Oldal: 196 / 281 ElsőElső ... 96146186194195196197198206246 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.951 - 1.960 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #1951
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Roland1988HUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Tud valaki segíteni abban, hogy a Kártyára melyik menüpontban lehet ráküldeni a pénzt? A Neteller bankkártyám már megérkezett de sehol sem találom ezt a menüpontot a honlapjukon. Előre is köszi.
    Nincs netellerem, de nem úgy van mint az MB-nél, hogy a számládhoz van "kötve" a kártya, azaz egyből tudsz felvenni vele pénzt?

  2. #1952
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs netellerem, de nem úgy van mint az MB-nél, hogy a számládhoz van "kötve" a kártya, azaz egyből tudsz felvenni vele pénzt?
    de igen, egyből fel lehet venni. Nem kell ráküldeni
    No Time For Nuts

  3. #1953
    Lelkes újonc Roland1988HUN avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    89

    Alapbeállítás

    Ok köszi srácok

  4. #1954
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 09.
    Hely
    Dunavecse
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Egy ideje gondolkodom, hogy kellene nekem is neteller, vagy mb. A neteller nem tudom miért de szimpatikusabb. Több oldalt és leírást is elolvastam róla, de nem tiszta minden.
    1. Valahol azt írják ha a kártya nincs használva egy hónapban, akkor 2 euró a díj, de ezt nem írják mindenhol. Ez csak régen volt, vagy most is van, vagy nincs is ilyen?
    2.Ha innen regisztrálok jár 10 euró bónusz, használta már valaki, tényleg így van?
    3.Ha ft bankszámláról utalok netellerre akkor az ingyenes,csak a bankom von le. De ha a neteller euró alapú én meg ft-ot utalok rá, akkor milyen árfolyamon váltja? Mivel a legjobb, legolcsóbb feltölteni?

  5. #1955
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 02. 01.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet norbi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy ideje gondolkodom, hogy kellene nekem is neteller, vagy mb. A neteller nem tudom miért de szimpatikusabb. Több oldalt és leírást is elolvastam róla, de nem tiszta minden.
    1. Valahol azt írják ha a kártya nincs használva egy hónapban, akkor 2 euró a díj, de ezt nem írják mindenhol. Ez csak régen volt, vagy most is van, vagy nincs is ilyen?
    2.Ha innen regisztrálok jár 10 euró bónusz, használta már valaki, tényleg így van?
    3.Ha ft bankszámláról utalok netellerre akkor az ingyenes,csak a bankom von le. De ha a neteller euró alapú én meg ft-ot utalok rá, akkor milyen árfolyamon váltja? Mivel a legjobb, legolcsóbb feltölteni?

    Inkább adakozd el azt a pénzt amit a NETELLER-re utalnál, igy legalább valaki jól jár, másképp csak a NETELLER fog ... Egyre több olyan sorstársam van akit megkopasztott a NETELLER ...

  6. #1956
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet norbi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy ideje gondolkodom, hogy kellene nekem is neteller, vagy mb. A neteller nem tudom miért de szimpatikusabb. Több oldalt és leírást is elolvastam róla, de nem tiszta minden.
    1. Valahol azt írják ha a kártya nincs használva egy hónapban, akkor 2 euró a díj, de ezt nem írják mindenhol. Ez csak régen volt, vagy most is van, vagy nincs is ilyen?
    2.Ha innen regisztrálok jár 10 euró bónusz, használta már valaki, tényleg így van?
    3.Ha ft bankszámláról utalok netellerre akkor az ingyenes,csak a bankom von le. De ha a neteller euró alapú én meg ft-ot utalok rá, akkor milyen árfolyamon váltja? Mivel a legjobb, legolcsóbb feltölteni?
    1. Nincsen semmilyen díj, ha nem használod a kártyád.
    2. Nem tudom, nem az akadémián keresztül regeltem.
    3. Szerintem befizetni úgy legolcsóbb, ha beállítod a befizetést az oldalon, aztán bemész egy K&H-ba és befizeted a Neteller számlájára a pénzt Ft,-ban.

    + Ami a legfontosabb, hogy a Netelleres számlád olyan pénznemben legyen, mint a terem, ahol játszol, mert így ingyenes a ki- és befizetés.

  7. #1957
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet k2laci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Inkább adakozd el azt a pénzt amit a NETELLER-re utalnál, igy legalább valaki jól jár, másképp csak a NETELLER fog ... Egyre több olyan sorstársam van akit megkopasztott a NETELLER ...
    Én mindenképp az MB-t választanám a Neteller helyett (habár a Neteller "külseje" meggyőzőbb".

    Edit: sorry, ez norbi33-nak akart menni.
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  8. #1958
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Nekem van mindkettő,mindenképpen MB a jobb.
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  9. #1959
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 09.
    Hely
    Dunavecse
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat! Akkor átolvasom a Mb tudnivalókat is, és valószínű az lesz. Na megyek is akkor a másik fórumba.

  10. #1960
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 18.
    Hely
    Csömör
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Szia
    Nekem is van OTP-számlám, és tudok róla pókerre befizetnii.Menj be az
    OTP-be, és kérd meg, hogy csináljanak neked egy internetes fizetésre alkalmas számlát.Ez csak egy szám lesz, amit az eredeti OTP-s bankszámlád mellé kapsz.
    Erre kell utalnod az eredeti számládról-az OTP honlapján.Innen már tovább tudod utalni ahová akarod, de vigyázz! Nézd meg milyen típusú virtuális kártyát kapsz,mert a a Mastercard-ra sok helyen nem fizetnek ki.
    Egyszerűbb a neteller, én már 3 éve használom, semmi gondom nem volt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •