagy eséllyel beteli a rivert pontosan a szűk és erős range-e miatt. Tehát ez a döntsük el turnön mi lesz riveren specifikusan az ilyen játékosok ellen áll fent szerintem.
    ez igy rendben is van, valóban sok nit hajlamos erre regek ellen, viszont 30 hand alatt bárki lehet 11/11 így aztán erre nem lehet alapozni.

  5. #25
    Fanatikus tag Munenori avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez igy rendben is van, valóban sok nit hajlamos erre regek ellen, viszont 30 hand alatt bárki lehet 11/11 így aztán erre nem lehet alapozni.
    Igen, ezért is nehéz a döntés. Vki szerint mivel nincs sok infónk simán call, vki szerint meg pont ezért fold. Szerintem egyik se hiba.

    Mi lett a vége?
    " I put some text over a nebula.
    Bitches love text over nebulas. "

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Mi lett a leosztás vége?
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •