Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (82) összesen
Like Tree2Likes

Téma: A póker, mint pénzszerzési forma - Mikor válhatok már profivá?

  1. #71
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...
    szvsz a póker túl bizonytalan biznisz ahhoz, hogy biztosan ki merjük mondani, hogy 6 vagy 12 év múlva is vígan lehet online grindelni. orvosra, mérnökre viszotn 6 és 12 év múlva is szükség lesz.
    Pablitofelezer likes this.

  2. #72
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szvsz a póker túl bizonytalan biznisz ahhoz, hogy biztosan ki merjük mondani, hogy 6 vagy 12 év múlva is vígan lehet online grindelni. orvosra, mérnökre viszotn 6 és 12 év múlva is szükség lesz.
    Csak elméletileg írtam...a jövőbe nem látok
    Meg lehet jön hamarosan a világvége, aztán akkor mindegy, hogy orvos, vagy pókeres vagy
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #73
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Optimális esetben meg még élvezed is, amit csinálsz.... Ez sem egy elhanyagolható szempont
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  4. #74
    Fáradhatatlan grinder caoladder avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    623

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért azt is vedd figyelembe, hogy nem muszáj Németo.-ba menni. Van jó pár hely a Földön, ahol olcsóbb az élet.
    ...
    12 év pókerezés alatt szerintem aki tényleg elhivatott, simán megkeresi azt, amit egy orvos Németo.-ban
    Persze, mindkettővel egyetértek. 12 év alatt ha komolyan gondolod még bőven is többet tudsz keresni mint egy orvos Dehát a világvége az világvége
    Utoljára módosítva: caoladder által: 2012. 01. 31. 16:48

  5. #75
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    én nagyjából egyetértek bandus-sal, ha a póker vs munkát játszunk, akkor a poker oldalán van rengeteg dolog, amit sokan nem vesznek figyelembe, azokhoz a focistákhoz, élsportolókhoz tudnám hasonlítani, akik jelen esetben az átlag többszörösét keresik, de a megszokott életszínvonal, az egy lábon állás, és egyszerűen maga a tény, hogy csak 10-20 évig lehet aktív, + a sérüléssel való kockázat miatt 50 éves korukra sokan a csőd szélére kerülnek, a pókerben ezek a "mellékhatások" ugyanúgy megvannak, csak kicsit másképp, ugyanakkor az is igaz, hogyha pl van mellette egy diplomád, akár szakmai gyakorlatod, vagy tényleg annyira jó vagy, hogy az említett 100k-t megkeresed 1-2 évig, és még kokainista se válik belőled, akkor előfordulhat, hogy egész életedben azt csinálhatsz, amit csak akarsz, és ezt semmilyen másik munkával nem érheted el.<-- ez is sántít, de remélem átjött a lényege
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #76
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    visszaolvastam mese hsz-ét is, és tényleg nem értem, hogy min vagytok úgy meglepődve, és miért tartjátok olyan hihetetlen összegnek azt a 100k $-t mondjuk :/ nemsokára lesz energetikai területen egy msc diplomám, plusz egy közgáz valószínűleg a jövőben. vegyünk mondjuk Bécset ami több felmérés szerint a legélhetőbb város a világon. azonbelül meg a nemzetközi atomenergia ügynökséget, ahol megpályázva mondjuk ezt a pozíciót: https://recruitment.iaea.org/vacanci.../2012_003.html
    máris ~85k $ éves jövedelmem van, adómentesen.

    még mielőtt valaki ebbe is belekötne! nem állítottam egy szóval sem, hogy én akár ezt, akár más állást itt megkapnék, illetve, hogy 80-100k $-t fogok keresni valaha is. viszont szeretnék, és ezért mindent el is követek. szerintem ekkora összeghez a pókerbe is kell legalább ennyi időt ölni, mint ebbe. egyik oldalon a szabadság van, és hogy kötöttségek nélkül akkor játszol amikor akarsz, másik oldalon meg a variancia, és a sosem biztos nyereség. ha pókerrel tudnék mondjuk évi 150k-t összelapátolni, akkor feladnám a tanulmányaimat, és játszanék. de mivel nem vagyok ennyire tehetséges, továbbá érdekel az energetika, nekem ez egyáltalán nem opció.

    remélem érthető voltam
    Azért az évi 150k-s fizut se dobálják mindenhol, azért elég ritka, hogy valaki ennyit keressen, főleg nonameként és pályakezdőként. Több tíz millió évente nettóba, 10 millió emberből egynek jön össze és elég sok köze lehet a protekcíóhoz.

  7. #77
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 03. 13.
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Inkább a Szakmunka mellet voksolnék...Szerintem abban van a jövő..lásd külföldön mennnyire keresik a magyar szakikat...

  8. #78
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    nagyon jó cikk, köszi!

  9. #79
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 10. 31.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Sajnálóm a cikket nem található ,valaki segít miért ? Köszi előre is !

  10. #80
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet pifumltc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnálóm a cikket nem található ,valaki segít miért ? Köszi előre is !

    Link a cikkre

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •