Oldal: 12 / 99 ElsőElső ... 210111213142262 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (988) összesen
Like Tree98Likes

Téma: 180 fős SnG közösség topicja

  1. #111
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Tegnap funból beregeltem 6 db. 2.5$-os tourney-ra egy olyan gépről, ahol nincs semmi segédeszköz (HM és társai). Ötről ki is estem annak rendje és módja szerint, de az egyiken FT-re jutottam még hozzá elég jó stack-el. Addig-addig fokozódott a helyzet, hogy 4 handed játéknál a chip-ek felét birtokoltam viszont mégsem sikerült behúznom az első helyet.

    Szeretnék majd csinálni erről egy nagyon rövid leakfinder videót, hogy kiderítsem, hogy mit rontottam el. Természetesen stat-okra nem tudtam támaszkodni, de amikor 4-6 nagyvak van egy játékosnál nem sok szükség van statokra.

    Erre szeretnék majd megkérni 1-2 embert itt a topic-ban, hogy lesse meg, ha lesz egy kis ideje és próbáljon okosat mondani

  2. #112
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Idézet csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mármint Dodinak van fent egy de azon kívül?
    Hát azt erősen hanyagolnám, jó régi
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  3. #113
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet dodi89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát azt erősen hanyagolnám, jó régi
    Csinálj egy újat
    Arra én is kíváncsi lennék

  4. #114
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 11.
    Hely
    Százhalombatta
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Szevasztok, érdekelne a véleményetek a korai szakaszban (1-4 vakszint) illetve a korai pozícióban kapott párok (22-88) helyes megjátszásáról!

  5. #115
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Sziasztok kispeee vagyok a starson játszom 180as sng-ket 3+ 8 és 15-ön(12000 lejátszott játék átlag:12-13%roi) aki ezt tolja közületek biztos ismertek...
    Nyílván csatlakoznék a fórumhoz sok mindent meg lehet itt vitatni eddig úgy éreztem nincs rá szükségem mert sng wizzel mindent tudok elemezni...
    De azért érzem gyűlnek a kérdések
    Főleg FT-s problémák vannak:
    Sokszor nem érzem hogy mi lenne a plusszos döntés egy FT-n, jó játékosok elég lazán restelelnek itt de én sokszor úgy érzem hogy sok játékos csak nagyon feszesen hív 20-25 bb-ből is és ezt elég nehéz kiszűrni tehát érdemesebb 20bb-ből 20bb-sre a sok sorti miatt is nagyon feszesen restealelni???
    Igazából a lilbig is szétterorizálja az asztalt jó stackből én is ennek a híve vagyok jó játék ez?
    Iszonyat szériáim vannak rengeteg grafikont nézek nagyon sokat foglalkozom a játékommal tele vagyok 200-300 bi-es down-okkal és up-okkal létezik hogy ilyen szar 10000-es szériát kapok vagy nagyon rosszul játszom amit nem tudnék elhinni
    Sorry a túl sok kérdésért megpróbálom legközelebb egyenként

  6. #116
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 03.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Még egy dolog úgy tudom az Atish81 is debreceni hogyan tudnám vele felvenni a kapcsolatot?

  7. #117
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    El is készült a video. Elöljáróban pár dolgot szeretnék leszögezni:
    1, nagyon nem jellemző, hogy ilyen sok prémium lapot kapjak egy tornán úgy, hogy nem kell szidni a felmenőimet a mázlimért
    2, a Camtasia néha nagyon okosan úgy gondolta, hogy feltétlen rá kell a felvétel egyes részeire zoomolnia alkalmasint, ezért elnézést kérek
    3, a hangminőség olyan, amilyen, de a webcam mikrofonjától ez volt a maximum
    4, nem az akadémiára töltöttem fel, mivel szerintem nem üti meg azt a szintet, hogy az egész közösség lássa, pont elég ez a témaspecifikus topic

    És végezetül a link:
    http://pwnz.hu/public/seth/elemezni.wmv

    Köszönöm előre is, aki megnézi és kommentálja.

  8. #118
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet kispee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tele vagyok 200-300 bi-es down-okkal és up-okkal
    kb. az a reális , legalább is kahunánál is ez van

    Idézet kispee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy dolog úgy tudom az Atish81 is debreceni hogyan tudnám vele felvenni a kapcsolatot?
    írj neki akadémián

  9. #119
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet splash20 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok, érdekelne a véleményetek a korai szakaszban (1-4 vakszint) illetve a korai pozícióban kapott párok (22-88) helyes megjátszásáról!
    Volt erről már korábban egy beszélgetés ebben a topic-ban, ott utána olvasfhatsz:
    http://www.pokerakademia.com/vBullet...tml#post402839

  10. #120
    Újonc Tomika880819 avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    nekem volt most egy 3,5ks lejtőm ,még mindig nehezen kezelem.igaz már 35öst is tolom de vmi hihetetlen h ott 20ból 18on flop 90 %aim bukom el de majd megfordul reméljük.videora kíváncsi vagyok este majd megnézem remélem tudok segíteni vmben.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •