Oldal: 100 / 240 ElsőElső ... 50909899100101102110150200 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 991 - 1.000 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #991
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet MrNono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Egy olyan problémám lenne, h most lett új gépem (kösz a segítséget) és át akartam másolni a HH-kat. De akadt egy kis probléma: "the file name would be too long for the destination folder. you can shorten the file name and try again, or try a location that has a shorter path"
    Ezt kaptam, amikor át akartam másolni őket.
    Pl.: 13121312131213121312131213121312131213121312131213 12131213121312131213121312131213121312131213121312 13121312131213121312131213121312131213121312HH2011 0102 T348225640 No limit Holdem $6 + $0,50 Asztal 5

    Közben beszéltem mással is, de neki nem ilyen hosszú...
    Ez miért van? Jah, és hogyan tudom átmásolni a HH-kat, mert nem fogom/tudom/akarom átírni a több ezer db fájlnevet?

    Előre is kösz!

    GL!
    Helló!
    Wow. Az nem vicces. Mikor, vagy hogyan kaptak a fájlok ilyen nevet? Az archív mappában vannak ilyen névvel?
    Másoláskor nem ajánlja fel, hogy lerövidíti a neveket?
    Ha nincs más megoldás, akkor csoportos átnevezés:
    Total Commander: Csoportos, tömeges fájlátnevezés egyszerűen - total commander, fájlkezelő, átnevezés, windows, videó | VideoSmart
    Utoljára módosítva: BT86 által: 2012. 02. 07. 03:20

  2. #992
    Fanatikus tag MrNono avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 06.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló!
    Wow. Az nem vicces. Mikor, vagy hogyan kaptak a fájlok ilyen nevet? Az archív mappában vannak ilyen névvel?
    Másoláskor nem ajánlja fel, hogy lerövidíti a neveket?
    Ha nincs más megoldás, akkor csoportos átnevezés:
    Total Commander: Csoportos, tömeges fájlátnevezés egyszerűen - total commander, fájlkezelő, átnevezés, windows, videó | VideoSmart
    Kösz a segítséget, de azt hiszem sikerül megoldanom egyszerűbben. A pendrivról hm segítségével tudom importálni a handeket.
    Nem tudom miért van így, de nekem a kezdetektől így mentette a ps a HH-kat.

  3. #993
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet MrNono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz a segítséget, de azt hiszem sikerül megoldanom egyszerűbben. A pendrivról hm segítségével tudom importálni a handeket.
    Nem tudom miért van így, de nekem a kezdetektől így mentette a ps a HH-kat.
    Igazából a csoportos átnevezésnél egyszerűbb megoldás nem sok van
    Nem tudom miért mentheti így neked.
    Bár azt sem értem miért importálod újra a handeket. Nem csináltál backupot?

  4. #994
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Tud ebben valaki nekem segíteni. Villám csapott az épületbe és a számítógép is kapott egy adagot, azóta ezt a hibaüzenetet írja ki a gép és újraindul.

    Eddig csak akkor tapasztaltam, amikor youtube videokat néztem, más alkalmazások során nem fordult elő.

    Szervizben már járt, de persze ott nem produkálta a hibát és a tesztek sem mutattak ki semmit.

    Alaplapot azért cseréltettek velem, hátha az a probléma, de nem oldotta meg az ügyet.
    Csatolt képek Csatolt képek

  5. #995
    Fanatikus tag MrNono avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 06.
    Hely
    Pápa
    Hozzászólások
    450

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazából a csoportos átnevezésnél egyszerűbb megoldás nem sok van
    Nem tudom miért mentheti így neked.
    Bár azt sem értem miért importálod újra a handeket. Nem csináltál backupot?
    Lehet, hogy csak nálam van így. Be kell valljam nem vagyok egy számtech guru.
    De így néz ki alapból a HH-k könyvtára:
    -év
    -hónap
    -nap
    és a HH-k
    a csoportos átnevezésnél is minden nap amikor játszottam meg kell nyitnom a könyvtárat és ott átneveznem őket
    tény és való, h eddig a legegyszerűbb megoldás volt, de így is sok a munka

    Hand importálás. Új gép és egyelőre azon vagyok, h a HM valamilyen módon lássa őket (régi gép HH-ait).

    Remélem érthetően írtam le

  6. #996
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet kitezoltan1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tud ebben valaki nekem segíteni. Villám csapott az épületbe és a számítógép is kapott egy adagot, azóta ezt a hibaüzenetet írja ki a gép és újraindul.

    Eddig csak akkor tapasztaltam, amikor youtube videokat néztem, más alkalmazások során nem fordult elő.

    Szervizben már járt, de persze ott nem produkálta a hibát és a tesztek sem mutattak ki semmit.

    Alaplapot azért cseréltettek velem, hátha az a probléma, de nem oldotta meg az ügyet.
    Windows XP Stop Errors
    Watchdog.sys fix – Steps to fix watchdog.sys blue screen error now_Windows Error Help

    Google is your best friend!
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  7. #997
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet MrNono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy csak nálam van így. Be kell valljam nem vagyok egy számtech guru.
    De így néz ki alapból a HH-k könyvtára:
    -év
    -hónap
    -nap
    és a HH-k
    a csoportos átnevezésnél is minden nap amikor játszottam meg kell nyitnom a könyvtárat és ott átneveznem őket
    tény és való, h eddig a legegyszerűbb megoldás volt, de így is sok a munka

    Hand importálás. Új gép és egyelőre azon vagyok, h a HM valamilyen módon lássa őket (régi gép HH-ait).

    Remélem érthetően írtam le
    Van egy olyan funkció a total commanderben, hogy Parancsok/Minden fájl egy ablakban (alkönyvtárakkal). Vagy ekkor kell csinálni a csoportos átnevezést, vagy pedig innen egyszerűen lehet 1 mappába másolni az összes fájlt.
    Azért írtam a backupot, mert akkor a beállításokat is megőrzi a hm, és gyorsabban be lehet izzítani az új gépen. Én az archiv mappát csak vészhelyzet esetére tartom meg, ha netán a backuppal valami gond lenne, vagy elszállna az adatbázis. A handeket pedig a hm-ből is ki lehet szedni txt formátumban, csak a tournament summarykat nem.

  8. #998
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Szia köszönöm, a legtöbb dolgot már kipróbáltam.

    Viszont most kaptam egy érdekes ötletet:

    Watchdog.sys Blue Screen of Death when watching YouTube videos. - YouTube Help

    mivel csak a youtube esetén lép fel a probléma, valószínűleg ez lehet a gond

  9. #999
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Van egy "kis" gondom a win7-el.
    Előzmények röviden:
    Régebben volt egy rendszer összeomlásom, ami után nem akart helyreállni a win7 újratelepítés után sem. Több dolog is képes volt lefagyasztani, újraindítani.
    Elvittem egy sráchoz (aki összerakta a gépet). Végül a 64 bites win7 helyett 32bites xp került rá, amivel teljesen rendben ment (leszámítva a 32 bites rendszer problémáit).
    Most ez mondjuk nem olyan fontos csak gondolom jó tudni az előzményeket is
    Nemrég felraktam egy decemberi win7 enterprise-t. Úgy tűnt megoldódott a probléma, le is tudtam annyival a dolgot, hogy biztos valami driverrel volt gond, amiből már van frissebb, és így már rendben van. Ezt alátámasztotta az is, hogy telepítés után, amikor még csak elkezdtem felrakni a drivereket, programokat, párszor kijött egy üzenet, hogy valaminek a működése leállt (angol volt telepítés után a rendszer, azt hiszem a "Személyre szabás"-sal volt a gond, vagy hasonló programmal). Miután felraktam minden drivert, azóta nem volt ilyen gond.
    Viszont volt 2 kék halál. Több nap eltéréssel, és úgy, hogy teljesen általános folyamatok futottak csak a gépen.
    A dump fájlt visszanéztem debuggerrel. Az eredmény memory_corruption. Mondom nem gond, az egyik modul kuka, és kész. De utána legalább már nem lesz vele gond.
    Utánakerestem hátha találok valami infót, hogy lehet kideríteni legegyszerűbben melyik modullal van a gond (mivel kb 1 hét különbséggel produkálta a kék halált, nem akarom 1 hónapig tesztelni, hogy vajon melyik a hibás ). Több helyen a drivereket írták a probléma okozójának.
    Tovább nem is kerestem, gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek ezirányú tapasztalata itt
    Akkor lehet, hogy nem is hardveres a probléma?

  10. #1000
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    hali!
    egy egyszerü kérdésem lenne:
    Halkítani szeretnék a drágalátos PCmen, és erre kérnék megerősítést melyik ház-ventillátort vételezzem meg
    ARCTIC COOLING ARCTIC F8 TC

    COOLINK SWiF2-800

    Proci ventillátor nagyon csendes, azzal nem kell foglalkoznom, videókártya ventillátora is hanyagolható, csak ez a gyári ház-ventillátor hangos nagyon.
    A gépet többnyire játékra használom, amivel a a dual core proci dolgozik azért keményen. Nem tudom van e értelme hogy leírtam na mind1

    Lényeg, hogy voksokat várnék melyik termék mellett döntsek.
    Köszönöm a segítséget

    gl

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •