Oldal: 10 / 11 ElsőElső ... 891011 UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (108) összesen
  1. #91
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Remélem nem jár így a betfred is.

  2. #92
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Az ügy rendezése és lezárása érdekében továbbra is folynak az egyeztetések, még egy kis türelmeteket kérjük.

  3. #93
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Már nemigazán van.

  4. #94
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    565

    Levele! Megjegyzés nélkül

    "
    02/03/2012

    Hi,

    We at Chocolateaffiliates have been working hard to provide you with the best poker home that offers top bonus, maximum security and best value.

    We would like to introduce you to our Rakeback system; we have been negotiating to get you the best offer you can find online!

    We worked hard to get you this deal with Chocolate Poker, which surely will fit all your requirements when you are looking for a room to settle in.

    Here is what we can offer, if you register trough us:

    · US Players! Yes they play on the same platform, you can play with them, we are sure you like to play those loose US players.

    · Euro Cake Network provides the softest games online

    · In addition to the 33% Rakeback, you still can get the First Deposit Bonus, which makes our offer more than 50% worth of Rakeback.

    · Even if you are getting a special Rakeback deal, you still can participate in every promotion at the site.

    · Weekly Rakeback payments at Wednesday’s.

    · 110% Reload bonus to treat your hard working play, which adds cool percentage on the top of the 33% Rakeback.

    · Most importantly, any bonuses accumulated will not be deducted from your Rakeback.

    · Rake Contribution: The dealt calculation method is used here to compute how much rake the player contributes. For each poker hand, the rake is evenly distributed among the players participating in the hand.

    · Chocolate Poker operates under a Malta LGA (Lotteries and Gaming Authority) gaming license, with EU license. This means that all players’ funds must be kept on a separate safe account and tax-free poker winnings for all European players.



    To receive this offer, simply use this Rakeback bonus code when you sign up:

    chocoVIP

    DOWNLOAD the Chocolate Poker client now and register with the Rakeback bonus code.

    Hope to see you playing with our offer soon,

    Dénes

    Chocolateaffiliates
    "

  5. #95
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Levele!

    most kaptam egy üzenetet, hogy 'OpsChocolate' átküldött $5-t a csoki számlámra! ez lenne a kártalanítás?
    ti is kaptatok ilyet?

  6. #96
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 01. 13.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet Evolution eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most kaptam egy üzenetet, hogy 'OpsChocolate' átküldött $5-t a csoki számlámra! ez lenne a kártalanítás?
    ti is kaptatok ilyet?
    Ja,én is kaptam tőlük ilyen levelet,jót röhögtem rajta. Mondjuk ha a rakerace tartozást küldték volna el akkor őszintébb lett volna a mosolyom...

  7. #97
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mennyivel tartoznak, "csak" 2 havi rake race nyereménnyel ?
    az is elég húzós 30 ezer dolcsi

    Ha még nem írtatok panaszlevelet a license-et kiadó szerencsejáték felügyeletnek akkor most már meg kéne tenni, mert ez így nonsense
    Én is szeretném kérni azon játékostársakat, akik szeretnék látni a pénzüket, írjanak a complaints@lga.org.mt -ra. Ők sem szakadnak meg a tájékoztatásban, de hallassuk a hangunkat.

  8. #98
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 05.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Feladom, tényleg elég volt 8 hónap sz*patásból. Összerakjuk a 30K-t egy adósságbehajtónak?

  9. #99
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ügy rendezése és lezárása érdekében továbbra is folynak az egyeztetések, még egy kis türelmeteket kérjük.
    Mennyi az a kis türelem?

  10. #100
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 03.
    Hozzászólások
    178

    Alapbeállítás

    Idézet mocsab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi az a kis türelem?
    lassan megéljük az 1 éves évfordulótti még hisztek benne?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •