Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag zoli0506 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás NL20 QJs 3barrel blöff

    Sziasztok

    Itt szerintetek érdemes megpróbálni a 3. barrelt, hogy eldobassuk a gyengébb Ax, Kx-eket?

    Ellenfél 19/13 32 hand alapján

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    OnGame
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG HungrFish007 ($25.12)
    CO Hero ($22.08)
    BTN purityspence ($17.75)
    SB pokerhuee ($20)
    BB j2ps305522 ($13.73)

    Pre-Flop: ($0.30, 5 players) Hero is CO
    HungrFish007 raises to $0.70, Hero calls $0.70, 3 folds

    Flop: ($1.70, 2 players)
    HungrFish007 checks, Hero bets $1.25, HungrFish007 calls $1.25

    Turn: ($4.20, 2 players)
    HungrFish007 checks, Hero bets $2.25, HungrFish007 calls $2.25

    River: ($8.70, 2 players)
    HungrFish007 checks, Hero bets $5
    "The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will." - Vince Lombardi

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    A preflop call véleményes. Egy feszes játékos utg emelő range-ében meg nem hiszem, hogy túl sok gyenge Ax, Kx lenne...

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    mivel nem ismered az ellenfelet ami post flop jelentős hátrány lehet dobnék én is pre.

  4. #4
    Fanatikus tag zoli0506 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    Nem volt sok infó róla, 30 hand nem túl mérvadó szerintem. A flop check-je után gyenge made hand-re tettem, kérdés, hogy elégszer el tudom dobatni 2 vagy 3 barrelel.
    "The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will." - Vince Lombardi

  5. #5
    Fanatikus tag zoli0506 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    Valóban pre dobnom kellett volna.
    "The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will." - Vince Lombardi

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Ez pre flod nálam is. Riveren így info nélkül inkább checkelnék. Ilyen boardon UTG vs UTG+1 helyzetben annyira kevés value hand lenne nálam, hogy balansz szempontjából teljesen felesleges a blöff, balansz nélkül blöffölni meg sztem pénzégetés komoly read nélkül.

    Ha AT+-t mutat, akkor a jövőben óvatosabb lennék ellene miután checkel. Ha valami 88 vagy TT van nála, akkor viszont hajlamosabb lennék missed cbet után 3 barreles blöffre blank turn+river után.

  7. #7
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Egy feszesnek tűnő játékos OOP csak úgy callolgatna húzóval? Valószínűleg van nála egy erős Ax Kx. Ehhez képest a river egy teljesen semleges lap. Ha a turnt adta, miért dobná a riveren?

    3 utcát hívtál, úgyhogy vagy nagyon erős vagy, vagy blöffölsz. Közepesen erős kézzel inkább potcontrolt játszanál, nagyon erős kézzel meg 3beteltél vona pre.

    UTG ellen én nem erőltettem volna tovább, miután megadta a flop hívást. A pre callodról meg már a többiek is nyilatkoztak.
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  8. #8
    Fanatikus tag zoli0506 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    Az én image-emről annyit, hogy 35/29-et játszok, 4-es AF-el, és elég aktívnak láthatott az asztalnál.
    "The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will." - Vince Lombardi

  9. #9
    Fanatikus tag zoli0506 avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    217

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat, én sem voltam biztos a döntés helyességében, valóban nem vettem figyelembe, hogy az ellenfél szemében nem reprezentálok túl sokat, és bluffcathelhet +az image-em is rossz.

    Végül dobott.
    "The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will." - Vince Lombardi

  10. #10
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Szerintem turn check/back, river bettel hitelesebben reppelsz Ax-et, és dobatsz el 2-3. párokat, olcsóbb és ingyen lappal még le is javulhatod a slowplayelt monsterét.

    A river betje sose lesz blöff, annyira bután néz ki (hisz Ax-től nem vár dobást egy fish).
    Csak potkontrollozott ász beteli a rivert, amit amúgy sem érdemes megpróbálni dobatni ismeretlen ellen turn+river, nem fog sikerülni elégszer.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •