Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (63) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Gyilkos ösztön

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Gyilkos ösztön


  2. #2
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Tetszik a cikk. Én is sokat nézem a lobby-t azzal viszont nem értek egyet, hogy egyáltalán nem kell, egyrészt honnan tudja az ember egy 2K nevezésü mtt-nél, hogy éppen közelit-e a bubble szakaszhoz? (Arról nem beszélve, ha még megy 11 verseny mellette).
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  3. #3
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    nagyon igaz minden szó!

  4. #4
    Idegen Gabe237 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Valóban sokat ki vesz az belőlem is az állandó lobby ellenőrzés...

    Érdekes ezzel szembesülni! GL mindenkinek!

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Kubesz0607 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tetszik a cikk. Én is sokat nézem a lobby-t azzal viszont nem értek egyet, hogy egyáltalán nem kell, egyrészt honnan tudja az ember egy 2K nevezésü mtt-nél, hogy éppen közelit-e a bubble szakaszhoz? (Arról nem beszélve, ha még megy 11 verseny mellette).
    Félreérted. Azt írja, hogy a végjátékban túlságosan sokat foglalkozik az épp aktuális állással, a játék helyett. Evvel valamennyire elveszi a figyelmét a játéktól, meg nézegetve az összegeket, meg, hogy megint hátrább csúszik az ember a chipcountban feleslegesen frusztrálni fogja az embert, és jó eséllyel néhány döntés meghozatalát is befolyásolja.

  6. #6
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Csak arra kell figyelni , hogy a gyilkos ösztön ne legyen öngyilkos....
    Csuhi81 likes this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Jó cikk!

    +1 fricirics

  8. #8
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak arra kell figyelni , hogy a gyilkos ösztön ne legyen öngyilkos....
    Ezzel egyetértek, azért nem kell olyan dolgokat csinálni egy FT -n még ennek tudatában sem, ami pl. ICM szerint teljesen rossz. Mert kis túlzással, de arra hajaz a cikk, hogy sz***juk le hányadikak vagyunk és milyen a stackek, csak toljuk mindenre ami pluszos lehet. De lehet én fogom fel szélsőségesen
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 02. 04.
    Hozzászólások
    786

    Alapbeállítás

    Wow jó cikk,ez nagyon igaz

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel egyetértek, azért nem kell olyan dolgokat csinálni egy FT -n még ennek tudatában sem, ami pl. ICM szerint teljesen rossz. Mert kis túlzással, de arra hajaz a cikk, hogy sz***juk le hányadikak vagyunk és milyen a stackek, csak toljuk mindenre ami pluszos lehet. De lehet én fogom fel szélsőségesen
    Nekem is ez volt az első gondolatom, ahol írja a shortstackek esetét, kb. icm öngyilkosságokra utasít! Ok, agresszívnek kell lenni nyilván való, de ha egy ft-n van 2-3 short és nincs meg az abszolút pozíciónk a cl-el szemben, akkor ha kicsit is képzett a cl, hatalmas nyomás alá tud minket helyezni postflop, amivel pillanatok alatt veszíthetünk annyi zsetont, hogy máris mi is shortyk leszünk. Nekem nem tetszett ez a cikk! A lobbynézegetés tényleg nem egy okos dolog, de itt kb. azt írja, hogy a stakeltje attól lett nyerő játékos, hogy ő megmondta neki, hogy ne nézegesse a lobbyt. Ezt meg nem hiszem el.
    Csuhi81 likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •