Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 02. 02

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 02. 02

    Lapok:
    Játék:NLHE Cash Game Poker
    Játékosok:6 fő
    Pozició:CO
    Kis vak:$0.5
    Nagy vak:$1
    Online pókerezel egy hatfős deep asztalon, amikor az előtted ülő játékosok dobása után $3,5-ig emelsz. Hívásodat csak a dealerben ülő - eddigi néhány leosztás alapján TAG-nak tűnő - játékos adja meg. A flopra A56 lapok érkeznek, te $6-ig cbetelsz, amit ellenfeled megad. A turn T Ezúttal $17-et hívsz, amit ellenfeled megad. A river K Jelenleg még mindkettőtök előtt $180 van. Mit teszel?

    Tovább a partihoz

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Egymás ölében ülünk? (minketten CO)
    És milyen a mi image-ünk?
    Ennek függvényében akár blöffböl is megéri ránk visszaemelni,
    mert csak akkor tartunk, ha (magas?) flössünk van

  3. #3
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Azért kíváncsi lennék arra a laptartományra, amivel pre flatel, végi call, és riveren megadja vbetet .... és nyerünk .....

  4. #4
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Ez a nagy pre raise így pozícióból nem tetszik. Nem hiszem, hogy ha hívtam riverig, és ott sem jön le a negyedik szín, akkor bírnék dobni. Lehetséges, hogy ez hiba, de ott még verem az alacsonyabb szetteket, az Ax két párokat, a busted drawkat is amivel valami párja valami is van. Szóval a river vbet egyértelmű, de ha raisel egyet akkor valószínű azt is adnám. Semmi nem garantálja, hogy nem fordít blöffbe rosszabbat, hiába TAG. Floppolt flöss az iszonyat ritka, meg még van egy backdoor sor lehetőség amivel FD -je is volt, és esetleg eljött riverig. Persze ez simán lehet, hogy hülyeség, és veréb vagyok, hogy nem tudok T szettet dobni
    MrCharger426 likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    De persze függ a river callom a betméretezésétől is, mert közel 200BB deepn vagyunk még a riveren is.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #6
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet SonGosu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért kíváncsi lennék arra a laptartományra, amivel pre flatel, végi call, és riveren megadja vbetet .... és nyerünk .....
    AxKc
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Nem igazán cashezek, de ha floppolt egy flusht, vagy szettet, azzal nem kezdi el floppon, vagy turnon építeni a kasszát 210BB-deepen? Ezért lehet, hogy betcallolnék, ha casheznék.
    Máskérdés, hogy betfoldra nyomtam, és végre eltaláltam egy cashes feladványt de mostmár betcallra klikkelnék.
    MrCharger426 likes this.

  8. #8
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Király

    Végre, online is, CG is, ezt már szeretem! Tetszett ez a feladvány, mert (számomra) nem volt teljesen nyilvánvaló a megoldása, kellett rajta gondolkodnom.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  9. #9
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Máskérdés, hogy betfoldra nyomtam, és végre eltaláltam egy cashes feladványt de mostmár betcallra klikkelnék.
    Egy TAG ellenfél riveren nem fog ilyen board mellett visszaemelni 2 párral. Az alacsony set-ek pedig jó eséllyel már flopon emeltek volna. A river visszaemelő zónájának nagyobb része verni fog bennünket, illetve nagyon minimális blöff lesz benne.
    Utoljára módosítva: RegGeri által: 2012. 02. 02. 12:14
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  10. #10
    Mil
    Mil nem elérhető
    Tag Mil avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Aki nl100-on Tag játékot játszik az nem valószínű, hogy ennyire slowplayelne egy nut közeli lapot, főleg deepen Itt ha nem kaptunk raiset riverig akkor nagyon valószínű, hogy nálunk lesz a legjobb hand. Sztem itt inkább azon lehetne vitatkozni, hogy jó-e ezen a flopon a cbet...(főleg ha mély stackek annak).
    Valószínűleg bajban vagyunk ha riveren ránktolja, de én nem igen tudnék erősebb lapot a kezébe adni.
    MrCharger426 likes this.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •