Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Véleményed szerint mikor indul újra a Full Tilt Poker?


  2. #2
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    A "már elindult" opció kimaradt

    Egyébként szerintem érdekesebb az, hogy mikor fizetnek ki mindenkit, jóval több játékost érdekelne, mint az hogy megy-e vagy nem...
    “I'd rather be lucky than good.”

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Én most arra nyomtam hogy nem fog újra indulni. A FTP től jóval nagyobb cégeket jóval rövidebb idő alatt eladtak már. Meg befektetnek 6-700M$ okat és rossz 20M$ tartozásra azt mondják hogy meghiúsíthatja az üzletet.

    reirreT. Tapie nem fog csak úgy fizetni. Ha újra is indul az év első felében tuti nem lesz belőle pénz még év végére sem. 2013 év végére talán kifizetnek mindenkit.

    (szerintem)
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    En is szavaztam, bar nem tudom, h mi ertelme... Rajtunk nem mullik semmi, es nem is tudunk semmi erdemlegeset az ugyrol, igy kb. ertelmetlen az egesz...
    Arra szavaztam, h marciusban, de nem tudom alatamasztani semmivel sem, h miert is akkor...

    Talan tobb ertelme lenne a kerdesnek, ha arrol szolna a szavazas, h mit szeretnenk mikor induljon ujra a FTP... en mostra szavaznek

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 09.
    Hely
    Naprendszer
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Nekem maradt bent egy szatyor pénzem, de nem remélek semmi jót.
    Szerintem valahogy úgy lesz, hogy az amcsi hatóságok kicsavarják a pézt az amcsi játékosoknak, a maradék pár dollárt, meg szétdobják a többi játékos között arányosan. Azt is majd egyszer, talán.
    Ezek a francia fickók meg nem fogják betenni a pénzüket, mert nem hülyültek meg. Márcsak azért sem, mert az online poker hanyatló üzletág. Amelyik nemzetnek értelmes kormánya van, az nem engedi adóztatás nélkül levágatni a polgárait. Én még emlékszek, mikor még törökök, franciák, olaszok, amerikaiak együtt zúztuk. Na az volt az igazi. Ma mi van? Megélhetési oroszokkal, bulgárokkal, skandináv prokkal kell vért izzadni minden centért. Maholnap már spanyolok sem lesznek..., meg majd szép sorban jön a többi is.

  6. #6
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet RaiseFold eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még emlékszek, mikor még törökök, franciák, olaszok, amerikaiak együtt zúztuk.
    Ez jó Úgy mondod, mintha ki tudja, milyen régen lett volna, pedig aztán csak két-három éve volt

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet RaiseFold eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem maradt bent egy szatyor pénzem, de nem remélek semmi jót.
    Szerintem valahogy úgy lesz, hogy az amcsi hatóságok kicsavarják a pézt az amcsi játékosoknak, a maradék pár dollárt, meg szétdobják a többi játékos között arányosan. Azt is majd egyszer, talán.
    Ezek a francia fickók meg nem fogják betenni a pénzüket, mert nem hülyültek meg. Márcsak azért sem, mert az online poker hanyatló üzletág. Amelyik nemzetnek értelmes kormánya van, az nem engedi adóztatás nélkül levágatni a polgárait. Én még emlékszek, mikor még törökök, franciák, olaszok, amerikaiak együtt zúztuk. Na az volt az igazi. Ma mi van? Megélhetési oroszokkal, bulgárokkal, skandináv prokkal kell vért izzadni minden centért. Maholnap már spanyolok sem lesznek..., meg majd szép sorban jön a többi is.
    Mondjuk Te biztosan jobban tudod h mibe érdemes belerakni több 10/100 M dollárokat, mint azok akik egész életükben ezzel foglalkoztak és több csőd szélén álló üzletet állítottak talpra.Szerintem h idáig eljutott a dolog remélhetőleg még ebben a félévben újra indul a terem.Ez lesz az első lépés afelé h mindenki megkapja a bent ragadt pénzét.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 09.
    Hely
    Naprendszer
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk Te biztosan jobban tudod h mibe érdemes belerakni több 10/100 M dollárokat, mint azok akik egész életükben ezzel foglalkoztak és több csőd szélén álló üzletet állítottak talpra.Szerintem h idáig eljutott a dolog remélhetőleg még ebben a félévben újra indul a terem.Ez lesz az első lépés afelé h mindenki megkapja a bent ragadt pénzét.
    A remény beszél belőled.

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 09.
    Hely
    Naprendszer
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL. csak ennyi.



    a jók megélnek, és meg is fognak élni. legyél jobb mint ők.
    Ha egyre több ország lép ki a rendszerből,akkor az nem hanyatlás?

    A jók ugyan tényleg megélnek de számoljunk egy kicsit.:
    Ha leesik az edge-ed a mezőnyön úgy, hogy a rake nem változik, akkor megzuhan az órabéred is. Nem is kicsit.

  10. #10
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet RaiseFold eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A remény beszél belőled.
    Mi érdekük lenne egyáltalán foglalkozni a teremmel, ha nem akarnák újra indítani?
    Az FTP nem óriás gyár, aminek van tucat gyártósora, sok értékes telephelye, azaz nem lehet feldarabolni és szépen eladni a darabjait és abból hasznot húzni. Egy út van, ha előbb-utóbb újra nyitják és újra jönnek a játékosok. Ehhez pedig helyre kell állítani a bizalmat, aminek egyetlen lehetősége van, kifizetni a régi játékosokat. Így minden oldal tele lesz azzal, hogy az új FTP kifizeti a tartozást, szuper új promóció, stb.. Azért ezek az üzletemberek nem nyeretlen 2 évesek. Nem is pókeresek, akik azt hitték értenek az üzlethez. Lásd korábbi FTP vezetők.
    Egyébként szerintem leghamarabb az év vége felé lesz nyitás.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •