Oldal: 25 / 246 ElsőElső ... 1523242526273575125 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #241
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Idézet ujra_kezdo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok, hm2-vel lenne némi problémám.
    történt ugyanis, hogy az egyik asztalomon eltűnt a hud, és ezért újra indítottam a hm-et. ezután mivel volt frissítés, letöltöttem. felinstallálás közben vmi hibába futott. ezért leállítottam. a hm újraindítása után egy ablak
    jelent meg, hogy váratlanul bezárult a hm, és ha akarom el tudom küldeni nekik, hogy megnézzék, h mi volt a hiba. (elküldtem)
    most úgy áll a dolog, h el se tudom indítani. 2 lehetőségem van, hogy elküldöm nekik, vagy nem, de mindkettőre csak becsukódik a program.
    valakinek vmi ötlet?
    esetleg a honlapjukról leszedni a frissítést? vagy valahogy vissza lehet installálni a frissítés elötti verziót?
    várom a segítségeteket

    Köszi
    Senkinél nem történt ilyen? Valaki segítsen Pls ! Fontos lenne !!
    Kevesebb bad beatet akarsz?? Játsz kevesebbet !!

  2. #242
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Idézet zechy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    ezt a valaszt kaptam a holdem manageres csapattol: "hanks for your recent purchase at holdemmanager.com. Unfortunately, your payment has been flagged by one of our security filters, please do not attempt to resubmit your purchase. A representative is currently examining your transaction and requires the following to proceed with your purchase:

    Please contact sales@holdemmanager.net with the physical billing address associated with the credit card used to make this purchase.

    It is possible that your funds have been placed on hold by the card issuing bank, should your transaction be declined it may take several days for these funds to be processed and returned. Please note this lag time is due to the card issuing bank and is beyond our control."

    jol ertelmezem hogy akkor visszakuldik a penzt?
    a pénzt a bank zárolta, egyelőre nem került levonásra. ha írsz egy emailt a sales-re, akkor kb 1 napon belül megkapod a kódot.

  3. #243
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 12. 23.
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet MoneyBagz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valami ötlet, hogy a statokat a megfelelő ember alá rakja?!
    Igen. Használj HM1-et.

  4. #244
    Tag zsugabubus23 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Holdem Manager 2-t vásárolnék, ps-n tudnék fizetni.

  5. #245
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Idézet ujra_kezdo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Senkinél nem történt ilyen? Valaki segítsen Pls ! Fontos lenne !!
    Nekem is eltünt a hud egy alkalommal, akkor a table managerbe az adott asztalrol pipa ki, pipa be megoldotta a gondomat.

    Próbáld meg ujrainstalálni, az lehet segítt rajtad. Nem kell leszedni csak simán elinditod az instalációt. Ha nem segít uninstal majd újra rakod, ha az adatbázist nem törlöd, akkor nem vesznek a handek.

  6. #246
    Fanatikus tag Bohocz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Idézet MoneyBagz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valami ötlet, hogy a statokat a megfelelő ember alá rakja?!
    terem függő, ugyanúgy mint HM1-ben.

  7. #247
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 02. 21.
    Hely
    Komárom
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Megy egyáltalán a HUD normálisan vkinek? (Starson, import handekkel is, nem csak az aktuális asztal 5-10 leosztását mutatva)

  8. #248
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 09.
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Gondoltam elemzek kicsit, de akár az Opponents Player Analysist, akár az Active sessiont néztem vissza hand replayerrel mindig kilépett a programból azzal hogy kijött egy hibaüzenet, hogy küldjem el nekik mit csináltam éppen amitől most megáll a HM. Lehet ezt a szart egyáltalán használni valamire? Mással is előfordul hogy kilépeget 1 percenként?

  9. #249
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Idézet klagyi1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam elemzek kicsit, de akár az Opponents Player Analysist, akár az Active sessiont néztem vissza hand replayerrel mindig kilépett a programból azzal hogy kijött egy hibaüzenet, hogy küldjem el nekik mit csináltam éppen amitől most megáll a HM. Lehet ezt a szart egyáltalán használni valamire? Mással is előfordul hogy kilépeget 1 percenként?
    Jó bossos sng-snek minek Hm? ))

  10. #250
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 26.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    HM1ben volt egy olyan HUD opcio hogy Table stats for hero (vagy valami hasonlo). Nemreg frissitetem HM2re, es ezt sehol sem talalom. Meg lehet oldani valahogy azt egyszeruen hogy az ellenfelek statjaiba belevegye a korabbi sessionoket is, de a heronak csak az adott asztalon jatszott statokat mutassa?

    Masik problemam hogy ugy tunik a mixed jatekok eseten (PS 8-game) a kulonbozo jatekok hero statjait osszevonja (NLHE+FLHE+PLO+Omaha8 egyben), az ellenfelek statjait viszont jatekonkent kulon mutatja. (Korabban HM1 alapbol jol mukodott, barmifele beallitas nelkul kepes volt kulon kezelni a kulonbozo jatekokat az adott asztalon) Talalkoztatok ezzel a problemaval, vagy en rontottam el valamit?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •